Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

See pidi tulema offical alphas, et donated mingi 1$-100$, aga ikka saad mängu.

 

Nii, endal mäng jookseb ilusti 30fps high peal, aga kui med/low peale panna, siis on ikka nii kuradi jube, et ma ei kujuta ette. Väga meenutab mulle Arma 3-e mootorit. Täpselt nagu hoopis selle baasil üles ehitatud, jooksmine jms. Mul lootimine töötab, loot maas, zombied spawnivad, jooksevad teistmoodi, aga lollid on nad küll, läksin maja katusele, siis jooksid lihtalt sealt alla. Kui surmad saad, pead mängu kinni panema ja uuesti üles võtma. Glitche on jah väga väga palju, aga tekstuurid on küll ilusamad. Mängumootor on ikka sama halvasti optimiseeritud imo :D Igatahes, jään ootama offical release, seal peaks mingi serverid ka olema, saaks teistega koos pelada seda. Ootused pidid suured olema. Lugesin sealt ka, et autod pole väga rared, aga bensiin on seal väga väga rare.

 

Aga eks see sinu valik, kas sa võtad või ei. Mul 30min tõmmata veel, teen paar screenshotti ka siis, kus mu nimi peal, jääge ootama.

 

Endiselt suht ootan.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei hakanud screenshotte tegema. Pole ta mingi viirus.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jagad lubadusi, et lihtsalt pilt tegema ning siis ei suuda pilti näidata? Smells virus.

 

Kui ausalt öelda, mul on jumala poh, kas sa tõmbad või ei :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See DayZ standalone pidi samamoodi maksma vist nagu minecraft? Alguses üpriski odav ning lõpp tulemus juba korralik summa

 

õige jutt

 

/tegelt kui nii võtta, siis dayz on päris palju kuulsust kogunud ning vaevalt see nagu minecraftki hakkab alguses 5€ maksma, 15€ laks arvan.


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See DayZ standalone pidi samamoodi maksma vist nagu minecraft? Alguses üpriski odav ning lõpp tulemus juba korralik summa

 

Ütlesin enne vist, muidu on jah nii. Võid maksta nii palju kui tahad, mängu saad ikka.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
õige jutt

 

/tegelt kui nii võtta, siis dayz on päris palju kuulsust kogunud ning vaevalt see nagu minecraftki hakkab alguses 5€ maksma, 15€ laks arvan.

Kuskilt ma lugesin, et alg/lõpp produkt on 8/10 dollarit? See info võib väga vale olla ning ma ei mäleta kumba seal mainiti, kas alpha või lõpp tulemust


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma mingilt youtuberilt (dayz youtuberid saavad dayz alpha tasuta) kes streamis, kuulsin et standalone saad tasuta kui omad arma 2:CO. See võib väga vale info olla aga enda meelest mäletasin nii.

 

1$ ka?

 

See pidi tulema offical alphas, et donated mingi 1$-100$, aga ikka saad mängu.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol, Renn47 streamis DayZ Standalone, 5min pärast sai banni Twitchist.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Proovisin selle standalone värki järgi. Suht ilus oli.

 

Mingi jutt oli ju et public release tuleb juuni kuus?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tell me more

 

“We gave free keys as a gift to the forum moderators, the Reddit moderators, people who helped out with DayZ development, and stuff like that. I guess there’s about 30-100 people involved with that,” Hall said.

When asked if they testers have started playing yet, Hall said, “They’re already in. They’re already playing it. It’s good… We’re only running one server. We are doing content updates all the time.”

The public alpha is still on track for June, he added.

DayZ Standalone will use a Minecraft-esque payment model: “People pay X amount of dollars and they get early, cheap access to it, and then once it’s beta, price goes up, maybe, say, $10, and once it goes retail, the price goes up $10.”

 

http://www.vg247.com/2013/05/28/dayz-standalone-limited-alpha-test-begins-public-alpha-on-track/


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

vg247 - 24.7.2013


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.