Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Herr Kassaki Gamble Päevik - Eesti #1 Gamble FC-s Nightwar

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
" ainult " siin on iniomesi, kes oleks võimalised eluks ajaks oma nime rikkumast, et nt 100m scammida :D

 

Kahjuks on see tõesti nii :(


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eile oli teemal alla 7k vaatamisi, nice one :D aga jep, põnev päevik mida jälgida, keep up the good work.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üks rääkis, et lasid theemulutioni white phatiga üle, kuid ei tahaks seda mitte mingit moodi uskuda :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Üks rääkis, et lasid theemulutioni white phatiga üle, kuid ei tahaks seda mitte mingit moodi uskuda :D

 

White partyhati ostsin raha eest mis võitsin Nightwarilt kui kaotas mulle 8b.

 

 

Ning kui mingilt "theemulutionilt" lasin white partyhati üle(ta mingi eestlane?) Siis miks ta siia teemat ei tee ja ise mingit lärmi ei siin ega rsis ei tee.

 

White partyhati hind on eurides siiski päris kõrge.

 

Minu maksimaalne välja makse on olnud 1450M. Minust on Youtubes 2 videot kus ma maksan välja Santa ja green hweeni.

Ma olen ranked W123 ja W67 suurimas Chatis Nightwar FC mis on tegutsenud Flower games 6 kuud Ja enne seda h/c mingi 4 kuud.

Olen Algusest peale selles chatis. Olen star rank. Ma ei ole nii loll, et varastaksin kellegilt white partyhati. Kui jälgid mu päeva kasumeid, siis näed, et teenin päevas heal juhul samapalju kui White Partyhat.

 

 

Kui minu vastu mitte mingit tõestust ei ole, siis sellist kuulu juttu siin näha ei taha. Loomulikult oleks tore näha siiski inimest kes mind selles süüdistab:)

Kuna siiski, kordagi pole isegi ma white partyhat potte ega bette teinud, kõik mu whited phatid ostetud grandist. Ja ka sinna nad läinud.

 

 

Kui veel küsimusi, siis küsi.

 

 

Kes kahtlevad siiski mu aususes, on mul 3 tunni eest payoute, Camtasia Video Maker formaadis, kellel soovi saan kõik need failid teile saata ja lasta enne mingi viirusetõrje vms üle kontrollida. Lihtsalt must pole video tegijat. Kes selle asja valmis teeks. Kindlasti jätan selle fake süüdistaja nime meelde.

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

RSN: M Claudius.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

subbisin ära

rsn: Lord ttrege

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Capture.PNG

Siis ütles, jah ma näitan seda nightwarile, kui ta sisse tuleb. Tüüp ajab jumala kägu ju.

E: Ütles veel, et lasid kicki talle chatist ja, et logisid peale white phat poti.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Capture.PNG

Siis ütles, jah ma näitan seda nightwarile, kui ta sisse tuleb. Tüüp ajab jumala kägu ju.

E: Ütles veel, et lasid kicki talle chatist ja, et logisid peale white phat poti.

 

Lisasin isiku nüüd läheb asi naljakaks:)

 

Isik priva offis või friendi peal-.-

 

KOhe isiku päris elu andmed:)

 

Christian mõttus Sai eile Cleani hostilt KIISU.

 

Vanus: 15-16

 

Sõltlane. Kaotas Kiisule 80m.

 

Kui soovib minuga veel vestelda, siis saab seda telefonis, võid edasi öelda.

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nightwar FC on igati aus värk, olen ise päris palju nendega mänginud ning kordagi pole petta saanud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

white.PNG

Mis see on?!?!

Faked?

Muudetud liikme 5LOOPS'i poolt

Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
scammerkassak.png

Mis see on?!?!

Faked?

 

Jõudsin pildi kiiresti enda arvutisse kohe vist tean kuidas see võimalik

 

scammp.png

 

Rääkisin Nightiga ja see sama tüüp uploadis sellise tõestuse ühe teise ranki scammimise kohta mille eest sai ta ka refundi, nüüd tundub et sai ilma mingisuguse reaalse põhjuseta, tasuta raha. Ma pole elusees isiklikult ühtegi 2x white partyhat potti teinud. Ja muidugi huvitav kust sai tüüp white partyhati, mida bettida, kui täna sai selle samma rahaga, mille ta sai "refundina" cleani. Ega midagi tuleb targem olla ja teinekord mitte sellise vaevu loetava pildi pärast mingisugust refundi anda.

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jõudsin pildi kiiresti enda arvutisse kohe vist tean kuidas see võimalik

 

Ta lasi vist paintis :D Zoomis näha "p" tähte jne et nagu x2pot on kokku faketud ja ära udustatud pilt.

x2pot kirja peal on pool "p" tähte kadunud. FAKED.

Muudetud liikme 5LOOPS'i poolt

Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ta lasi vist paintis :D Zoomis näha "p" tähte jne et nagu x2pot on kokku faketud ja ära udustatud pilt.

x2pot kirja peal on pool "p" tähte kadunud. FAKED.

 

Zoomi lähadale ja vaata minu seda x2 white pot vms ja ülejäänud teksti, minu tekstis kuidagi kahtlased painti punased jooned ja ülejäänud udune.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pilt on faketud ning pildi tegija on mõrapea!

 

Kassak pole kedagi scamminud ning igasugune scam ila endale hoida.

 

Edu hostimisel. cya

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kassak, palju sa reaalselt päevas (keskmiselt) eure teenid? Selle pealt võiks ju täitsa ära elada tulevikus :D

 

RSN: Mustkass7

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Zxcv, ma usun, et ta juba ei pea tööl käima.. ta tegi ühepäevaga 2100€.. Seega jamh.. Muidu keep going ;)

 

RSN: Taxster


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.