Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Herr Kassaki Gamble Päevik - Eesti #1 Gamble FC-s Nightwar

Soovitatud postitused

VIP
see on siis kui sul vähe kõrgem rank. endal prg esimene rank ja päevas kasum 10-20m kuskil tunni või paari tõsisema hostimisega

 

Päris korralik siiski ju, teenid paari/kolme päevaga juba tagasi selle raha.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

ALUSTASIN TÄNA: 440m.

 

bank14.png

 

KASUM 446m:)

 

Korralik kasum nüüd jälle, ei ole jõudnud vahepeal hostida. Nüüd siis loodan, et aega ja õnne jagub ning varsti jälle 3b:)

 

Päris korralik siiski ju, teenid paari/kolme päevaga juba tagasi selle raha.

 

Jah 10-20M esimese rankiga päevas on täiesti igapäevane, aga kindlasti pead ka siis onlines olema.:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ooja, kena pot oli ühepoolt enne :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ooja, kena pot oli ühepoolt enne :D

 

Enamus läks sealt siiski nightile, kuna minu risk oli seal ainult 50m, praegune cashstack ei võimalda nii suuri võtta:)

 

Hmm, peaks sebima selle ranki. Ma vaatan et nad teenivad 1000 eurot miinimum kuus. Täitsa beast.

 

Kindlasti on see 1000euri kuus võimalik, aga siis pead ka koguaeg päevad läbi sees istuma, minu sellised kasumid olid ka rohkem suvel kui oli aega sees olla, kindlasti saab ka korraliku kasumi päevas 1-2h hostides:) Aga siiski mitte nii palju:) Samas oleneb ka õnnest:)

 

Aga noh rsgp müügiga ei tohi tegeleda nii, et jamh.

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Haige vend, 440m kasum :D tekib endal ka tahtmine hostiks osta, eks näis. Aga edu ja nagu kordi öeldud juba siis kena päevik, silmailu jätkub.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Haige vend, 440m kasum :D tekib endal ka tahtmine hostiks osta, eks näis. Aga edu ja nagu kordi öeldud juba siis kena päevik, silmailu jätkub.

 

:) Aitäh!:)

 

Kindlasti ranki ostmist pead mõtlema ja nagu eelmisel lehel mainiti siis esimene rank ei saa just 440m kasumit päevas kui tal just mingit väga suurt lucky ei ole:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ulme :O mai saa aru , kui ma saan 10m ma olen elu 6nnelik te saate 50m n2iteks ja nagu polegi midagi :D

Ilus p2evik ka muidu ;)

EDU!


Dodgeball-tricking-headshot.gif?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ulme :O mai saa aru , kui ma saan 10m ma olen elu 6nnelik te saate 50m n2iteks ja nagu polegi midagi :D

Ilus p2evik ka muidu ;)

EDU!

 

Aitäh:)

 

Teistele: Uus video siis nighti poolt

Siis näete, et minu kasumid on ka tegelikult väiksed:)

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei olnud küll viitsimist kõiki lehti läbi vaadata, kuid kas oleks võimalik seletada ära, kuda see mäng käib? Videost nägin küll mingit HOT ja COLD värki, aga täpsem seletus kuluks ära. Edu teile raha kühveldamisega! Kui mängust sotti saan, hüppan ehk isegi läbi ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Maakeeli istutan lilli. ;)

 

Runescapes memberitel on sellised itemeid nagu Mithril seedid.

Kui Nende peale klõpsad tekib random lill. Kokku 9 erinevat lille 7 tavalist 2 rare.

Rare lilled on ühes mängus(h/C) replant teises(Flower poker) auto win.

Aga tavalilled on jaotatud 3 liiki kuumad lilled, külmad lilled ja üks üksik vikerkaar.

Kuumad lilled on kollane,punane ja oranz.

Külmad värvid beez, lilla ja sinine.

Vikerkaar on üks lill kus on kolm värvi Sinine,punane ja kollane.

 

Nii, esimene mäng rohkem levinud HOT/COLD.

1) Mängija annab oma panuse hostile ehk ranked inimesele friendchatis.

2)Valib Kas kuumad värvid või külmad värvid.

3) Host Istutab lille, kui mängija arvab õigesti, maksab host talle kahekordselt ta panuse, kui ei ole õige siis saab raha endale.

4)On võimalik ka panustada vikerkaarele, siis kõik teised lilled kaotavad, aga saad oma panuse Neljakordselt tagasi.

 

Teine mäng: (Flower poker)

Muidu on tegemist 50/50 tõenäosus mänguga, selle pärast kõik meie hostid teevad seda mängu 2 viiki= Hosti automaatne võit.

Tegemist nagu päris pokkeriga 5 kaardi pokkeriga, kus kaarte asendavad lilled.

Ainuke asi on see, et sellist asja nagu rida ei ole. Ja eksisteerib selline asi nagu viisik.

Muidu on kõik tugevused nagu päris pokkeris, aga Rare lilled Valge või must annab sulle kindla võidu, kui just vastane ka valget või musta ei saa.

Ehk siis: Mängija annab oma panuse hostile ning mõlemad istutavad 5 lille

Kummal on tugevamad lilled on võitja.

 

 

 

Loodan, et said natukene targemaks:)

 

Parimat!

 

 

Lisan ka selle, esimesse postitusse:)

 

PS: Just võitsin 200m juurde ja ostsin Purple partyhati ära:)

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No peab seda närvi olema, et mingeid 50 euriseid riske võtta pidevalt. Samas matemaatiliselt on sul päris suur eelis.

 

Aga noh, julge hundi rind on rasvane, või haavleid täis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Vedas sul selle 100m betiga siis :D

Jätka samas vaimus !

 

Eile suurim oli siiski 634m Pot, aga minu jaoks on need kõik ainult 100m potid praegusel hetkel, kuna ei taha riskida suurematega, kui cashstack aint 1b. Ja kui on võimalus spiltida risk teise hostiga siis seda on ka hea teha:)

 

Aitäh!:)

 

No peab seda närvi olema, et mingeid 50 euriseid riske võtta pidevalt. Samas matemaatiliselt on sul päris suur eelis.

 

Aga noh, julge hundi rind on rasvane, või haavleid täis.

 

Kui oled juba korralikud summad sellega teeninud ja näed, et praktikas toimib ka see protsent sinu jaoks, siis küll julged:)

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No peab seda närvi olema, et mingeid 50 euriseid riske võtta pidevalt. Samas matemaatiliselt on sul päris suur eelis.

 

Aga noh, julge hundi rind on rasvane, või haavleid täis.

 

 

Hostil siiski vaid 7.5% rohkem võimalust vüita, mis pole just kõige suurem,.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Hostil siiski vaid 7.5% rohkem võimalust vüita, mis pole just kõige suurem,.

 

Võib ka nii tunduda, aga 4 kuud järjest kui olen hostinud nüüd flowereid, pole kordagi pidanud kahjumiga päeva lõpetama, kui ma just ise ei ole kellelegi panustanud.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

50m/100m/200m on esimesed 3 ranki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
kena kena eaks ka sinna hosteriks tulema . palju rankid maksavad?

 

50/100/200M esimesed kolm ranki.

 

 

Teistele:

Eilsel pildil oli mul 848M

Praeguseks pank 1396m:)

Kasum: 548m :)

bank15.png

 

 

Maxs bet mis täna olnud oli 444m ehk 888m pot. Ise riskisin sealt ainult 60milliga.

 

ty varsti siis ostab ranki 2ra :DD:

 

:) Ranki saad osta Nightwarilt, saad kõige kergemini temaga ühendust Rsis.

 

 

Must jälle üks video üleval:)

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mis nendel 50M/100M/200M Max potide piirid on?

 

50M rankil on max bet 10m. 100m Rankil 20m max bet. Ja 200m Rankil 40m max bet.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
nice fake,irl friends

 

http://www.youtube.com/user/rs2vid?feature=results_main Meil on siis tõesti väga palju sõpru:)

 

+ Vahvlis tuntud inimesed ka ranked.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei taha sind küll solvata, aga mis sa oled loll või? Mis sa tahad öelda et Nightwaril on 500 sõpra ülemaailma kellega ta teeb fake bette? Ofcourse... Palun uuri asju lähemalt ja hakka alles siis teisi alahindama!

 

See on mõeldud Nextile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.