Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Never go full retard... kes siin öelnud on, et eune kõige lebom? Eune/west/na low elos vahet pole. Ausalt ei viitsi enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Never go full retard... kes siin öelnud on, et eune kõige lebom? Eune/west/na low elos vahet pole. Ausalt ei viitsi enam.

 

saime juba aru :)

 

aga seeon siin päris palju kordi läbi käinud, et euneru


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://gyazo.com/9ab8a420036d0330b9f3fb1ec424a4ee Nagu iga tavaline mäng mul ;))))))) Hakkake veel seletama, et ma ise halb jne, enemy nida euw dia 3 smurf. Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahan chat restrictioni, viimane kord kui sain 2 chat restrictioni tegin kohe silver 2 > gold 2 eelmine season..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ingame ma ei flame kedagi btw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõme throw by CLG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://gyazo.com/f6ba51537749c6dcfd98ec1a3f228a05 normaalne, 2 platti tiimis, siiski väga close game oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vool läks ära loading screenis ja 30 minuti peal sain tagasi mängu, 5x20 minutilist ooteaega jälle.. aww

Suht jube eks? ei teagi mis sellel ajal teha kui see tuleb selle ajaga jõuad ühe arami teha juba vms :D

Kõige haigem aram siis mu elus, eunese kolisin üle ka. Deathid olid selle pärast et ei ostnud mri endale :D

JimSogY.png?1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nõme throw by CLG

 

Ei ütleks, et see oli CLG throw. Lihtsalt TSM engages viienda dragoni ajal, mida nad pidid 100% tegema ja läks CLG´l halvasti, kuigi mingit throw´d ma seal küll ei näinud.TSM tegi hea teamfighti ja sealt tegid hea comebacki. Mõlemad meeskonnad mängisid ülihästi ja mängu oli põnev vaadata.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Huvitav küsimus, kas kunagi eunes emtga chati niisama ka saab? Või kuidas ma võtan enne vpn pealt et ma ei peaks 10min eemal olema mängust enne kui see? :D :D :D

 

Igatehes praegu tegin smurfi euwse tahaks ikkagi ranki aga ilma chatida ja lane pickimata on see totaly usless...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Huvitav küsimus, kas kunagi eunes emtga chati niisama ka saab? Või kuidas ma võtan enne vpn pealt et ma ei peaks 10min eemal olema mängust enne kui see? :D :D :D

 

Igatehes praegu tegin smurfi euwse tahaks ikkagi ranki aga ilma chatida ja lane pickimata on see totaly usless...

 

 

Kuidagi väga segaseks jäi see m6te, vähemalt minule.

 

ise s6uan plati poole vaikselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Huvitav küsimus, kas kunagi eunes emtga chati niisama ka saab? Või kuidas ma võtan enne vpn pealt et ma ei peaks 10min eemal olema mängust enne kui see? :D :D :D

 

Igatehes praegu tegin smurfi euwse tahaks ikkagi ranki aga ilma chatida ja lane pickimata on see totaly usless...

 

Oeh endal oli sama pask EMT netipulgaga, kasutasin Cyberghosti ja kuna wooden pc siis ülitüütu oli igamäng see sulgeda ning hiljem avada (mõjus pingile ja tiba fpsile)

viskas üle, nkn oli halb ka emt siis vahetasin teenusepakkujat :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.