Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Herr Kassaki Gamble Päevik - Eesti #1 Gamble FC-s Nightwar

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Oletame et bank on 150m ja min panus 5m. Alustame 5m, tuleb kaotus. Teine panus 10m, tuleb kaotus. Kolmas panus 20m, tuleb võit (kaotuse puhul oleks siis nt 40m pannud). Peale võitu alustame jälle nt 5m peal, kaotades riseme. Võites alustame jälle min panusest. Mingi 4-5 kaotust in a row eeldab juba mega lucki, järelikult saab alati kasumisse nõnda jääda? Peaks töötama?

 

Minu max hot strike 16. Täna max strike 12.

Alustad 5m panusega, 12nendal korral peab su panus olema 11,5b bet vms. See üle meie kõigi rankide max betist:)

 

http://runescape.wikia.com/wiki/Flowers

Kerige alla veits, seal kirjas mis ja kuidas need tulevad.

Alati on võimalus natuke suurem, et tuleb HOT (selle tabeli järgi seal).

 

Edu eile jätsin mingile vennal 5m seal alguses tegin küll vist ca 7m up aga nojah.

 

Seda tabelit täpselt ei tea, aga võin öelda jah, kuna bankin kõik flowerid, et pastelit tuleb vähem kui teisi lilli ehk jah Hot tuleb natukene rohkem.

 

olen kõrval seisnud 11 hot streakil niiet ...

 

Täiesti õige:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Selle tabeli järgi on külma ja kuuma vahe küll üüratult minimaalne. ja see tabel on ju koostatud 7500 seediga, kesteab, ehk 15000 seediga oleks tulemused vastupidiseks pöördunud. never know. short runnis on siiski enam-vähem equal ;o

 

See vahe ongi väike. Kinnitan, et oled väga palju hotile betijaid ära cleaninud, aga noh kes arvab, et see toimib siis:) W123 South-west grand ja Herr kassak:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
pilte tahaks :S

 

bank21.png

 

Paar Tundi vana pilt:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Davai, kus blue phat on :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Davai, kus blue phat on :D

 

Ei viitsi sellega jamada, kuna see üle max cashi siis selle ostmiseks/müümiseks peaks Word 2 passima....


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
bank21.png

 

Paar Tundi vana pilt:)

mv :D

Selles mõttes et sa võiks 150M laenu teha ja panen ka hosti püsti, kui hakkab sisse tooma siis maksan selle sulle mingi aeg tagasi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

OMG!

räägi mulle enda saladus! :D kudas saad niipalju pappi? :D :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mv :D

Selles mõttes et sa võiks 150M laenu teha ja panen ka hosti püsti, kui hakkab sisse tooma siis maksan selle sulle mingi aeg tagasi :D

 

Ja kui sa miinusesse jääd?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja kui sa miinusesse jääd?

Kasutan Kassaki uber haxor skeemi ning sellega miinusesse ma ei jää :D See Cash stack:20 või midagi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kusjuures .. nuputasime ja nuputasime semudega, proovisime paari asja ja .. teate, fuck this shit, ka siin on omad trikid nipid, millest ei räägita :D

 

No eks sa tule ja beti siis:)

 

Holy cow. Suht hästi teed pappi endale... Nii jelly praegu.

 

Aitäh!:)

 

OMG!

räägi mulle enda saladus! :D kudas saad niipalju pappi? :D :D

 

Teemas on kõik olemas:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
eiei, asi pole bettidega seotud.. ja võis olla ka vabalt kokkusattumus :D

 

okey...:)

 

IGas tahes eluesimene 17 cold strike kohe pilt, profit pea 2000m täna:)

 

Ja siin see on:)

 

bank22.png


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Bump paviljon ! : )

 

Oled olemas:)

 

Kena päevik : )

 

Ja giveaway jaoks on nimi kah : Damme .

 

Oled olemas, aitäh:)

 

PS: Tänaseks hostimise lõpetan. Kasum sama mis eelmisel pildil.

Kasum ligikaudu 2b siis.:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ilus, ilus. Metsik kasv on toimunud.

 

Ja ära kindlasti eriti kulda müü hetkel. Kuna Botany Bay tuleb selle kuu jooksul ning rswiki andmetel saavad banni ka "spam" botid ehk siis autotalkerid. Mis muudab minu jaoks stakemise raskemaks ja sinujaoks hostimise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.