Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Usaldusväärne

Soovitatud postitused

Loodan ,et tegin teema õigesse kohta.

 

Niih. Olen palju tähendanud teemasid, kus öeldakse "Ette käin ainult usaldusväärsetele"

 

Defineerige "usaldusväärne" Kas see on isik, kes on kõigile tuntud, isik kellel on palju tehinguid? Kui jah siis kui palju tehinguid? Või on need ainult moderaatorid ja administraatorid?

 

Et seda sõna tühja ei loobitaks ja saaks müüjatest/ostjatest paremini aru võiks tekitada usaldusväärse embleemi.

 

Kõigest mõte

 

Hate, rate, masturbate.

 

 

Väike edit siis.

 

Mõne jaoks tekitab annetaja embleem usaldusväärsust, mõne jaoks eeskujuliku oma. Mõne jaoks on usaldusväärne see, kes on foorumis kaua aega olnud ning kellel on palju poste.

 

Ise ma seda embleemi taga ei aja, kuna enda äridega probleeme ei ole. Aga võiks selle tühja lahtri ükskord ära täita ja välja selgitada, kes ja miks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Liigutasin veits teema ning mingit embeemi küll ei tule, see oleks ebavõrdne..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Usun, et just seda mõtleb suurem osa nendest, keda sa just kirjeldasid.

Pigem mõeldakse usaldusväärset all inimest, kellel on väga palju tehinguid ette näidata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu olen kuulnud, loeb tehingute sisukus ka :) Näiteks mul on 2bil-ised tehinguid 20 tükki, ning teisel vennal 100x5mil tehingut... siis kes on usaldusväärsem..... :)

 

Tõesti kui aus olla, ja nüüd mõtlema hakata, siis peaks selline embleem tõesti tekkima, sest tehingud ei näita reaalselt essugi :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi oli hea, kui igal kolmandal polnud Eeskujuliku embleemi, said need ainult mingi väga vanad liikmed või siis ex-moderaatorid, sellega kaasnes ka see, et Eeskujuliku embleem tähendas usaldusväärsust, nüüd enam paraku seda öelda ei saa. Midagi võiks siiski olla. Midagi samalaadset näiteks ex-juhtkond, 300+ tehingut jms tunnustada embleemiga "Usaldusväärne" või midagi taolist. See 1 embleem nagu ei võtaks ju tükki küljest.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Too mulle mõni inimene kellel on eeskujuliku embleem, ning ta ei ole usaldusväärne, siis võiks ju nagu embleemi eemaldada :D

Kunagi oli hea' date=' kui igal kolmandal polnud Eeskujuliku embleemi, said need ainult mingi väga vanad liikmed või siis ex-moderaatorid, sellega kaasnes ka see, et Eeskujuliku embleem tähendas usaldusväärsust, nüüd enam paraku seda öelda ei saa. Midagi võiks siiski olla. Midagi samalaadset näiteks ex-juhtkond, 300+ tehingut jms tunnustada embleemiga "Usaldusväärne" või midagi taolist. See 1 embleem nagu ei võtaks ju tükki küljest.[/quote']

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kunagi oli hea' date=' kui igal kolmandal polnud Eeskujuliku embleemi, said need ainult mingi väga vanad liikmed või siis ex-moderaatorid, sellega kaasnes ka see, et Eeskujuliku embleem tähendas usaldusväärsust, nüüd enam paraku seda öelda ei saa. Midagi võiks siiski olla. Midagi samalaadset näiteks ex-juhtkond, 300+ tehingut jms tunnustada embleemiga "Usaldusväärne" või midagi taolist. See 1 embleem nagu ei võtaks ju tükki küljest.[/quote']

 

Kusjuures, tegelikult on meil "Usaldusväärne" autasu mis valitakse iga aasta, ning inimene/inimesed valitakse just vahvli liikmete poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Too mulle mõni inimene kellel on eeskujuliku embleem, ning ta ei ole usaldusväärne, siis võiks ju nagu embleemi eemaldada :D

 

Ütleme nii, et mina kahtlen päris mitme usaldusväärsuses.

 

Kusjuures, tegelikult on meil "Usaldusväärne" autasu mis valitakse iga aasta, ning inimene/inimesed valitakse just vahvli liikmete poolt.

 

Ja kes selle saavad? Suured milli ja pinni ärikad.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Too mulle mõni inimene kellel on eeskujuliku embleem, ning ta ei ole usaldusväärne, siis võiks ju nagu embleemi eemaldada :D

 

Päris mitmed on oma eeskujuliku embleemist ilma jäänud scam või oma musta mineviku tõttu, nimetama ei hakka kuid foorumis ringi vaatad siis saad aru kellest täpsemalt jutt..

 

Ütleme nii, et mina kahtlen päris mitme usaldusväärsuses.

 

 

 

Ja kes selle saavad? Suured milli ja pinni ärikad.

 

Kui suudad tõestada piisavalt enda usaldusväärsust ka nt dollareid müües või midagi muud siis võid vabalt saada ka selle eest..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No siis oleks viisakas sellest ju rääkida henry-ga :D

Ei tahaks järgmine victim olla :)

Ütleme nii, et mina kahtlen päris mitme usaldusväärsuses.

 

 

 

Ja kes selle saavad? Suured milli ja pinni ärikad.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Päris mitmed on oma eeskujuliku embleemist ilma jäänud scam või oma musta mineviku tõttu, nimetama ei hakka kuid foorumis ringi vaatad siis saad aru kellest täpsemalt jutt..

 

 

 

Kui suudad tõestada piisavalt enda usaldusväärsust ka nt dollareid müües või midagi muud siis võid vabalt saada ka selle eest..

 

 

Üsna mõttetu. Pin&RSmillid müüvad kõige rohkem. Enamus hääled on sellised "Ta müüs mille mulle korra, saab hääle" jms. Mitte, et mul midagi selle vastu oleks, aga loodan, et saad aru mida ma silmas pean.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üsna mõttetu. Pin&RSmillid müüvad kõige rohkem. Enamus hääled on sellised "Ta müüs mille mulle korra' date=' saab hääle" jms. Mitte, et mul midagi selle vastu oleks, aga loodan, et saad aru mida ma silmas pean.[/quote']

 

Saan ning arvatavasti see nii toimikski aga siiski päris lihtsalt ta seda ka ei peaks saama, mingid nõudmised vms peaksid ikka veel olema, aga no eks seda otsustab Henry ning tegeleb sellega. Samas küsin, et mis oleks sinu lahendus sellele? Täpsemalt mõtlen siis kuidas peaksid inimesed usaldusväärse embleemi saama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Saan ning arvatavasti see nii toimikski aga siiski päris lihtsalt ta seda ka ei peaks saama, mingid nõudmised vms peaksid ikka veel olema, aga no eks seda otsustab Henry ning tegeleb sellega. Samas küsin, et mis oleks sinu lahendus sellele? Täpsemalt mõtlen siis kuidas peaksid inimesed usaldusväärse embleemi saama?

 

Selle järgi kaua antud isik foorumis on juba olnud(Kõige olulisem), tehingute järgi ning selle järgi, kas inimene on potensiaalne oht või mitte.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väidan vastupidist, kui anda mingile vanale kalale see embleem, siis tekib tal võimalus kedagi lohku tõmmata, ja juba sellega ma ei ole nõus, et üldse foorumis oldud ajajärgi määrata usaldusväärsust....( pmst mõtlen ikka seda, et mingi 2008 aasta tehtud konto, siis see ei määra ju usaldusväärsust, kui tehinguid ainult 10 :) )

Pigem ikka tegemiste järgi, ntx rinx, staker pro, suured summad käivad läbi, väga normaalsetest käib ikka jutt( vaevalt ta isegi max cashpile üle laseks, kui oleks vaja ühelt kontolt teisele anda, niiet tema oleks vahendaja: )

 

Ma isiklikult olin dragon dyce host selle hiilgeaegadel, amichie teab sellest täpsemalt mis summad sealt läbi käisid ja käivad vast hetkelgi :)

Selle järgi kaua antud isik foorumis on juba olnud(Kõige olulisem)' date=' tehingute järgi ning selle järgi, kas inimene on potensiaalne oht või mitte.[/quote']

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei näe mina mõtet sellise asja jaoks uut embleemi teha.

Kui müüja/ostja kuskil teemas mainib näitega, käin ette 'usaldusväärsetele' siis otsustab ta seda eelkõige ise keda ta usaldab ja keda mitte. Inimesed on erinevad ja selle üle otsustate te ise, mitte ei lase mingil embleemil endas umbusku tekitada.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eeskujuliku embleem on kõigest preemia juhtkonna poolt, mitte et näe nüüd oled usaldusväärsem ja mine aja tehinguid. Eeskujulikud on täpselt samasugused liikmed nagu tavagi. Vahe on selles, et eeskujulikud on vähe viisakamad ja korralikumad. See ei tähenda seda, et nad usaldusväärsed oleks. Nii, et ma ütleks küll, ärge hinnake inimese usaldusväärsust embleemi järgi. Täpselt samal põhjusel ütlen ma ka, et usaldusväärsuse embleem on mõttetu ja ebavajalik. Muidu on see, et "aa ta nagu nii usaldusväärne, pole vaja MMi ega kedagi kasutada, annan paar sada eurot ette" ja siis lööb sellele usaldusväärsele vennale midagi pähe ja jalutab minema selle raha, või kaotab oma konto ning keegi kes parooli välja niferdas, teeb pettust. Kasutage võimalikult palju OMMi, päästate ennast, kui ka selle usaldusväärse inimese, kes oma konto kaotas. Ja tehke võimalikult palju hoiatus teemasi.

 

Ei näe mina mõtet sellise asja jaoks uut embleemi teha.

Kui müüja/ostja kuskil teemas mainib näitega, käin ette 'usaldusväärsetele' siis otsustab ta seda eelkõige ise keda ta usaldab ja keda mitte. Inimesed on erinevad ja selle üle otsustate te ise, mitte ei lase mingil embleemil endas umbusku tekitada.

 

Yep, täpselt!

 

Too mulle mõni inimene kellel on eeskujuliku embleem, ning ta ei ole usaldusväärne, siis võiks ju nagu embleemi eemaldada RpS_biggrin.gif

 

P0lt ei ole näiteks usaldusväärne. Tal on see embleem, aga tehingu kogemusi mitte, mainet mitte jne. Aga see ei tähenda, et temalt nüüd embleem eemaldada tuleks, sest ta ei ole usaldusväärne. Siit mu point avaldub veelgi paremini. Embleem on embleem, mitte maine ja usaldusväärsus. Need on nii erinevad asjad, mida pidevalt üheks lüüa tahetakse.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Mitte keegi ei ole MITTE KUNAGI 100% usaldusväärne, seega sellist embleemi ei tohiks elusees tulla.

Ehk siis usaldusväärsus pole midagi, mis tekib embleemiga, kohe kindlasti mitte. Postitused, tehingud, oldud aeg foorumis on vaid üks osa, teine on ikkagi see, kui väga sa inimest personaalselt tunned, ehk olete isegi foorumiväliselt tuttavad and so on. Kes on ühe jaoks usaldusväärne, ei pruugi seda olla teise jaoks. Näiteks -YEP oleks kindlasti saanud selle embleemi, kui tal veel jamasid ei olnud, aga need jamad tulid ja võivad samahästi ka tulla teiste kasutajatega kes esmapilgul tunduvad jube usaldusväärsed. Selline embleem oleks maru halb idee... usaldust saab kuritarvitada you know... ja mingil eluhetkel teevad seda kõik. Inimene on juba kord selline loom, kõigepealt tuleb enda eest seista ja oma vajadused rahuldada, siis kõik teised.

Muudetud liikme blu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mainin veel, et eeskujulik embleem on siiski eeskujulikele ja aktiivstele vahvli liikmetele mõeldud ning pole mõeldud nn usaldusväärsuse tõstmiseks! Paljud kasutavad seda enda usalduse tõstmiseks aga päris nii need asjad ei käi..

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mainin veel, et eeskujulik embleem on siiski eeskujulikele ja aktiivstele vahvli liikmetele mõeldud ning pole mõeldud nn usaldusväärsuse tõstmiseks! Paljud kasutavad seda enda usalduse tõstmiseks aga päris nii need asjad ei käi..

 

Uute liikmete jaoks tähendab usaldus ainult tehingute arvu ja embleemide kogust. Kindlasti kui tegemist on kindla toote/teenuse pikemaajalise ostu/müügiga, siis mängib rolli ka ostu-müügi teema lehtede arv.

 

Mina pakuks välja, et teha verifitseerimise protsess, kus võimalusel saadakse ka isikuga päriselus kokku, Eesti on siiski väike riik. See oleks lisatöö juhtkonnale, kuid samas ma kahtlen, et petturid hakkaks oma andmeid nii kergekäeliselt jagama. Ausatel poleks midagi kaotata ja kui peakski midagi juhtuma, siis oleks kõik andmed kohe olemas (võin ennast vajadusel katsejäneseks pakkuda).

 

Kindlasti võiks ka annetamise süsteemi muuta, mitte et on ainult 3.2€+ ja 6.4€+. Ise ei näe eriti vahet, kas annetada 3.2€ või 6.4€. Samas kui oleks ütleme 100€ annetaja embleem, siis vaevalt, et keegi kes on kurja peale väljas, hakkaks sellist summat foorumile annetama. Isiklikult annetaks foorumile rohkem, kui oleks laiem annetaja embleemide süsteem. Give some, get some, isegi kui selleks on kõigest tühipaljas embleem (paluks mitte flamed, et annetamine tähendab seda, teist ja kolmandat, me elame siiski päris, mitte ideaalses maailmas).

 

Kokkuvõtteks siis pean nõustuma, et üheski suuremas foorumis ei kasutata embleeme nagu "usaldusväärne", aga olen näinud selliseid nagu "highly trusted", tõlkes siis "usaldusväärsem kui enamus". Ei ole olemas 100% ausat inimest, ise olen lükanud tagasi mitu pakkumist isikutelt kellel on 700+ või 1200+ tehingut ja ei ütleks, et üllatusena mõni päev hiljem avastanud, et too isik on banned või ta account hijacked vms. Ise müün rohkem välismaal ja pole päris pikalt petta saanud, kuna ei anna kunagi ette ja kliente mul jagub, mõnel on isegi 2x rohkem tehinguid kui mul. "Usaldusväärne" embleem unustage küll ära, sellest ei tule lihtsalt midagi head välja, aga verifitseerimise protsess tundub minuarust igati mõistlik ja Eesti raamest tehtav.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Oleks tore küll kui selline embleem oleks, aga samas ma ei näe sellel mõtet.

Pärast juhtub midagi sellist, et keegi saab usaldusväärse embleemi ning korraldab suuremat sorti petuskeemi...

Pole seda jama meil kellelgil vaja.

 

Las hetkel olla embleemid nii nagu nad on.

Eeskujulike arv on hetkel võib olla tõesti veidi liiga suur, aga ei näe selles probleemi hetkel.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kipun nõustuma Logic-u poolt pakutuga.

Võiks olla mingi variant neile, kes tahavad tõestada enda ausust/pühendumust. Seda võiks märkida mitte "usaldusväärse", vaid nt. "kontrollitud" (või mis iganes see nimi ka olla võiks sellisel puhul...) embleemiga.

Seda peab juhtkonnalt ise taotlema , eelduseks mingi arv pos. tehinguid (100% ofc), nt. ütleme... 200?? ja väh. 1 aasta foorumis. Juhtkonnale asja inimlikuks tegemise mõttega võiks soovija tulla juhtkonna liikme juurde (kel janu, sel jalad :)) ja andmetega asi seal korda ajada.

Annetamisega seotud autasud võiks jah suurendada kuhugi kõrgemale. Eeskuju saaks võtta nt. Powerbotist, kus on VIP/Sponsor.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väidan vastupidist, kui anda mingile vanale kalale see embleem, siis tekib tal võimalus kedagi lohku tõmmata, ja juba sellega ma ei ole nõus, et üldse foorumis oldud ajajärgi määrata usaldusväärsust....( pmst mõtlen ikka seda, et mingi 2008 aasta tehtud konto, siis see ei määra ju usaldusväärsust, kui tehinguid ainult 10 :) )

Pigem ikka tegemiste järgi, ntx rinx, staker pro, suured summad käivad läbi, väga normaalsetest käib ikka jutt( vaevalt ta isegi max cashpile üle laseks, kui oleks vaja ühelt kontolt teisele anda, niiet tema oleks vahendaja: )

 

Ma isiklikult olin dragon dyce host selle hiilgeaegadel, amichie teab sellest täpsemalt mis summad sealt läbi käisid ja käivad vast hetkelgi :)

 

Mu varjantidel ei ole vahel või sõnu, kõik on kokku mõeldud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Yep oli ka usaldusväärne või ei olnud? Ja mis nüüd temast saanud on? Temal käisid ka suured summad läbi, Psycho enne midagi summadest rääkis.

Ei poolda seda.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.