Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

The Evolution of Combat.

Soovitatud postitused

ise i quiti kuna eelmine kord kui free drate ära võetis siis jäin ise lolliks kuna kaotasin tollega suht palju raha mida ma oleks saanud teenida aga õnneks tulin poolepealt tagasi ja nüüd hetkel kasutajad suht stuffi täis nii ,et loodan ,et hinnad ülesse taas lähevad siis võib isegi äkki teenida 2-3x tagasi selle raha mis kunagi magama sai pandud :D

ei oska just lubada ,et hinnad lakke lendavad aga jah eks äri on riskiga asi vahest kaotad vahest võidad aga kes ei riski see sampust ei joo :D

nii ,et ütlen juba ette ära pole mõttet ennem ütelda ,et quitin kui te pole seda järgi proovinud vähemalt 1kuu jooksul :D

äkki hakkab meeldima ja ei quitiga nii ,et enne kontrolli ja siis quiti!

 

ma loodan ,et mulle hakkab meeldima kuna ma ise wow pvp-ga , lord of rings onlynega ja world of kun fu-ga harjunud nii ,et see teeb mulle mängu isegi lihtsamaks ma loodan wildis läheb asi ikka jube kuumaks sest tõesti on ok see aeglane pvp aga tõesti võiks olla kiirem et selle kotti täie toiduga ei istuks 7 päeva wildis :D ja kaovad ära need saferid kes nämmutavad meeletult toitu sisse nagu kogu bank olks kottis mis ajab jube närvi!(niisama naljaviluks võiks wildis teleport ka ära kaotada siis poleks neid teletupse :D kk aga see mu unistus :D )

hetkel loodan parimat sest hulk maine on panna sõjatulle :D

aga oki eks iga üks otsutab ise mis teeb!

igastahes edu teile teie otsustes!

 

Ära võrdle WoWi ja RSi. See ,et sa pead nüüd klaviatuuril vajutama numbreid 1-9 ei tee neid sarnaseks.

 

 

WoW on 3rd person view ning seal on äärmiselt tähtis sinu asukoht ja liikumine. Mina, kes ma mängisin roogi pidin alati ennast vastase selja taha suutma liigutada etc. Pealegi oli mul võibolla 30-50 erinevat skilli, mida ma kasutasin aga maagidel on neid veel rohkem ja osadel classidel oli neid veel rohkem. WoW pvp vajab skilli, RS on lihtsalt spam spam spam ja kui joppab hittidega siis vastane kukub. Ärge võrrelge siga ja kägu.

 

Pigem meenutab peale EoC-d RS mõnda hiina MMOD kui üldse midagi, kus on samuti hiirega liikumine ja siis skillide spammimine.

 

Muudetud liikme Rinx.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eks sul ole omamoodi õigus!

aga jah mis seal enam vahet on paar updatet veel ja siis ongi kombes:D

aga oki ärme teeme sial ja käol vahet enne kui see kohal on :D

et pole mõttet joosta peaga vastupuud või tuntmatus kohas vette hüppata:D

rs on rs ja wow on wow ja loodan ,et see ka nii jääb:D

ok ok ärme valame kõike ühte patta siis veel!

ega edu ikkagi kõigile!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nädal max on need praegused ragequitterid r00nskepist eemal.

 

 

minuni see väga ei küündi, kui siis see, et min cb peaks 4 olema.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Iga normaalne inimene ei taha enam iial RSi näha, kes korra WoWi on proovinud :D

Niisiis neid ei saa võrrelda.

 

Isegi RS traileri graafika pole nõnda hea kui WoW'i gameplay. Samas WoWi traileri graafika on suht IRL-mode ;)

Muudetud liikme zxcv'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Krt te kõik hakkade võrdlema mingid wowi ja rs.Jagexit ei kotti teie arvamus,tema teeb mis tahab.Teda ei keela mitte keegi.Kui keerab persse siis keerab.Ega meie kui tava mängijad ei saa midagi teha kui ainult quitida.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kas see tõsi, et lilled mida mithril seedidega istutada saab, on peale uuendust poes müügil, vms?

Ammu oleks tulnud seda teha, ei saa aru miks nüüd alles :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See video, mille zxcv rsi ja WoWi võrdluseks tõi, on tegelt ehtne näide sellele, kuidas jagex WoWist asju stealib.

Hetkel veel on rs WoWist väga erinev, aga mis toimub peale EoC-d.

Videos ei ole küll näidatud EoC-d, aga need kes betat on mänginud, need teavad.

Kogu see "ability" või mai tea kuidas seda nimetada rivi laeb isegi samamoodi nagu WoWis.

Siis hetkel hitid, jällegi omapärased rsile, aga betas on need pmst identsed WoW-i hiti splashidega.

Niiet oleneb kust poole pealt rsi ja WoWi võrrelda, kui niimodi vaadata, siis need detailid on täiesti sarnased.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.