Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Graafika võistluste üldine arutlus

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.
Ega ma ise mingi suur kunstnik pole, olen ainult kõrvalt jälginud SOTW-i. Osalejaid järjest langeb, selle panin oma käkaka ka siia, et midagigi oleks :)

harjutamine teeb meistriks, keegi pole sündinud profiks :D, see kord see mulli teemaga läks nihu aga pole hullu järgmine kord tean mida parandada, mis teha kui rahvas ei taha oma andekust proovile panna, aga eks siin on ka mõjutajateks eraelud ning vanemaks saamine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
harjutamine teeb meistriks, keegi pole sündinud profiks :D, see kord see mulli teemaga läks nihu aga pole hullu järgmine kord tean mida parandada, mis teha kui rahvas ei taha oma andekust proovile panna, aga eks siin on ka mõjutajateks eraelud ning vanemaks saamine

 

Mulle tundus, et su signal on suht halb kvaliteet. Aga ega minu oma kõige paremini nüüd kah ei tulnud, pole juba ma ei tea kui kaua signasi teinud.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Mulle tundus, et su signal on suht halb kvaliteet. Aga ega minu oma kõige paremini nüüd kah ei tulnud, pole juba ma ei tea kui kaua signasi teinud.

tunnistan ausalt see läks jah see kord natuke nihu :D, isegi väga nihu :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma kohe osalen. Ärgel ukku pange veel


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:facepalm: 5 võistlejat on olemas palju sul vaja on? Teised nkn ei osale ju D:

Selle võistluse mõte ei ole see, et saaks 4 tööd kokku ning teeks aga hääletuse. On küll selline reegel, kuid sellise konkurentsi puhul ei ole selle võistluse korraldamisel ausalt öeldes erilist mõtet. Töid on vähe ning n-ö kvaliteet on madal enamus töödel, ei panustata erilist aega, ega raatsita puhtalt õpetuste najal edasi minna. See on lihtsalt minu seisukoht, muidugi leidub ka neid, kes suhtuvad asja vähe tõsisemalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga tehke sellest "Nädala parim signatuur", võitslusest "Kuu parim signatuur". Rohkem aega, vast ka rohkem osalejaid ning ei pea seda tähtaega pidevalt pikendama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

isegi nõus siis pööraks rohkem tööle tähele panud, signa pole selline millele pööraks üle 15 min tähelepanu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen ka mõelnud sellise asja peale, et ühendaks NPS'i ning suure töö võistluse. Ehk siis 'Kuu Parim Kunst' või midagi sellist. Autasustamine oleks muidugi keerulisem osa. Aga mis te arvate sellisest ideest?

 

Vastu. Need 2 eri asja ja jäävad ka nii!


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei teadnud mida SCI-FI tähendab ja siis tegin selle vaatasin mingi action pilt vms


killself.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noo siis tuleks küsida. Mingi suvalise pildi võtmine pole just parim idee. Vana hea google peidab endas kah üpris palju informatsiooni. Science fiction on teemaks. Lihtsalt öeldes ulme, robotid, tulevikutehnoloogia jne. RynnGFX & ωιηѕтση♔ on kõige paremini teemat tabanud. Crapey töö on samuti mööda. Pole nagu neid õigeid elemente sees. Pean ikka ise kah osa võtma. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

AAA.... aga palun lisa see pilt sinna võistlusele, see mu esimene võistlus ja tahaks ka proovida

seal ka natuke SCI-FI-d sees ju


killself.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
AAA.... aga palun lisa see pilt sinna võistlusele, see mu esimene võistlus ja tahaks ka proovida

seal ka natuke SCI-FI-d sees ju

Ma ei näe seal ühtegi põhilist elementi või siis midagi, mis seostaks seda tööd SCI - FI'ga. Võid küll uue töö teha, kuid ürita midagi korralikku palun teha. Kasuta kasvõi tutorialeid, see enda äranägemise järgi tegemine on üks suur viga algajate puhul. Aga mis suur tegija ma isegi olen. :laugh:

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.