Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

The Evolution of Combat.

Soovitatud postitused

VIP

Kui on hea või vähemalt võrdväärne update, siis on võimalik, et RSist saab isegi parem asi kui WoWist.

WoW on muidu igas oma aspektis täiuslik, kuid leidub paar katastroofilist puudujääki:

1. Max lvl ei oma mingit tähtsust - selle teeb suht nädalaga. Seega ei ole väga võimalust jätta kasutajasse "jälge" et sellega on meeletult vaeva nähtud ja aastaid pelatud. Siit tulenevalt peaks ära mainima ka selle, et WoWis taandub see asi "item lvlile" ehk siis kui hea gear sul on. Siit ka uus probleem.

2. Kuna WoWis loeb gear, mitte max lvl (okei, kui seda põlised WoW-tegijad loeksid, siis nad tõenäoliselt naeraks selle argumendi välja, sest suurelt ja punaselt on WoWis nr. 1 kohal AJUD, st. väga palju sõltub WoWis süstemaatilisest ja täpsest tiimitööst ning väga kerge on vähesegi puuduliku teadmise korral kogu mitme tunni töö ühel tegelasel tiimist(nt. 25-man raid korral) kogu ooper metsa keerata. Aga see selleks). Igatahes, püüdlusobjektiks või prioriteediks on WoWis võimalikult hea gear. Nüüd põhipointi juurde - see võimalikult hea gear muutub iga ~poole aasta tagant kasutuks, kuna uue update välja tulles on võimalik saada ka uus, selgelt parem gear. Niisiis vana gear, mille suhtes hullult vaeva nähti, müüakse mingi aja tagant alati poodi (tühise raha eest) - niisiis selles osas pole WoWis perspektiivi. Pole väga võimalik eristada mängijat, kes on WoWi pelanud ~10.a või pool aastat, eeldades, et mõlemal on kupli all kõik korras ja viimane neist on sel poolel aastal ka korralikult vaeva näinud.

 

Praegu räägib WoWi kasuks üldiselt aga tugevalt vaid see, et WoW on tõesti olnud ainuke online mäng, mida olen ka ise selle enda pärast mänginud. Hea pvp, pve, gameplay:)

Muudetud liikme zxcv'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Julgen arvata , et rs ei veaks välja kui ta ikka siis veel java-l põhineb, võibolla siis vähendavad serverite hulka vms.

See, et ta jaaval jookseb küll mingit erilist tähtsust ei ole. Ja see onju kindel, et nad ei tee seda WoW'i taolist, vaid nad mõtlevad midagi ise välja ehk siis improviseerivad. Kindlasti tuleb see väga väga hea update, söön oma sõnu. Kuid siiski vaadates neid teisi mmorpg pvp videoid tuleb tunne, et tahaks juba kohe praegu seda update näha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei meeldi.

Praegu põhimõtteliselt RSi pelavad botterid, nolarid kes huntivad xp-d,et fame juurde saada ning newcomerid.

Uus update tuleb usun väga paljud praegused mängijad quitivad.Need kes siin eespool olid nõus selle ideega, vean kihla mängivad paar kuud max pool aastat ja enam ei mängi.Newcomerid tulevad kergelt samamoodi ka lähvad.

Tahtsin siis sellega õelda, et kui isegi see update tuleb, isiklikult mina arvan see mäng lõplikult sureb ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tsitsaat runescape lehelt:

 

 

Põhimõtteliselt, on tulemas täiesti uus combat süsteem, mis peaks aset leidma mingi aeg suvel. 25'ndal juunil saab proovida beta versiooni, ma isiklikult arvan, et Jagex teeb mõned beta-only serverid kus saab uut süsteemi vabalt kastetada.

 

Kokkuvõtlikult, thumbs up - vähemalt minu poolt.

Combat on terve mängu vältel olnud väga igav ning ei pakkunud mulle mitte mingit pinget. Lihtsalt vajuta vastasele peale, saad löögi, vajutad söögile, kordad tegevust.

 

Väike leak(unoffical rswiki):

Attack_skill_update_leak.jpg

 

Defence_skill_update_leak.jpg

 

Magic_skill_update_leak.jpg

 

Ranged_skill_update_leak.jpg

 

Strength_skill_update_leak.jpg

 

Millega tegu? - Actionbars, mis siis muu?

Põhimõtteliselt need samad asjad nagu wowis, lolis. vajutad hotkeyd ning karakter teeb teatud liigutuse/erivõime.

Väike example WoW'i actionbaridest:

 

dHkKa.jpg

 

See oleks isegi päris lahe, vähemalt minu arvates. Kui tegu ei ole siiski actionbaridega siis mis muu ta ikka olla saab?

 

Haha.. igatahes on mida arutada, Jagexi väitel on tegu siiski ühe suurima uuendusega runescape ajaloos. Nüüd olen enam kui kindel, et runescape hakkab muutuma WoW'i sugusteks, kuid seda heas mõttes.

Mäng peab arenema, et konkureerida teiste saadaval olevate MMO'dega. Need inimesed, kes 10 aastat tagasi ruuni mängisid, kellele meeldis selline oldfashion pixel art on juba suureks kasvanud ja eluga edasi läinud. Paljud ei mängi enam seda kuid see ei tähenda, et selline gameplay uuemale põlvkonnale meeldib.

 

Võta kasvõi exampleks see video ja ütle mulle kas runescape combat süsteem on 'äge' ?

 

 

Evolutsioon..

Ma millegipärast üldse ei mõika nendest inimestest kes ruuni veel low detail ja fixed screeniga pixleid taga ajavad.

Igatahes, minupoolt kudos jagexile, oli tõesti aeg.

 

täiesti õigus sul :P rs pole tõesti enam midagi, arvan et quite tuleb veel rohkem peale seda update-i.

Muudetud liikme Colour'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina siit erilist midagi ei oota, no kui see värk tuleb siis proovin ära, aga tahaks ikkagi seda aasta 2005 runescape tagasi.

Kahjuks seda arvatavasti kunagi ei tule.

 

Ära sa hõiska midagi, kes teab, mida tulevik toob. Äkki tehakse samasugune vote nagu tehti "Bring back free trade & Wildy".. Aga noh see on ja jääb unistuseks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks kõigepealt peab update ära ootama, poleks esimenekord kui mõni update on suur pettumus.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja kuna see update on tulemas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olgem ausad... see update on puhas sitt.... liiga suured lootused olid.. minu silmis on see puhas mõttetus.. ise mängisin max ~30min ja lihtsalt ajas minema.. Täiesti mõttetu, liiga palju lootsin ja mõtlesin.. + videotes oli see vapsjee teistsugune.. Aga noh.. Noty.. Kui see update tuleb kõigile mängu, siis arvatavasti quitivad pooled..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol.. gf kõikidele, kes rügasid tööd, et saada overloadid, sest overloadid boostivad su statte nüüd 115 peale ning super potid tõstavad 118. Umm.. Aa chaoticud- relvad ehk rapier on nüüd suht useless... Sest whip on sellest mingi 10x parem.

Nüüd saab põhimõtteliselt divine tasuta, sest chaotic shieldid mis dungi poes on- on defensiga kõigist paremad.

Puredele suurelt REST IN PEACE.

PK on totaalselt fucked up.. Minge lihtsalt proovige ise, ei ole sõnu, kuidas seda jama kirjeldada. Mõttetu humpimine käib, kõik need actionbarsil olevad võimed on suhteliselt mõttetud ja kohmakad..

Ühesõnaga.. Kogu see teema on üks suur läbikukkumine. On üritatud tuua WoW'i taolist combati süsteemi, koos lisade ja asjadega, aga nad kukkusid totaalselt läbi sellega.

 

Aa ja need uued esemed(armor,weps,shields). No issand.......

 

See on kõigest minu arvamus...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.