Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mis asi on Illuminati ?

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Küll aga see tekitab siis küsimärgi, miks seda "salaühinguks" nimetatakse, kui nad soovivad, et neist räägistakse ja "reklaamitakse".

 

Ma mõtlesin rohkem seda, et need, kes kasutavad kõiksugu illuminaatiga seostatud sümboleid on parajad wannabed, sest ma väga kahtlen, et too eliit seostab end illuminaatiga. Liiga üles haibitud teema.

Mingi salaühing võib olla tõesti, aga pigem nad väldivad enda sildistamist, sest kuidas sa võitled mingi ühenduse vastu, millel pole isegi nime?


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Illuminati tähendab inglise keeles: enlightened

Eesti keeles aga valgustatud, teadlik.

 

Mis puutub siia tõlge, siis need kes ajalugu on koolis õppinud ja hästi tähele on pannud, siis ajaloo kohta valetatakse palju ajaliselt. Tegelikult me ei tea ju, kas kiviaeg eksisteeris just täpselt nii raamatus etteantud ajal. Tänapäevani voolitakse kivi, taotakse kivi vastu kivi ja uhmerdatakse kivist asjadega herbaariumit või nisu peeneks.

 

 

Valgustusajastul nagu seda meieni toodi, toimus just see samane areng mis tänini kestab. Pangandus, rahandus, kuldlõike olemasolu ja teatavas mõttes usu levitamine. Seetõttu tuuakse illuminaate valgustusajastus toimuvaga võrdusmärke. Kui väheke rohkem ajalugu uurid, siis oli ka see aeg kus "väliskülalised" käisid tihedalt kohal ja tekitasid teatavas mõttes segadust maailmas.

 

seda see Illuminati antud kontekstis tähendabki, mis seondub "rikaste inimestega" ja "maailma valitsemisega"

 

Muudetud liikme Arts'i poolt

signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täiesti bullshit mida mõelda, nagu ma enne ütlesin, on see vaid vandenõuteooria ning see ei ole tõsi ning ei kinnitu faktidele. Sogatakse, et joogivee sisse pannaks mingit floriidi ja taevast kallatakse meile alumiinumit pähe, kus on loogika? Pärnu vesi tuleb maa alt ja filtreeritakse liivafiltritega, tõesti arvatakse, et keegi suvaline onu kelle on illuminaatid ära rääkinud kallab sinna lihtsalt floriidi sisse? Endal tuleb õnneks ja kogu minu maakonnale vesi puurkaevust, nii et seda olematut ohtu ei saa olla. See mis sealt lennukitest välja tuleb, on lihtsalt õhk ja kütus. Üleval on õhk paksem ning sellest tuleb ka see valge asi sinna ülesse ning ka lennukite küte. Tallinnas pidi olema natuke teised lood selle veega, vesi tuleb Ülemiste järvest ja sinna kallatakse mingeid mikro puhasteid sisse või midagi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Point polegi selles mida tehakse. Piirkonniti kuskil vb jah, aga point on selles, et selline ühendus eksisteerib. Vaadake ja otsige kasvõi majanduslikku poolt, enamus varandusest ja suurtest ettevõtetest on kahe käe sõrmedel üles loetavate suguvõsade käes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu näiteks?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti bullshit mida mõelda, nagu ma enne ütlesin, on see vaid vandenõuteooria ning see ei ole tõsi ning ei kinnitu faktidele. Sogatakse, et joogivee sisse pannaks mingit floriidi ja taevast kallatakse meile alumiinumit pähe, kus on loogika? Pärnu vesi tuleb maa alt ja filtreeritakse liivafiltritega, tõesti arvatakse, et keegi suvaline onu kelle on illuminaatid ära rääkinud kallab sinna lihtsalt floriidi sisse? Endal tuleb õnneks ja kogu minu maakonnale vesi puurkaevust, nii et seda olematut ohtu ei saa olla. See mis sealt lennukitest välja tuleb, on lihtsalt õhk ja kütus. Üleval on õhk paksem ning sellest tuleb ka see valge asi sinna ülesse ning ka lennukite küte. Tallinnas pidi olema natuke teised lood selle veega, vesi tuleb Ülemiste järvest ja sinna kallatakse mingeid mikro puhasteid sisse või midagi.

 

 

Kui sa nüüd natukene tähele oled pannud siis õeldakse Ameerika govermendi kohta Illuminati. Eesti riigiga ei ole siin tõesti midagi pistmist.

 

Aga kui nüüd rääkida Ameerikast ss see on ikka usutav, et midagi on pistmist Illuminatiga seal. Vaatasin just hiljuti neid tunni ajaseid Illuminati Exposed videosi. Kõik mis seal oli, oli seotud Ameerikaga.

Kui mina nüüd isiklikult kuulan 2paci siis tema lauludes on väga väga palju illuminati kohta, ehk ta laidab illuminati maha sõnadega. Ja mis juhtus? 2pac mõrvati 25 aastaselt ära ja siiamaani pole leitud mõrtsukat. Samad sõnad ka Biggie Smallsi kohta, tema samuti ei uskunud illuminati jurasse, tema samuti tapeti 24 aastaselt ja ka tema mõvrarit pole leitud.

 

Kui võtta tänapäeva räpparid, Lil Wayne, Asap vms, siis nemad laulavad ainult sellest kui palju neil Lit*e on ja palju raha ja feimi.(Asapi laulude alguses on deemoni hääled mis viitavad saatanale e illuminatile). Asapi kohta õeldake isegi Illuminati pupet.

 

Näiteks ka Disneyt nimetatakse Illuminatiks, kuna Disney on täis viitavaid asju Illuminatile. Nagu ka Disney tegi kuulsaks Milley Cyruse kes oli alguses ''Pai'' laps aga kui nüüd vaatada? Pool paljalt sheigib oma haleda tagumikuga ringi, keel suust välja, teeb kätega sarvi???

Tõesti...

Muudetud liikme [C]oo[K]i[E]'i poolt
Täiendan

YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oo[K]i[E];2387627']Õhk on ülevamal suurema rõhu all.

 

järgmine kes full retarded läks? kuidas see rõhk seal siis suurem on? hõredam õhk = väiksem rõhk. lase heeliumist õhupall lendu, kui ta piisavalt kõrgele jõuab läheb pall katki, kuna väline rõhk muutub niivõrd madalaks.


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
järgmine kes full retarded läks? kuidas see rõhk seal siis suurem on? hõredam õhk = väiksem rõhk. lase heeliumist õhupall lendu, kui ta piisavalt kõrgele jõuab läheb pall katki, kuna väline rõhk muutub niivõrd madalaks.

 

Oled kunagi mägedes käinud?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Üleval on õhk paksem

 

Oled kunagi mägedes käinud?

 

Allalaaditud_fail.jpg

 

 

"Iga 5,54 km kõrguse kohta väheneb õhurõhk poole võrra."

Ehk mida kõrgemale lähed, seda hõredam on õhk.

_________________

 

Ma muidu ise sellesse illuminatisse väga ei usu, AGA ma ei imestaks, kui selline rühmitus olemas oleks.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis õhust te sogate nüüd :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Allalaaditud_fail.jpg

 

"Õhurõhk on õhu rõhk mingis kindlas kohas Maa atmosfääris."

 

"Õhurõhu vähenemist kõrgusega kasutatakse baromeetriliseks kõrgusemõõtmiseks. Iga 5,54 km kõrguse kohta väheneb õhurõhk poole võrra."

_________________

 

Ma muidu ise sellesse illuminatisse väga ei usu, AGA ma ei imestaks, kui selline rühmitus olemas oleks.

 

Just tahtsin seda Wikipedia artikklit saata. Isiklikult arvan, et on olemas ühing, kuid see, et maailma "hävitab" lükkan ma heaga ümber. Päris paljud raamatud seletavad ilusti ära selle tekke. Võite soovitada taolisi raamatuid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti bullshit mida mõelda, nagu ma enne ütlesin, on see vaid vandenõuteooria ning see ei ole tõsi ning ei kinnitu faktidele. Sogatakse, et joogivee sisse pannaks mingit floriidi ja taevast kallatakse meile alumiinumit pähe, kus on loogika? Pärnu vesi tuleb maa alt ja filtreeritakse liivafiltritega, tõesti arvatakse, et keegi suvaline onu kelle on illuminaatid ära rääkinud kallab sinna lihtsalt floriidi sisse? Endal tuleb õnneks ja kogu minu maakonnale vesi puurkaevust, nii et seda olematut ohtu ei saa olla. See mis sealt lennukitest välja tuleb, on lihtsalt õhk ja kütus. Üleval on õhk paksem ning sellest tuleb ka see valge asi sinna ülesse ning ka lennukite küte. Tallinnas pidi olema natuke teised lood selle veega, vesi tuleb Ülemiste järvest ja sinna kallatakse mingeid mikro puhasteid sisse või midagi.

 

Tegelikult joogiveesse floriidi ei segata, liigsest hambapasta tarvitamisest tuleb see, väiksemad veetöötlusjaamad ei pruugi seda hambapasta vedeliku lõpuni puhastada. Sest puhastamisel eeldatakse ph tasemest. Floriid mõjutab seda taset.

 

Lennukid kasutavad alumiiniumkütust. Mis tähendab seda, et pulberalumiinium surutakse väikesesse ruumi kokku ja paisatakse väljalasketorus laiali ning süüdatakse põlema. Alumiinium on kõige effektiivsem kütuseliik. Sama kasutatakse ka rakettide üles laskmisel. Paraku mootori effektivsus saab parim olla 49%, seetõttu lihtsalt ülejäänud läheb soojuseks ja jääkaineteks õhus. Ning loomulikult see mõjutab kogu keskkonda.


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult joogiveesse floriidi ei segata, liigsest hambapasta tarvitamisest tuleb see, väiksemad veetöötlusjaamad ei pruugi seda hambapasta vedeliku lõpuni puhastada. Sest puhastamisel eeldatakse ph tasemest. Floriid mõjutab seda taset.

 

Lennukid kasutavad alumiiniumkütust. Mis tähendab seda, et pulberalumiinium surutakse väikesesse ruumi kokku ja paisatakse väljalasketorus laiali ning süüdatakse põlema. Alumiinium on kõige effektiivsem kütuseliik. Sama kasutatakse ka rakettide üles laskmisel. Paraku mootori effektivsus saab parim olla 49%, seetõttu lihtsalt ülejäänud läheb soojuseks ja jääkaineteks õhus. Ning loomulikult see mõjutab kogu keskkonda.

 

alumiiniumi pulbrist seal küll haisugi ei ole, tegemist on alumiiniumi molekuli sisaldava vedelkütusega.


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.