Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

steami ei saa kuidagi seda ranki toppida? sorry for off-topic :S

Algne plaan oligi seda teha, aga kahjuks valve api on puhas bs. Ma saan kätte kui palju sa mingit mappi oled mänginud või relva lasknud, aga mitte su ranked asju.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisaks nii palju, et mul tegelt selle league teemaga veel ideid. Piisavalt inimesi lisab enda acce siis saab teha igast asju rioti APIga. Ala kas keegi on mängus, mis seis seal mängus on etc.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
steami ei saa kuidagi seda ranki toppida? sorry for off-topic :S

 

Algne plaan oligi seda teha, aga kahjuks valve api on puhas bs. Ma saan kätte kui palju sa mingit mappi oled mänginud või relva lasknud, aga mitte su ranked asju.

 

CSil hetkel jah mingi kamm, et mitte keegi ei saa nendele ranked statsidele ligidale.

Sellepärast ka leht http://csgo-stats.com/, rank statse ei uuenda.

 

Igatahes, vägev ettevõtmine, tore kui asjad arenevad.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lisaks nii palju, et mul tegelt selle league teemaga veel ideid. Piisavalt inimesi lisab enda acce siis saab teha igast asju rioti APIga. Ala kas keegi on mängus, mis seis seal mängus on etc.

 

vahvelnexus.net


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

TÄIESTI haige http://gyazo.com/4bc83080f59cb79f6448157a8f4019a3 riot pani full bronze/unrank playerid teami... wtf srsly.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uus season võimatu ju, iga mäng trollid jne, wtf.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No ma ei tea, ajab vaikselt närvi juba kui mingi ~9 pela see season trollide pärast kaotanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma ei tea, ajab vaikselt närvi juba kui mingi ~9 pela see season trollide pärast kaotanud.

 

fakt on see, et kui sa väärid kõrgemat, poleks sul hetkel 9 mängulist lose streaki. Sa carryksid ära aga sinule ilmselgelt pakub rohkem huvi teistega mängus vaidlemine, mille tõttu ka teised underperformivad. Lihtsalt, pole mõtet teisi süüdistada kaotuses. Sometimes lose, always win. Vaata mida saad kaotatud mängudest õppida ning ära seda viga rohkem korda. Üks sellest on flamemine.

 

I'm out, gotta study. No hard feelings :=)

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ega see jutt ka väärtuse kaotanud, et ära flami tiimi blabla sp läheb halvemini, mõned tiimid/mängijad on tõesti retarded ja väärivad sõimu. Muud juttu mängus ka enam ei kuule..


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega see jutt ka väärtuse kaotanud, et ära flami tiimi blabla sp läheb halvemini, mõned tiimid/mängijad on tõesti retarded ja väärivad sõimu. Muud juttu mängus ka enam ei kuule..

 

milleks siis enda aega selleks raisata? anna parem endast kõik, et see mäng võita mitte ära vaidle. Mis vahet sellel on, mängid ühe mängu selle retardiga, ilmselt kunagi rohkem temaga ei mängi. On parem olla, kui saad LoLis kellegile halvasti öelda? trust me, ma olin ka kunagi selline.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
TÄIESTI haige http://gyazo.com/4bc83080f59cb79f6448157a8f4019a3 riot pani full bronze/unrank playerid teami... wtf srsly.

 

sul low MMR sp bronzedega koos e. su elo ongi bronze tasemel.

 

Aga kui kaotad mängu v6i kaks siis loe raamatut vm ja järgmine mäng läheb juba paremini.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah bronze tasemel :D :D :D :D andke mulle bronze account ja ma stompin kõik mängud from bronze 5 to bronze 1. Ning eelmised mängud enne seda pela mängisin ma goldide/plattidega, normalites diamonditega proof: http://eune.op.gg/summoner/userName=DTG%20Qwesty. Väikeufo, probably ainuke kes siin bronze on oled sina.

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah bronze tasemel :D :D :D :D andke mulle bronze account ja ma stompin kõik mängud from bronze 5 to bronze 1. Ning eelmised mängud enne seda pela mängisin ma goldide/plattidega, normalites diamonditega proof: http://eune.op.gg/summoner/userName=DTG%20Qwesty. Väikeufo, probably ainuke kes siin bronze on oled sina.

1)milleks sulle uut bronze arvi,kui sul endal pmst on üks olemas

2)kas sa oled see kutt kes raugeb normaalsetes diamondite peale, sest nad mängivad halvasti?

3)inimesed ei tryhardi normalites. Ranked ja normaalne väga erinevad asjad.

 

Rahune vähe maha, mõtle oma elu üle järgi. Sinu puhul ilmselt ei käi öeldu, et chicks dig elo. Korralik ragemasin oled :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Meh, quited juba, eune-s ei olnud enam võimalik pelada...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.