Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

The Evolution of Combat.

Soovitatud postitused

VIP
lol.. gf kõikidele, kes rügasid tööd, et saada overloadid, sest overloadid boostivad su statte nüüd 115 peale ning super potid tõstavad 118. Umm.. Aa chaoticud- relvad ehk rapier on nüüd suht useless... Sest whip on sellest mingi 10x parem.

Nüüd saab põhimõtteliselt divine tasuta, sest chaotic shieldid mis dungi poes on- on defensiga kõigist paremad.

Puredele suurelt REST IN PEACE.

PK on totaalselt fucked up.. Minge lihtsalt proovige ise, ei ole sõnu, kuidas seda jama kirjeldada. Mõttetu humpimine käib, kõik need actionbarsil olevad võimed on suhteliselt mõttetud ja kohmakad..

Ühesõnaga.. Kogu see teema on üks suur läbikukkumine. On üritatud tuua WoW'i taolist combati süsteemi, koos lisade ja asjadega, aga nad kukkusid totaalselt läbi sellega.

 

Aa ja need uued esemed(armor,weps,shields). No issand.......

 

See on kõigest minu arvamus...

 

 

100% ühel nõul sinuga.

Totaalne läbikukkumine Jagexi poolt.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõik on gf ,


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ühes foorumi teemas kirjutati, et runescape ei olnudgi mõeldudgi puredele!

Mis te halate siin...

Anyway, Magic on ülikõva :D DualWield kh. Eriti on ultid head, bossidele ikka põrutab nendega h2sti.

 

Nüüd hakkan mina neid kriitikanooli saama-.-


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahju, et Jagex selle nii raha peale teeb, kaotavad viimased mängijad ära..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õigus sannu, endal ka vist siis teha quit .


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muidugi see on alles Beta staatusel, kuid mina vähemalt ei usu, et sellest hiljemgi asja saab. : /

Üldse, kuidas see kokku on pandud, see ei ole mugav mängimiseks. Ning pvp on totaalselt ruined. Nagu ütlesin eelnevalt, et on üritatud sellist modernest mmorpg mängude combat stiili mängu tuua, millega on tõsiselt läbikukutud. Kurb, kuid tõsi. Lootused olid nii suured ja nende videote pealt, mis oli tehtud nende Moderaatorite poolt, paistsid kuidagi palju lubavad ning üldse kuidagi palju parem.. Nägid oma karakterit hästi ligidalt(mis mulle väga meeldiks) jms. Kes käinud, see näinud.

 

Ja võitlemine on üldse liiga kerge nüüd ju... Ennem oli nagu seda strateegia värki isegi rohkem minuarust. Nüüd, kui oled kõik questid ära teinud, on sul kõige paremad võimed, millega tapad vastase ära ~4-6 löögiga. Võibolla eksin, kuid sõbra kasutaja on maxed zerker ning sellega olin tõesti täiesti võitmatu wildis, kõik kellega võitlesin said üle nii, et vähe polnud. Meteor strike võib tappa sind 1 castiga... Ebanormaalne. Sul on elud täis ja sind tapetakse ühe võimega.

 

Aga no, eks me näe. Küll nad veel uuendavad seda jms. Kuid praegu mina küll ei viitsi seda mängida. Pigem mängin tavalist ja teen oma dungi edasi.

 

Päikest. Peace! :thumbup:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol.. gf kõikidele, kes rügasid tööd, et saada overloadid, sest overloadid boostivad su statte nüüd 115 peale ning super potid tõstavad 118. Umm.. Aa chaoticud- relvad ehk rapier on nüüd suht useless... Sest whip on sellest mingi 10x parem.

Nüüd saab põhimõtteliselt divine tasuta, sest chaotic shieldid mis dungi poes on- on defensiga kõigist paremad.

Puredele suurelt REST IN PEACE.

PK on totaalselt fucked up.. Minge lihtsalt proovige ise, ei ole sõnu, kuidas seda jama kirjeldada. Mõttetu humpimine käib, kõik need actionbarsil olevad võimed on suhteliselt mõttetud ja kohmakad..

Ühesõnaga.. Kogu see teema on üks suur läbikukkumine. On üritatud tuua WoW'i taolist combati süsteemi, koos lisade ja asjadega, aga nad kukkusid totaalselt läbi sellega.

 

Aa ja need uued esemed(armor,weps,shields). No issand.......

 

See on kõigest minu arvamus...

 

Itemite ja asjade kohapealt on õigus sul muidugi.

 

 

Aga PvPsse toodi skill.

 

Mina kui WoWi pvp armastaja märkasin ,et PvPs on võimalik stunnida. Sa pead seda siis ennetama ja kilbi peale viskama, mis annab sulle stun ajaks ability mis sulle teatud %% kaitset annab (mida saab shieldiga kasutada vb saab stunni ajal ka shieldi equippida ja kasutada seda abilityt) Igaljuhul pead sa ette nägema mis skilli vastane kasutab ja olema valmis sellele vasturünnaku andma. Ei ole enam random hack n slash. Vaid PvP nõuab ajusid. Ime pole ,et pooled teist quitivad. See stun ja shield teema oli AINULT 1 PISIKE näide, ma olen ise juba erinevaid variatsioone vaadanud ja jälginud ning asi tundub tõesti vägagi strateegiline olevat. Nii ,et mehed kes suutsid lihtsalt hiirega kiiresti armorit vahetada ja spelle castida said ownage ja nüüd sa pead hoolikalt mõtlema mis abilityt kasutatakse ja mida sa selle counterattackiks pead kasutama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rs pk on olnud siiani suht loterii, kõik oleneb sellest kas saad hiti või missid. Nüüd on vähemalt skill mängu toodud. No offence neile kes peavad ennast parimateks Pkeriteks rsis aga nii on, tuleb lihtsalt õigel ajal süüa ja loota, et spec wepiga tuleb suur hitt. Julgust on vaja, et riskida, skilliga pole pistmist midagi.

 

Ja olen nõus nendega, kes ütlevad, et on alles beta, nii paljud asjad tunduvad betades alati hullemad kui valmistoodang. GF range-tankid. Puredega ei juhtu ju midagi, kes seda formulat luges foorumist ja aru sai siis oli ju segelt õeldud, et defence level ja suurim rünnaku level(range, mage, str, attack) annavad kokku combati. Turm pured ftw võiks õelda selle peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain ka beta testeriks ja võin öelda, et minu arust on see suhteliselt joga: 1) vajab päris head arvutit mängimiseks, milleks minu oma seda pole ja tihti jookseb kokku. 2) tava rünnak on põhimõtteliselt selline nagu praegu hitiks umbes 10 ( vana 1 hp) ainult skillid teevad dmg ja neil ka cool down suur. 3) Skille on kindlasti raskem arendada 4) Skilli riba on juba sadades RPG-des olemas, miks tuua sama rsi ? 5) Ei leidnud speciali nkohta üles kui seda enam ongi. 6) jumala joga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii paljud nii vihased lol "ma quitin see puhas pask jne" , ma arvan et siit quitib mingi ainult paar inimest.

Koguaeg mingi 12 aastased nutavad , et nüüd kõik ruined aga siis pelavad edasi.

Rahunege maha nüüd.

 

No, kui oled uus RS'i maailma, siis muidugi ei saa aru mis muutused siin toimuvad. Vanad kalad teavad, et see suht rikub ära, sest oleme kõik harjunud ju mängima seda sellist retro stiilset mängu. Aga noh, eks harjub ära. Loodan vähemalt ning loodan, et Jagex teeb veel suuri muudatusi oma combat süsteemis.

Ja ma ei näe siin küll 12 aastaseid... Üldjuhul võid see sina olla ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suuri muudatusi tuleb kindlalt, ning xxmore, nii ta on tõesti.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimese kasutaja rs-is tegin aastal 2004-05 ja quitisin kui wild nässu keerati.. Nüüd kui vana wild back hakkasin uuesti ja see combati uuendus tundub minujaoks igati huvitav tulema, just sellepoolest et strateegilist poolt tundub rohkem olema, see uuendus küll quitima ei aja mind..

Muudetud liikme Twize[k]'i poolt

76561198009968218.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
;2135103']Esimese kasutaja rs-is tegin aastal 2004-05 ja quitisin kui wild nässu keerati.. Nüüd kui vana wild back hakkasin uuesti ja see combati uuendus tundub minujaoks igati huvitav tulema' date=' just sellepoolest et strateegilist poolt tundub rohkem olema, see uuendus küll quitima ei aja mind..[/quote']

 

2004/05 oli wild alles... L0l

 

obv newfag

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

proovisin, aga täiesti perses tegelt, muudatusi vaja räigelt teha.

1)nex armori hp boost idiootne, vaja ära nullida kindlasti

2)rangega ja meleega jne lititakse 1500+ litte, võimatu tankida mingis bandoses.

3)pvm täiesti perses nyyd, killid mingit goblinit 2 päeva, etb andosesse kc, yber pointless

4)pvp ka võimatu, isegi kui nex armoreid pole, fight kestab ikka oma 20 mintsa vms.

Et wowi tyybid, kas wowis kestavad ka fightid 20 mintsa 2 playeri vahel?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
proovisin, aga täiesti perses tegelt, muudatusi vaja räigelt teha.

1)nex armori hp boost idiootne, vaja ära nullida kindlasti

2)rangega ja meleega jne lititakse 1500+ litte, võimatu tankida mingis bandoses.

3)pvm täiesti perses nyyd, killid mingit goblinit 2 päeva, etb andosesse kc, yber pointless

4)pvp ka võimatu, isegi kui nex armoreid pole, fight kestab ikka oma 20 mintsa vms.

Et wowi tyybid, kas wowis kestavad ka fightid 20 mintsa 2 playeri vahel?

 

Kui wowis 30 sekki fight kestab, siis suht võrdsed vastased ja pikk fight, enamasti saab mingi 5 sekiga vastase maha. Kui wowi mänginud, siis selline RS küll ei tõmba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.