Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

The Evolution of Combat.

Soovitatud postitused

Mis sa eesti keele tundides tegid, kui kirjutama õpetati?

 

Kirjutada oskan ma vägagi korrektselt see, et ma foorumites kirjavahemärke enamus kohtadesse ei pane ei tähenda et ma neid ka ametlikes dokumentides ja mingisugust teenust pakuvas kohas panemata jätan.. Kokku lahku kirjutamise vigu esineb hetkel kah teatud põhjustel. aga kui mind tullakse sõimama sellepärast, et lugeda ei osata ajab veidi vihale küll..


76561198009968218.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Praegu saab ka mängida aga see on paha,et hakkad jälle cb 3 pihta või ma tegin siis midagi valesti.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis see näeb välja nagu WoW siis? Runescape võlu oligi tema eripärasus ning kui lihtne ta oli.

 

Lihtsuses peitub ilu.

 

Kui tahate, et Runescape mingiks WoW-i sarnaseks läheks, siis lihtsalt minge mängige wowi.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis see näeb välja nagu WoW siis? Runescape võlu oligi tema eripärasus ning kui lihtne ta oli.

 

Lihtsuses peitub ilu.

 

Kui tahate, et Runescape mingiks WoW-i sarnaseks läheks, siis lihtsalt minge mängige wowi.

 

1+!Proovisin selle beta ära ei meeldinud üldse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei mina hakkan kindlasti mängima, väga väga vinge! Lasin nüüd lõpuks enda kasutajaga ka wildis ringi, väga mõnus :D. Ennem sain ainult mingi sõbra purega mängida, aga nüüd, kui sain lõpuks oma kasutajasse sisse, siis arvamus muutus kohe. PVP'l on mõte nüüd, strateegia ja värki. Proovisin kõik stiilid ka ära, nüüd on briddimine ka palju mõnusam. Kõige parem oli range + mage. Aga täiesti tavaline bandos full + ags ja õiged võimalused actionbaril = tõsine võitlus ja võit:D

Ise sain 6killi, kuni lõpuks lihtsalt söök sai otsa ning tiim ründas peale.

Kindlasti ootan edaspidiseid uuendusi ning jään kindlaks mängijaks. Sest nad on nüüdseks juba väga palju muutnud, võrreldes sellega, kui see nädal või 2 välja tuli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodame, et kui nagu üldse kõik see värgends valmis saab siis RS ei hakka mängjatelt raha küsima.


"Headphones in, problems out!"

200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle meeldis vaadata kuidas hitin 1900 :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.