Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mis asi on Illuminati ?

Soovitatud postitused

Selles ulmefilmis on nii umbes 4-9 või 10 need tähtsamad osad, alguses tõestab ära lihtsalt et see 9/11 oli INSIDE JOB. Ulmefilmis on kõik suhteliselt hästi välja toodud, sõbrad räägivad et need 10-13 on juba mingid väga hulluks läinud, aga sealt saab nagu targemaks suht palju. Seal nagu kõrgemal peaksid olema need Rockefellerid jne. Rikkamad inimesed maailmas. Soovitan vaadata Ulmefilmi, kui 9/11 ei koti väga siis hüpata mingi neljandasse ossa, seal suht hakkab see ülemaailmne värk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mijah olen ka seda teemat uurinud noh eks iga inimene usub mida ta usub ma isiklikult ei usu et toiduga üritatakse inimesi enda alla saada, kuid kuidas pentagoni auk on 20m lennuki tiibade laius 25m ja põlemis ja lennuki tükke ei leitud... kuidas saab alqaeda kuskilt koopas organiseerida siukse rünnaku (9.11) kaksiktornidle... ps need piloodid ei olevad saanud lennu kursutel mini lennukigagi hakkama... pentakoni tänava laternad olid kõverad ja murdunud aga miks lennuk sai neist tervena läbi....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mijah olen ka seda teemat uurinud noh eks iga inimene usub mida ta usub ma isiklikult ei usu et toiduga üritatakse inimesi enda alla saada, kuid kuidas pentagoni auk on 20m lennuki tiibade laius 25m ja põlemis ja lennuki tükke ei leitud... kuidas saab alqaeda kuskilt koopas organiseerida siukse rünnaku (9.11) kaksiktornidle... ps need piloodid ei olevad saanud lennu kursutel mini lennukigagi hakkama... pentakoni tänava laternad olid kõverad ja murdunud aga miks lennuk sai neist tervena läbi....

 

Toiduga üritatakse inimesi enda alla saada? Vot see argument ajas muigama. Äkki seletad? Kuidas 9/11 Illuminaatidega otseselt seotud? Osaliselt võibolla jah (pean silmas Bushi siinkohal). Su faktid on natuke naljakad või asi on kirjaoskamatuses ja ma ei saa aru sinu mõtetest.

 

Ise uurin ka salaühingute kohta s.h kõige põnevam ikkagi Illuminaadid. Võite soovitada salaühingute raamatuid, paar tükki olemas.

Muudetud liikme mhiku'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vahet pole, mitu ulmefilmi vaadata ja mitukümmend tundi vandenõuteooriate lugemise peale raisata, sest targemaks ikka ei saa. selle teadmisega pole mitte sittagi peale hakata. sa ei saa kuidagi sellele vastu hakata. illuminati võib eksisteerida, aga võib ka mitte. pole lihtsalt mõtet oma pead nende vandenõuteeoriatega vaevata. võiks oma aega millelegi mõttekamale pühendada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Toiduga üritatakse inimesi enda alla saada? Vot see argument ajas muigama.

Tead sellist monumenti nagu Georgia Guidestone? Sellel on kirjas et inimeste arv peaks jääma alla poole miljardi, et neid oleks lihtne kontrollida. Toidu mürgitamine igasuguse jamaga vähendab inimeste eluiga ja viljakust. Pika peale jääbki inimesi vähemaks, mis ongi nende ülesanne. Seda mõtles vist.

 

9/11 oli pikalt ette kavatsetud ja selle toimumise kohta võis leida märke juba 80ndatel. Suht imelik on mõelda.

http://mediaexposed.tumblr.com/post/31362538458/hints-about-9-11-in-movies-and-t-v-shows-etc-before

 

Tihti mõtlen et mis kuradi jama ma ka ei usuks ja siis jälle meenub 9/11 ja selle tagamaad. Igatahes põnevust jagub selle teema uurimisel.

 

vahet pole, mitu ulmefilmi vaadata ja mitukümmend tundi vandenõuteooriate lugemise peale raisata, sest targemaks ikka ei saa. selle teadmisega pole mitte sittagi peale hakata. sa ei saa kuidagi sellele vastu hakata. illuminati võib eksisteerida, aga võib ka mitte. pole lihtsalt mõtet oma pead nende vandenõuteeoriatega vaevata. võiks oma aega millelegi mõttekamale pühendada.

Kui ei saa vastu hakata, siis on vähemalt põnev uurida. Loeks nagu huvitavat raamatut vms. Igatahes huvitavam kui ruuni toksida.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Isiklikult olen arvamusel, et kogu see illuminati on püramiid süsteem võimu jaotamiseks. Tänu sellele on suur osa võimust kogunenud väikse hulga inimeste kätte. Et siis mina olen sinu boss ja sina oled omakorda kellegi teise boss jne. Pakun, et tipu lähedal asuvad need kurikuulsad pankurid ja päris tipus on meile teadmatud isikud. Illuminaati kui selline on vast rohkem patuoinas/väljamõeldis/peibutis, kui tegelik süüdlane.

Pigem need liidrid väldivad enda seostamist mingi grupiga, sest kuidas sa süüdistad organistatsiooni, millel pole nime.

 

9/11 osas on suht selge ju, et Bushi valitsus lasi sellel juhtuda, vast ise juhendasid ja õpetasid paari kaltsupead lennukeid kaaperdama ja tegid kõik võimalikuks, et nad neile lendudele jõuaks. Muidugi on see reisilennukit juhtida oskavate kaltsupeade olemasolu üldse kaheldav ja kogu info, mis riigilt saadud on seaks küsimärgi alla. Valitsuse poolt monteeritud videod, kaapedaja passi leidmine, tähtsatele riigi tegelastele saadetud hoiatused, et taoline rünnak on tulemas ja nende hoiatuste ignoreerimine jms ütleb vast rohkem kui vaja. Keda huvitab, see vast leiab netist isegi päris mitu tunnustatud tegelast, kes on kogu seda "õnnetust" aastaid uurinud.

 

Kindlasti ei nõustu saulandi väitega, et kogu see teema ei peaks kedagi huvitama ja tegelda tuleks muude "vajalike" tegevustega. Ühel hetkel võid sina või su lapsed avastada, et on hilja. Näiteks see kliima propaganda on ju puhas jama, ükski nende mudel ei ole suutnud viimase kümnendiku kliimat ennustada. Kõige tipuks on temperatuur langenud, kuid aina möeldakse välja uusi makse ja seadusi, et seda kurikuulsat CO2 kogust vähendada :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tead sellist monumenti nagu Georgia Guidestone? Sellel on kirjas et inimeste arv peaks jääma alla poole miljardi, et neid oleks lihtne kontrollida. Toidu mürgitamine igasuguse jamaga vähendab inimeste eluiga ja viljakust. Pika peale jääbki inimesi vähemaks, mis ongi nende ülesanne. Seda mõtles vist.

see mürgitamise teema on küll retarded. maailma rahvaarv on viimaste sajandite jooksul mitu korda tõusnud, ka keskmine eluiga on tõusnud. nii et väike mission failed we :-DDD

need vandenõuteooriate lehed on ka sama kallutatud nagu artiklid kanepist kuskil 420blazeit.org saidil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see mürgitamise teema on küll retarded. maailma rahvaarv on viimaste sajandite jooksul mitu korda tõusnud, ka keskmine eluiga on tõusnud. nii et väike mission failed we :-DDD

need vandenõuteooriate lehed on ka sama kallutatud nagu artiklid kanepist kuskil 420blazeit.org saidil.

1 võimalik vastus sellele on see, et seda 'mürgitamistehnikat' on hetkel veel vähe kasutatud.

Näide: aspartaam, suhkruasendaja mis oli alguses pikka aega keelatud, kuni see lõpuks lubati toiduainetesse. See on mürgine aine, mis võib pika tarbimise peale tekitada erinevaid haigusi. Seda katsetati ka laboris loomade peal, mille tulemusel tekkisid loomadel ajukasvajad ja mis muud hädad. Aspartaami leiad orbiti nätsudes ja coca-cola light'is/zero's. See on muidugi odavam kui päris suhkur.

 

Ma ei ole mingi segane, mulle lihtsalt meeldib uurida. Muidugi ma võin praegu sajaga puuse panna aga jah mis teha. Vahel soovin ma, et ma poleks üldse üles ärganudki.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1 võimalik vastus sellele on see, et seda 'mürgitamistehnikat' on hetkel veel vähe kasutatud.

Näide: aspartaam, suhkruasendaja mis oli alguses pikka aega keelatud, kuni see lõpuks lubati toiduainetesse. See on mürgine aine, mis võib pika tarbimise peale tekitada erinevaid haigusi. Seda katsetati ka laboris loomade peal, mille tulemusel tekkisid loomadel ajukasvajad ja mis muud hädad. Aspartaami leiad orbiti nätsudes ja coca-cola light'is/zero's. See on muidugi odavam kui päris suhkur.

 

Ma ei ole mingi segane, mulle lihtsalt meeldib uurida. Muidugi ma võin praegu sajaga puuse panna aga jah mis teha. Vahel soovin ma, et ma poleks üldse üles ärganudki.

 

Ma uurisin ka veits asja ja tead mis? Ma avastasin, et su avatari pilt on illuminati sümbol :O Selle sa teadki nii hästi neist :O

 

just kiddin' Uurisin ise ka kunagi tiba selle kohta. Päris huvitav teema on tegelikult. Kahjuks minu inglise keele tase jätab soovida, et piisavalt teada saada selle kohta..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma uurisin ka veits asja ja tead mis? Ma avastasin, et su avatari pilt on illuminati sümbol :O Selle sa teadki nii hästi neist :O

 

just kiddin' Uurisin ise ka kunagi tiba selle kohta. Päris huvitav teema on tegelikult. Kahjuks minu inglise keele tase jätab soovida, et piisavalt teada saada selle kohta..

Mis sa mõtled et ma oln ka mingi illuminaat? :D

Kui huvitab, siis www.ulmefilm.ee hea eestikeelne.

 

Kaevame vana postituse ka üles ikka :D

sellesse 9/11 värki natuke usun, kuid teise nurga alt - usa lasi need hooned õhku, et leida vabandus sõja alustamiseks, kuid see ka vähe tõenäoline kuna bin laden võttis selle 9/11 rünnak omaks

bin Laden EI ole seda omaks võtnud. Samuti pole USA'l kindlaid tõendeid et bin Laden tõesti tapeti.

Muudetud liikme m6uk'i poolt

Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis sa mõtled et ma oln ka mingi illuminaat? :D

Kui huvitab, siis www.ulmefilm.ee hea eestikeelne.

 

Kaevame vana postituse ka üles ikka :D

 

bin Laden EI ole seda omaks võtnud. Prove me wrong.

 

Nii naljaga pooleks proovisin väita jah, et sa illuminaat :D ära saa valesti aru :D

 

Seda ulmefilmi vaatasin ka kunagi paar osa. Eriti ei viitsinud vaadata, sest minu arust see mees, kes rääkis, kordas jube palju ühte ja sama asja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks võta siis järgmine osa :)


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tead sellist monumenti nagu Georgia Guidestone? Sellel on kirjas et inimeste arv peaks jääma alla poole miljardi, et neid oleks lihtne kontrollida. Toidu mürgitamine igasuguse jamaga vähendab inimeste eluiga ja viljakust. Pika peale jääbki inimesi vähemaks, mis ongi nende ülesanne. Seda mõtles vist.

 

Sellesuhtes jah. Toda lauset võis igasmõttes võtta.

 

vahet pole, mitu ulmefilmi vaadata ja mitukümmend tundi vandenõuteooriate lugemise peale raisata, sest targemaks ikka ei saa. selle teadmisega pole mitte sittagi peale hakata. sa ei saa kuidagi sellele vastu hakata. illuminati võib eksisteerida, aga võib ka mitte. pole lihtsalt mõtet oma pead nende vandenõuteeoriatega vaevata. võiks oma aega millelegi mõttekamale pühendada.

 

Pole ühtegi "Ulmefimi" vaatanud. Miks ma peaks hakkama neile vastu? Kahju kui mingi suvakas tuleb ütlema, et lõpeta raamatute lugemine ära ja mine ruuni mängima. "Võiks oma aega millelegi mõtekamale pühendada"? Kust sina tead, mis on minu jaoks mõtekas? Peale raamatute lugemise/vandenõu uurimise suudan käia korvpalli trennis, kergejõustikus, jõusaalis, tegeleda IT-ga jpm.

Muudetud liikme mhiku'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise ka vaadanud neid ulmefilme, chemtrailid, aga kuidas võtta nüüd. Tuttav oli kursusel ja seal oli psüholoog ja rääkis nii, et see ulmafilmi värk ja illuminati, see pidi olema vandenõuteooria, ehk siis asi ei kinnitu tõelistele faktidele ja IGAT asja saab igate pidi pöörata ja üles otsida. Igal asjal on erinev tähendus, sama on ka nende kolmnurkadel ja värkidel.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise ka vaadanud neid ulmefilme, chemtrailid, aga kuidas võtta nüüd. Tuttav oli kursusel ja seal oli psüholoog ja rääkis nii, et see ulmafilmi värk ja illuminati, see pidi olema vandenõuteooria, ehk siis asi ei kinnitu tõelistele faktidele ja IGAT asja saab igate pidi pöörata ja üles otsida.

Paljud asjad ikkagi kinnituvad faktidele. 9/11 suudeti päris mitut füüsikaseadust murda. Momentaarselt ära aurustunud lennuk(lennuk oleks pidanud põlema 40 minutit järjest kõrgel temperatuuril, et selle 2 mootorit oleks ära sulanud, jah sulanud mitte aurustunud), aga ometi leiame ~150 inimese DNA'd ja ühe väidetava kaaperdaja juhiloa, mis oli aegunud juba ammu(miks tal pidi see kaasas olema?) - paber on vist kuumakindlam kui titaaniumisulam. Torn vajus alla, sest tulekahju kahjustas teraskonstruktsioone. Vau vägev kuumus pidi ikka seal tornides olema, inimesed said ikka seal sees kõndida ju(raudmehed vist vms). Tonide murdumis kohtadel olid sellised jäljed, nagu oleks see tahtlikult õhku lastud(Sirged, kaldega murdumiskohad, need oleks pidanud olema paindunud). Lisaks, kui tuli põleb kõrge temperatuuriga, siis ei tekiks sellist paksu tossu. Ja see auk Pentagonis xD Juu siis lennuk pakkis oma tiivad kokku. Ahjaa lisaks vajus lihtsalt 3. torn nende juures alla samamoodi nagu teisedki (mõtles vist, et mis ta ikka seal enam seisab).

GRmHcb1.png

Anyways, sellest võikski jääda rääkima, uskugu igaüks mis ta tahab. no hate pls

Muudetud liikme m6uk'i poolt

Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui 9/11 realistlikult vaadata, siis on ikkagi aru saada, et tegemist ei ole mingi lennuõnnetusega. Selle kohta on neid dokumentaalfilme mustmiljon, kuid usklikud ja patrioodid ikkagi usuvad, et kõik araablased on terroristid. 9/11 oli tõenäoliselt selleks, et Iraagist naftat saada ning ameeriklasi hirmutada, et Bush saaks presidendiametisse jääda.

 

See, et sööki mürgitatakse, on ikkagi vajalik. Ei usu, et sinna otseselt mürki pannakse, kuid organismile kahjulikud ained on seal ikkagi. Nagu sigarettides on tubakas, nikotiin ja sadu teisi kemikaale. Need ei tapa koheselt, kuid vähendavad tarbija eluiga.

Maailmas on hetkel 7.2 miljardit inimest ja aastas suureneb see arv 80 miljoni võrra. Kui sellise kiirusega populatsioon kasvab, saavad ressursid lihtsalt otsa. Kuidagi peab ju populatsiooni vähendama, kuid ajalugu on näidanud, et sõjad tekitavad liialt palju varalist kahju.

 

Kui oli see seagripp liikvel, tehti palju dokumentaalfilme sellest, kuidas need vaktsiinid sisaldavad tegelikku mürki, seagripp on lihtsalt rahva hirmutamiseks, et nad laseksid endale seda mürki süstida. Kas te arvate, et see võib tõsi olla?

 

Usklikute silmis on Illuminati mingi deemon ja siis need lauljad ja räpperid peavad kolmnurga kujusid tegema ning oma sõrmedega 666 näitama, et saada peale apokalüpsist "turvalisele poolele". Tänu nendele usklikutele arvavad paljud, et Illuminati on väljamõeldud ilma teemasse süvenemata. Sellepärast on ka paljudel "peksa end kiviga 77 korda" suhtumine.

 

 

Kui ma õigesti aru sain, arvab Logic, et seda teemat peaks õppima enne, kui on liiga hilja. Minu arvates selle õppimine ei ole nii tähtis, kuid iga inimene peaks ise aru saama mis tema ümber toimub. Kui peakski tulema see Illuminati kontroll üle maailma, ei juhtuks see kindlasti üleöö ning me tõenäoliselt isegi ei märkaks seda. Kogu aeg on ju tegelikult olnud nii, et 1% inimestest omab ~60% maailma rahadest. Minu silmis on see Illuminati midagi diktatuuri taolist. Võim ja kontroll rahva üle on väikse grupi käes, keda siin kutsutakse rikasteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellesuhtes jah. Toda lauset võis igasmõttes võtta.

 

 

 

Pole ühtegi "Ulmefimi" vaatanud. Miks ma peaks hakkama neile vastu? Kahju kui mingi suvakas tuleb ütlema, et lõpeta raamatute lugemine ära ja mine ruuni mängima. "Võiks oma aega millelegi mõtekamale pühendada"? Kust sina tead, mis on minu jaoks mõtekas? Peale raamatute lugemise/vandenõu uurimise suudan käia korvpalli trennis, kergejõustikus, jõusaalis, tegeleda IT-ga jpm.

 

ära pane mulle sõnu suhu. kas ma väitsin, et raamatute lugemine on mõttetu ja et parem on ruuni mängida? ei. ma ütlesin, et vandenõuteooriad on mõttetud ja pigem võiks millelegi arendavale pühendada ennast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Kui 9/11 realistlikult vaadata, siis on ikkagi aru saada, et tegemist ei ole mingi lennuõnnetusega. Selle kohta on neid dokumentaalfilme mustmiljon, kuid usklikud ja patrioodid ikkagi usuvad, et kõik araablased on terroristid. 9/11 oli tõenäoliselt selleks, et Iraagist naftat saada ning ameeriklasi hirmutada, et Bush saaks presidendiametisse jääda.

 

See, et sööki mürgitatakse, on ikkagi vajalik. Ei usu, et sinna otseselt mürki pannakse, kuid organismile kahjulikud ained on seal ikkagi. Nagu sigarettides on tubakas, nikotiin ja sadu teisi kemikaale. Need ei tapa koheselt, kuid vähendavad tarbija eluiga.

Maailmas on hetkel 7.2 miljardit inimest ja aastas suureneb see arv 80 miljoni võrra. Kui sellise kiirusega populatsioon kasvab, saavad ressursid lihtsalt otsa. Kuidagi peab ju populatsiooni vähendama, kuid ajalugu on näidanud, et sõjad tekitavad liialt palju varalist kahju.

 

Kui oli see seagripp liikvel, tehti palju dokumentaalfilme sellest, kuidas need vaktsiinid sisaldavad tegelikku mürki, seagripp on lihtsalt rahva hirmutamiseks, et nad laseksid endale seda mürki süstida. Kas te arvate, et see võib tõsi olla?

 

Usklikute silmis on Illuminati mingi deemon ja siis need lauljad ja räpperid peavad kolmnurga kujusid tegema ning oma sõrmedega 666 näitama, et saada peale apokalüpsist "turvalisele poolele". Tänu nendele usklikutele arvavad paljud, et Illuminati on väljamõeldud ilma teemasse süvenemata. Sellepärast on ka paljudel "peksa end kiviga 77 korda" suhtumine.

 

 

Kui ma õigesti aru sain, arvab Logic, et seda teemat peaks õppima enne, kui on liiga hilja. Minu arvates selle õppimine ei ole nii tähtis, kuid iga inimene peaks ise aru saama mis tema ümber toimub. Kui peakski tulema see Illuminati kontroll üle maailma, ei juhtuks see kindlasti üleöö ning me tõenäoliselt isegi ei märkaks seda. Kogu aeg on ju tegelikult olnud nii, et 1% inimestest omab ~60% maailma rahadest. Minu silmis on see Illuminati midagi diktatuuri taolist. Võim ja kontroll rahva üle on väikse grupi käes, keda siin kutsutakse rikasteks.

Oled kristlastega palju kokku puutunud, et nende mõttemaailma tead?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ära pane mulle sõnu suhu. kas ma väitsin, et raamatute lugemine on mõttetu ja et parem on ruuni mängida? ei. ma ütlesin, et vandenõuteooriad on mõttetud ja pigem võiks millelegi arendavale pühendada ennast.

millest sa järeldad, et vandenõuteooriate uurimine on mõttetu? isegi kui need ei vasta tõele, siis kriitilist mõtlemist avardavad ikkagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui 9/11 realistlikult vaadata, siis on ikkagi aru saada, et tegemist ei ole mingi lennuõnnetusega. Selle kohta on neid dokumentaalfilme mustmiljon, kuid usklikud ja patrioodid ikkagi usuvad, et kõik araablased on terroristid. 9/11 oli tõenäoliselt selleks, et Iraagist naftat saada ning ameeriklasi hirmutada, et Bush saaks presidendiametisse jääda.

 

See, et sööki mürgitatakse, on ikkagi vajalik. Ei usu, et sinna otseselt mürki pannakse, kuid organismile kahjulikud ained on seal ikkagi. Nagu sigarettides on tubakas, nikotiin ja sadu teisi kemikaale. Need ei tapa koheselt, kuid vähendavad tarbija eluiga.

Maailmas on hetkel 7.2 miljardit inimest ja aastas suureneb see arv 80 miljoni võrra. Kui sellise kiirusega populatsioon kasvab, saavad ressursid lihtsalt otsa. Kuidagi peab ju populatsiooni vähendama, kuid ajalugu on näidanud, et sõjad tekitavad liialt palju varalist kahju.

 

Kui oli see seagripp liikvel, tehti palju dokumentaalfilme sellest, kuidas need vaktsiinid sisaldavad tegelikku mürki, seagripp on lihtsalt rahva hirmutamiseks, et nad laseksid endale seda mürki süstida. Kas te arvate, et see võib tõsi olla?

 

Usklikute silmis on Illuminati mingi deemon ja siis need lauljad ja räpperid peavad kolmnurga kujusid tegema ning oma sõrmedega 666 näitama, et saada peale apokalüpsist "turvalisele poolele". Tänu nendele usklikutele arvavad paljud, et Illuminati on väljamõeldud ilma teemasse süvenemata. Sellepärast on ka paljudel "peksa end kiviga 77 korda" suhtumine.

 

 

Kui ma õigesti aru sain, arvab Logic, et seda teemat peaks õppima enne, kui on liiga hilja. Minu arvates selle õppimine ei ole nii tähtis, kuid iga inimene peaks ise aru saama mis tema ümber toimub. Kui peakski tulema see Illuminati kontroll üle maailma, ei juhtuks see kindlasti üleöö ning me tõenäoliselt isegi ei märkaks seda. Kogu aeg on ju tegelikult olnud nii, et 1% inimestest omab ~60% maailma rahadest. Minu silmis on see Illuminati midagi diktatuuri taolist. Võim ja kontroll rahva üle on väikse grupi käes, keda siin kutsutakse rikasteks.

 

Ma ei saagi nüüd aru, kas sa väidad, et maailmas toimuva uurimine ei ole vajalik ning tahad sa tõesti väita, et me peaks olema kõigega nõus, mis meile räägitakse? Mulle lihtsalt ei jõua praegu kohale kuidas saab keegi öelda, et maailmas toimuvat ei peaks uurima. Viimasel kümnendikul on toimunud nii palju skandaale seoses valitsustega ning sina väidad siin, et ei ärge uurige seda, kuna peate ise aru saama, mis toimub. Kui sa vaataksid uudiseid vahest, siis näeksid, et sealt tuleb enamasti ainult mõttetut mõla kassipoegadest jms samal ajal kui Jaapanist on suure tõenäosusega saamas uus Hiroshima. Tavameedia on vähemalt minu silmis kaotanud kogu oma usutavus, toome kasvõi näiteks selle, mida meie hiljutiste valimistega tehti. Näidati muutkui klippe, kuidas Tallinna eestlased(mulle hakkas silma, et enamus olid väga noored ehk suure tõenäosusega teadmatuses, mis tegelikult riigis toimub) väitsid, et Keskerakonda ei vali nad mitte mingil juhul, kuid ometigi sai lihtsa matemaatikaga ära näidata, et Tallinna eestlaste käest sai Keskerakond rohkem hääli kui teised parteid. Rääkimata sellest, et üle poolte Tallinna valijatest hääletas Keskerakonna poolt. Kui see ei ärata inimestes kahtlusi meedia otstarbe ja usutavuse osas, siis ma ei tea, mis peaks. Seega jään ma ikka endale truuks ja ütlen, et kõik peaksid ise ka uurima, mis ilmas toimub, et ei oleks kasvõi uusi sõdu, mis on alustatud puhtalt valede põhjal (nt. Iraak, Afkanis, Vietnam jm).

 

Nõustun sellega, et illuminaati teema on kohati naljaks muudetud. Ütleme nii, et tõe matmiseks on 2 võimalust, kas eitada kõike või siis võimendada asja nii palju, et see tundub enamusele tobe ja kohati debiilne ning kui illuminaati teema peaks mingil määral tõde olema, siis on siin kasutatud teist varianti. Muusikuid ma muidugi ei süüdistaks, kuna nad on rohkem nagu nupud malelaual, mida liigutab keegi teine. Ei ole eriti kursis, aga ma pakun, et enamik hetke tippmuusikutest on lihtsalt kohatäide. Lood kirjutab 5 suvalist inimest samal ajal kui need ainulaadse ja isikupärased muusikud saavad õpetusi oma mänedžeri käest.

 

 

//Vb said sa must veidi valesti aru. Ma ei mõelnud, et peaks uurima illuminaatit, jutt oli rohkem maailmas toimuvast.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9/11 on üks suur küsimärk ja mis jääbki. 9/11 on palju teoorjaid ja paljud kaotasid seal oma elu. Paljud arvadad, et valitsus sokutas pommid tornidesse, et ned siis hiljem ära kukuks. Ja keegi seda pole veel märganud, et kaksiktornide kõrval olev kolmas väike kaubanduskeskus varises sammuti kokku aga mis pole lennukiga saanud.

Võiksime eeldada, et tegemist oli tegelikult pommidega aga see jääb teoorjaks.

 

 

Illuminati(666, kolmnurk) on paganast. Ehki siis olen kuulnud, et inimene müüb oma hinge illuminatile ehk kuradile siis inimene saab kuulsust,raha jne. Nagu näiteks Lady Gaga, kui tema muusikavideosi vaatada, siis illuminati märke on tal videos igal pool täis.

Koheselt kui rihanna hakkas Jay-z'ga(Võib ka õelda, et saatana käskjalg) koostööd tegema hakkas tema lauludes ja videodes palju illuminati tunnuseid olema ja Rihanna feim tõusis selletõttu meeletult, kuidagi liiga kiiresti.

 

Aga jah see on kõik üks küsimärk.


YM aka Young M​oney

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saagi nüüd aru, kas sa väidad, et maailmas toimuva uurimine ei ole vajalik ning tahad sa tõesti väita, et me peaks olema kõigega nõus, mis meile räägitakse? Mulle lihtsalt ei jõua praegu kohale kuidas saab keegi öelda, et maailmas toimuvat ei peaks uurima. Viimasel kümnendikul on toimunud nii palju skandaale seoses valitsustega ning sina väidad siin, et ei ärge uurige seda, kuna peate ise aru saama, mis toimub. Kui sa vaataksid uudiseid vahest, siis näeksid, et sealt tuleb enamasti ainult mõttetut mõla kassipoegadest jms samal ajal kui Jaapanist on suure tõenäosusega saamas uus Hiroshima. Tavameedia on vähemalt minu silmis kaotanud kogu oma usutavus, toome kasvõi näiteks selle, mida meie hiljutiste valimistega tehti. Näidati muutkui klippe, kuidas Tallinna eestlased(mulle hakkas silma, et enamus olid väga noored ehk suure tõenäosusega teadmatuses, mis tegelikult riigis toimub) väitsid, et Keskerakonda ei vali nad mitte mingil juhul, kuid ometigi sai lihtsa matemaatikaga ära näidata, et Tallinna eestlaste käest sai Keskerakond rohkem hääli kui teised parteid. Rääkimata sellest, et üle poolte Tallinna valijatest hääletas Keskerakonna poolt. Kui see ei ärata inimestes kahtlusi meedia otstarbe ja usutavuse osas, siis ma ei tea, mis peaks. Seega jään ma ikka endale truuks ja ütlen, et kõik peaksid ise ka uurima, mis ilmas toimub, et ei oleks kasvõi uusi sõdu, mis on alustatud puhtalt valede põhjal (nt. Iraak, Afkanis, Vietnam jm).

 

Nõustun sellega, et illuminaati teema on kohati naljaks muudetud. Ütleme nii, et tõe matmiseks on 2 võimalust, kas eitada kõike või siis võimendada asja nii palju, et see tundub enamusele tobe ja kohati debiilne ning kui illuminaati teema peaks mingil määral tõde olema, siis on siin kasutatud teist varianti. Muusikuid ma muidugi ei süüdistaks, kuna nad on rohkem nagu nupud malelaual, mida liigutab keegi teine. Ei ole eriti kursis, aga ma pakun, et enamik hetke tippmuusikutest on lihtsalt kohatäide. Lood kirjutab 5 suvalist inimest samal ajal kui need ainulaadse ja isikupärased muusikud saavad õpetusi oma mänedžeri käest.

 

 

//Vb said sa must veidi valesti aru. Ma ei mõelnud, et peaks uurima illuminaatit, jutt oli rohkem maailmas toimuvast.

 

Saime üksteisest arvatavasti valesti aru. Ma ei mõelnud seda, et maailmaasju ei tohi uurida, vaid ma mõtlesin seda, et inimesed peaksid ilma uurimata juba aru saama, et maailmas on midagi nihu. Muidugi tuleb ka uurida mis välismaailmas toimub, kuid eks ma sain Teie postitusest aru seda, et Teie arvates on vaja teemat otseselt õppida.

 

Mina näengi Illuminatit kui maailmas toimuvat, minu silmis on ka meedia osa Illuminatist. Meedial on kontroll üle inimeste, kuna paljude inimeste mõtteviis lähtubki sellest, kuidas neile uudistes ette näidatakse.

 

Illuminati on iga inimese jaoks erinev, sellest tulenebki ka arusaamatus. Nagu ma mainis, on paljude usklikute arvates Illuminati n.ö Deemon. Muidugi usklikute all ei mõtle ma kristlasi. Usklikute all mõtlen ma seda, et on inimesi, kes usuvad, et maailmas on deemon, kes karistab n.ö pattude eest.

 

Kui mina kuulen, et artist "müüs oma hinge Illuminatile", siis minu jaoks tähendab see seda, et artist on kaotanud oma artistliku poole ning nüüd loob uusi teoseid vaid raha pärast. Parim hiljutine näide on Miley Cyrus, kes oli paar aastat tagasi "hea laps" ning nüüd on muutunud. Ma isegi ei oska öelda milleks muutunud. Paar aastat tagasi said Cyruse laulud ~3 miljonit vaatamist, nüüd on see arv ~300 miljonit. Seda, miks nüüd on numbrid niimoodi hüpanud, pole vist vaja seletada.

Ma ei saa aru sellest, miks peaksid artistid näitama oma muusikavideotes kolmnurgakujusid ning 666 märgistusi. Ma ei mõista selle pointi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Saime üksteisest arvatavasti valesti aru. Ma ei mõelnud seda, et maailmaasju ei tohi uurida, vaid ma mõtlesin seda, et inimesed peaksid ilma uurimata juba aru saama, et maailmas on midagi nihu. Muidugi tuleb ka uurida mis välismaailmas toimub, kuid eks ma sain Teie postitusest aru seda, et Teie arvates on vaja teemat otseselt õppida.

 

Mina näengi Illuminatit kui maailmas toimuvat, minu silmis on ka meedia osa Illuminatist. Meedial on kontroll üle inimeste, kuna paljude inimeste mõtteviis lähtubki sellest, kuidas neile uudistes ette näidatakse.

 

Illuminati on iga inimese jaoks erinev, sellest tulenebki ka arusaamatus. Nagu ma mainis, on paljude usklikute arvates Illuminati n.ö Deemon. Muidugi usklikute all ei mõtle ma kristlasi. Usklikute all mõtlen ma seda, et on inimesi, kes usuvad, et maailmas on deemon, kes karistab n.ö pattude eest.

 

Kui mina kuulen, et artist "müüs oma hinge Illuminatile", siis minu jaoks tähendab see seda, et artist on kaotanud oma artistliku poole ning nüüd loob uusi teoseid vaid raha pärast. Parim hiljutine näide on Miley Cyrus, kes oli paar aastat tagasi "hea laps" ning nüüd on muutunud. Ma isegi ei oska öelda milleks muutunud. Paar aastat tagasi said Cyruse laulud ~3 miljonit vaatamist, nüüd on see arv ~300 miljonit. Seda, miks nüüd on numbrid niimoodi hüpanud, pole vist vaja seletada.

Ma ei saa aru sellest, miks peaksid artistid näitama oma muusikavideotes kolmnurgakujusid ning 666 märgistusi. Ma ei mõista selle pointi.

 

Selge värk, väike möödarääkimine jah :D

 

Ma arvan, et need kolmnurgad ja 666 ongi pmslt selleks, et inimesed neist räägiksid, nö tasuta reklaam.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa jooksutaksid midagi sellist, kas sa ei tahaks teada kui palju inimesed suudavad selle olemasolu füüsiliselt tõestada. Ikka tahad.

 

http://www.youtube.com/results?search_query=conspiracy+theories+jesse+ventura+mind&sm=1

Mind Control theories by Jesse Ventura. Conspiracy.

 

https://www.google.ee/?gws_rd=cr&ei=MuySUoOEM6LD4wSUw4GoCw#q=goverment+mind+reading

 

On kuskil ka mingi teema teisest maailmasõjast kus see esialgu leiutati, konkreetne nimetus oli ka sellel. Saadeti mikrolainetega vastu konti ja see võttis vastu mõtteid kui nii võib öelda keskkajju. Ega see ei tundugi praegusel ajastul kus igaühel on mobiiltelefonid ja internet taskus enam ulme.

 

Prantsusmaal oli ettevõte kes avastas, et inimese mõtetes toimuvad pildid on võimalik asendada teistega ja lugeda neuro mingeid elektron osakesi lugedes need arvutis tõlkida suisa videopildiks.

 

Kui on võimalik puldiga helikoptereid lennutada ja voolu ammutada päikesepaneeliga ei pruugi varsti või ehk isegi juba praegu olla mõned linnud linnud. On siin ka kärbsesuuruseid kaameraid ringi liikunud. Sellised asjad on kättesaadavad igaühel vabaturul, kvaliteetvideoga kaamerad http://www.acquris.se/security/product.php?id=564&lang=en&print=1

 

Alles hiljuti avastati, et NSA jälgib ka kõiki riigiasutusi. Reaalsuses on kasutusel liikluskaamerad ja välismaised ettevõtted kes neid tarnivad ja paigaldavad. Riigid ise rahastavad enda kodanike jälgimist teiste poolt.

 

Snowden on niiöelda ilmselt maailmaturneel proovides kes reedab ja kes mitte ning sealjuures ammutab uut informatsiooni avaldades pisut midagi sellest mis tegelikult toimub. Vaevalt, et ta ise nende vastu pöördus. Ilmselt on endiselt nende poolt ja vaid mängib kaasa.

 

The-All-Seeing-Eye ja In God We Trust toimib USAs. Enamik käib pühapäeviti kirikus. Väike mind reading ja kord aastas inimesele vastu tulemine hoiab neid uskumas imedesse. Hetkel on arvatavasti selle püramiidikooni kohal kasutusel ka V täht ehk suur võim üleval. Püramiidides teatavasti kunagi ammu oli tipus kristall. Siinkohal rikkad.

 

Euroopas aga eriti kirikus ei käida ja maailmavaated on pisut teistsugused. Selgeltnägijaid on USAs rohkem kui Euroopas, sest sealt see asi alguse sai. Inimene saab antennist piltinformatsiooni ja hiljem see läheb täide või näeb midagi mis on kõrvalt salvestatud videopildile ja edastatud talle. Tema usub, et on selgeltnägija ega oska selgitada kust ta seda infot saab. Mõni näeb unenägusid mis lähevad täide.

 

Kummitused? No mõni ju usub.

 

Veidral kombel saad aastas korra raha valesti tagasi või toimub midagi muud sellist kus kergekäeliselt ehk jäetakse saadud tulu endale, mis korralikult läbi mõeldes tundub siiski varastamisena. Tagastad saadud kergekälise tulu, mis tegelikult pole sulle siis oled heas pildis.. seda aga ei tee siis järelikult pole sa valmis seal kõrgemal nendega liituma. Väikesed terviserikked.

 

New World Order, eksju. Pole halbu inimesi, pole mõtet varastada, pole halba soovijaid ja kõigil on hea tuju ning suhtumine. Mugav elu. USAs lükatakse poekäru autoni, Eestis veel võetakse see raske kott kaenlasse. Meil lükatakse värav lahti käsitsi, seal avaneb see automaatselt enne selleni jõudmist.

 

9/11 puhul ilmselt pakuti valikut, kas teatatakse tuttavatele, et said varingus hukka või väidad et tol päeval tööle ei läinud. Variant ühe puhul uus elu, uus nimi, raha. Korraldus ei pruukinud üldse olla nii lihtne, et hologramm lennukid ja korras. Tornid kukkusid otse alla. Laden aga tehti süüdi. Ilmselt mind reading/writing oli siin abiks ja pandi ka tema ise uskuma, et tal läks see terrorirünnak läbi. Kellel oli või on sellega seotud tuttavaid mõistavad, et nendega sellest teemast rääkides ühel hetkel kui tuleks liiga palju infot lülituvad nad nagu välja ühte punkti vaadates ja vahetavad kohe peale seda teemat. Loetakse mõtteid / mõte kattub, shutdown.

 

Olgem ausad, seal lõunapool on igaühel relvad käes ja tapavad üksteist. Kellel siin tsiviliseeritumad maailmas huvi on selle vastu, et see jätkuks. Tundub ju positiivne, kui suurriik astus sellele vahele ja vähemasti proovib seda asja korda saada.

 

On sul kunagi imehea idee tekkinud täiesti lambist? Aasta hiljem keegi teeb sama asja teoks. Mõtled kuhu sa enda idee lekitasid kuid isegi kui sa ei räägi sellest siis polnud sa ainus kes selle idee vastu võttis. Google otsingumootoris saab otsida pilte. Tulevikus liigub info tänu nendele kõrgtasemelistele süsteemidele läbi tehnikavahendi teiste inimesteni ning selleks, et teada saada kuidas lennata Boeing 747ga piisab sellele mõtlemisest. Kui kuskil tekib idee, on vaja sellele leida teostaja, et maailm areneks. Info liigub nii kiiremini.

 

Ehk kui sa oled hea inimene läheb sul hästi vahet pole kuhu, kellesse või millesse sa usud. Meelelahutuseks rikastele ja ausatele NetFlix oma isikliku telekanali ja salastatud filmide ning dokumentaalide kaudu, mida tavainimese silm ilmselt tavakanalitelt ei näe. Nothing is Real.

 

Äkki polegi tegu maiste olenditega, oleks ju vinge kui saaksime kuu peale elu tekitada ja siis seda jälgida. Hehe. Kui siiamaani lugesid, siis ilmselt võtsid minu kirjutatud teemat pisut liiga tõsiselt.

 

Waste of bandwith you troll :D.

Lugesin, et näha kas midagi normaalset ka vahepeale ära on eksinud peale kogu selle teksti mis tervikuna mul mõtlemise kokku ajas :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.