Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

The Evolution of Combat.

Soovitatud postitused

Tsitsaat runescape lehelt:

Last week you may have spotted Mark talking about an exciting addition to RuneScape coming your way. The eagle-eyed among you might even have seen some of the teasers we’ve released over recent weeks. It gives us great pleasure to announce that the evolution of combat is well into development and will be coming this summer. In fact, this update is so huge it promises to be one of the largest content updates in RuneScape’s history!At RuneFest 2011, Mod Chris L and Mod Rathe discussed the ins and outs of the current combat system, its pros and cons, and the changes that we and you - the players - would like to see. We’ve been working hard since then to completely overhaul and upgrade the combat system; to make it more fluid, interactive and exciting for everyone, and to lay the foundations for the future!

As this is such a significant evolution of the game, we’ll be running our first ever BETA test, starting in the week commencing with the 25th of June. We value your input, and we know you are the best people to tell us what works and what doesn’t.

Next week we'll be sharing many more details and how to get access to the Beta test, so check back in with us and be ready to mark your calendars for the big day!

This is your chance to impact the shape of RuneScape's evolving combat system by giving us your feedback. When the full launch occurs we’ll be re-defining RuneScape and taking the game play and excitement to a whole new level.

Mod Mark

 

Põhimõtteliselt, on tulemas täiesti uus combat süsteem, mis peaks aset leidma mingi aeg suvel. 25'ndal juunil saab proovida beta versiooni, ma isiklikult arvan, et Jagex teeb mõned beta-only serverid kus saab uut süsteemi vabalt kastetada.

 

Kokkuvõtlikult, thumbs up - vähemalt minu poolt.

Combat on terve mängu vältel olnud väga igav ning ei pakkunud mulle mitte mingit pinget. Lihtsalt vajuta vastasele peale, saad löögi, vajutad söögile, kordad tegevust.

 

Väike leak(unoffical rswiki):

Attack_skill_update_leak.jpg

 

Defence_skill_update_leak.jpg

 

Magic_skill_update_leak.jpg

 

Ranged_skill_update_leak.jpg

 

Strength_skill_update_leak.jpg

 

Millega tegu? - Actionbars, mis siis muu?

Põhimõtteliselt need samad asjad nagu wowis, lolis. vajutad hotkeyd ning karakter teeb teatud liigutuse/erivõime.

Väike example WoW'i actionbaridest:

 

dHkKa.jpg

 

See oleks isegi päris lahe, vähemalt minu arvates. Kui tegu ei ole siiski actionbaridega siis mis muu ta ikka olla saab?

 

Haha.. igatahes on mida arutada, Jagexi väitel on tegu siiski ühe suurima uuendusega runescape ajaloos. Nüüd olen enam kui kindel, et runescape hakkab muutuma WoW'i sugusteks, kuid seda heas mõttes.

Mäng peab arenema, et konkureerida teiste saadaval olevate MMO'dega. Need inimesed, kes 10 aastat tagasi ruuni mängisid, kellele meeldis selline oldfashion pixel art on juba suureks kasvanud ja eluga edasi läinud. Paljud ei mängi enam seda kuid see ei tähenda, et selline gameplay uuemale põlvkonnale meeldib.

 

Võta kasvõi exampleks see video ja ütle mulle kas runescape combat süsteem on 'äge' ?

 

 

Evolutsioon..

Ma millegipärast üldse ei mõika nendest inimestest kes ruuni veel low detail ja fixed screeniga pixleid taga ajavad.

Igatahes, minupoolt kudos jagexile, oli tõesti aeg.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ammu oleks juba aeg olnud, praegune rs nii igavaks tehtud, olekski vaja ühte korraliku uuendust mis tooks rahvast tagasi mängima. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eiei, kui ikka selline wowi taoline värk tuleks, siis suht koht kindel ju, et pooled ei mängiks enam, võiks ikka midagi ainulaadsemat tulla ja samas võiks jääda ka see vana rsi teema sinna sisse, mitte nüüd nii nagu tehti armoritega ...

Video suhtes ütleks küll, et rsi combati süsteem on "äge" no vähemalt mulle meeldib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
eiei, kui ikka selline wowi taoline värk tuleks, siis suht koht kindel ju, et pooled ei mängiks enam, võiks ikka midagi ainulaadsemat tulla ja samas võiks jääda ka see vana rsi teema sinna sisse, mitte nüüd nii nagu tehti armoritega ...

Video suhtes ütleks küll, et rsi combati süsteem on "äge" no vähemalt mulle meeldib.

 

Minuarust on praegune rs combat aeglane, peale löömist ootab pool minutit ja siis lööb uuesti... Igav nagu aga wow taoline oleks päris äge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No ma ei ütleks, et nad kopeerivad world of warcrafti, nad pole senini ühtegi copy-paste teinud enda mängu - miks peaksid nad seda nüüd tegema?

Põhimõte seisneb selles, et ruunis on lihtsalt väga igav PvP ja PvM. See võiks olla ikka huvitavam, palju huvitavam. Kui ikka kellegiga võitled siis tahad ju näha võitlust, mitte mingit kahte mehikest kes tuimalt seisavad üksteise vastas.

 

Funktsionaalsuse ja animatsioonide taga on asi kinni..


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eks näeme mis saab, ise hakkaks siis vb uuesti mängima :)!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tea m jätab külmaks suht .


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võid uue arvuti osta mulle, et saaks koguaeg high detail ja suurelt mängida. Muidu päris huvitav update tundub olevat. Jääme ootama


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Normaalne oligi aega!

Mite wow pole ainuke selline mäng on veel World of kungfu sama sugune umbes! World of kungfu originaal server huus just üle poole aasta tagasi vist update õnnetuse käigus kus kaotati üle miljoni inimese andmed ja paljud räägivad ,et see oli meelega kunaei tahetud rahasid tagasi maksta või mingi jama oli aga privaated on olemas isegi mina olen isiklikult seda serverit ehitanud paljusid kordi ja isegi wow-i ehitus pole võõras nii ,et tote kui ka rs astub sammu edasi!

Saab jälle pvp taset tõsta loodame!

Mina hoian isiklikult pöialt ,et tuleks tugev skill ja sellega kaasneks ka tugev pvp nagu wow-is või world of kungfus.

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
see ei ole enam Runescape siis

Ei ole jah, see pole midagi muud kui üks samm lähemale RuneScape 3'le mida ma lausa ei jõua ära oodata. See tuleb täpselt samat moodi välja kui RuneScape classicust mindi üle RS2'le - Paljud hatesid ja ragequitisid, kuid mäng läks aina rohkem populaarsemaks.

Mõned lihtsalt ei näe asja üldpilti. RuneScape on MMOrpg ja, et teiste saadaval olevate MMO' dega konkureeruda peab ta ajaga kaasas käima viies läbi uuendusi mis teeks mängu paremaks.

Ja ei näe erilist mõtet RS'i samastuda WoW'iga, see et ma näiteks mingi random wow/rs video siia panin ei tähenda, et rs hakkab midagi üle kopeerima.

Actionbaridest rääkides, jah.. põhimõte ja funktsionaalsus oleks sama(võrreldes wow'iga), kuid see ei tähenda kopeerimist, pigem konteksti täiendamist. League of Legends kasutab samuti actionabre, kas see teeb tast wow'i koopia? Ei, ei tee.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole jah, see pole midagi muud kui üks samm lähemale RuneScape 3'le mida ma lausa ei jõua ära oodata. See tuleb täpselt samat moodi välja kui RuneScape classicust mindi üle RS2'le - Paljud hatesid ja ragequitisid, kuid mäng läks aina rohkem populaarsemaks.

Mõned lihtsalt ei näe asja üldpilti. RuneScape on MMOrpg ja, et teiste saadaval olevate MMO' dega konkureeruda peab ta ajaga kaasas käima viies läbi uuendusi mis teeks mängu paremaks.

Ja ei näe erilist mõtet RS'i samastuda WoW'iga, see et ma näiteks mingi random wow/rs video siia panin ei tähenda, et rs hakkab midagi üle kopeerima.

Actionbaridest rääkides, jah.. põhimõte ja funktsionaalsus oleks sama(võrreldes wow'iga), kuid see ei tähenda kopeerimist, pigem konteksti täiendamist. League of Legends kasutab samuti actionabre, kas see teeb tast wow'i koopia? Ei, ei tee.

 

Vot! see seletab kõik asjad ära.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.