Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Jep, vaadates TSMi regionaalpelasid ning mängijate erinevaid kommentaare, siis neil tiimis aura ikka väga paigast ära ning asi on pingeline. Dyrus tegi ise endal asja raskeks. Kasvõi FB, täielik enda paak tal. Oli välja saanud olukorrast, olukord oli läbi ja ronis lihtsalt uuesti sisse ja andis SKT1'le uue võimaluse. Samamoodi teine Dyruse surm. Ta ronis junglesse facecheckima kuigi poleks üldse vajadust olnudki. Arvatavasti üritas Golemeid stealida, aga no see pole just parim mõte kui Renekton on juba 6 + Lee Sin asukoht teadmata. Sellise tasemega tiimidele ei tohi kandikul asju ette tuua, kuna nad võtavad sinu koos kandiku ja asjadega kaasa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.sk-gaming.com/content/511425-SK_releases_Kev1n_and_hyrqbot__join_NiP

 

SK omadega täiesti perses nüüd -_- 2 parimat mängijat lähevad minema.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma võin julgelt väita, et näiteks Sperr saaks ka vabalt hakkama seal.

Sperr sai challengeri ainult tänu ezrealile ning challengeris mängides sai ta ka caiti selgeks, kuid sa ei saa võrrelda sperri ning puszut champpooli ning taseme poolest. Muidugi on see minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No see Copenhagen Wolves on ju semi-pro team, vanasti kui Bjorgsen and co olid seal siis jah, kuid mitte enam. No ma ei tea, Rekkles on lihtsalt kordades parem kui puszu ja see oleks ikka väga suur viga puszu jätmine. Kuid õnneks ei pea selle pärast muretsema, Fnatic ei võida kindlalt world champe. Nii et jah, puszu new semi-pro player, gratz! : )

 

sa oled kade :DDDDDD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Stahp it pls. Rekkles valdab võibolla Vaynei paremini, aga enam jaolt ikkagi samal tasemel.

 

Ma vaatan et enamus on Puszu fännid, mitte Fnaticu, KAS TE OLETE REKKLESSI MÄNGIMAS KUNAGI NÄIND?? Rekkles on ikka kõvasti parem, eriti farmimisel. Ise Fnaticu fännina ootan juba Rekklessi ning Puszule kõike paremat, kuid ta ei ole parem/sama hea, kui Rekkles. Sperri kohapealt niipalju, et ta mu irl sõber, ta mängis ainult Ezreali challangeris ning champpool väääääga väike.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain praegu skooriga 35/14/16 defeat normalis... mäng ise kestis 80 min 4v5 so good .. (vayne olin)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

jee, lõpuks üks võit.

Xin zhao'ga junglis.

Tahaks juba rengarit omada.

 

Täitsa puccis ma olen nii noob ikka, pole mõtet seda lolli mängida enam. Fuck it

 

Sellise suhtumisega sa Goldi välja ei jõua, cheer up dude.

 

Nii armas, et toetad mind :)

 

 

hahahaha, tüdruk kirjutas selle :D funneh

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jep, vaadates TSMi regionaalpelasid ning mängijate erinevaid kommentaare, siis neil tiimis aura ikka väga paigast ära ning asi on pingeline. Dyrus tegi ise endal asja raskeks. Kasvõi FB, täielik enda paak tal. Oli välja saanud olukorrast, olukord oli läbi ja ronis lihtsalt uuesti sisse ja andis SKT1'le uue võimaluse. Samamoodi teine Dyruse surm. Ta ronis junglesse facecheckima kuigi poleks üldse vajadust olnudki. Arvatavasti üritas Golemeid stealida, aga no see pole just parim mõte kui Renekton on juba 6 + Lee Sin asukoht teadmata. Sellise tasemega tiimidele ei tohi kandikul asju ette tuua, kuna nad võtavad sinu koos kandiku ja asjadega kaasa.

 

Tal oli maru tige nägu korra peas, ilmselt läks natukene endast välja ja siis on vead kerged tulema.

 

Fakeri brohug, mingit vidi ka? Tahaks näha :P


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna ikka full retardo majoneeso tiimid. Mingi 3x promos olnud, aga lihtsalt promoks saad full retardid 2 pelaks vähemalt. Viimane pela oli eriti hea ikka nüüd. Oleme 12:0 ees + 4 towerit, topist inh tower maas + 2x drake mingi 17-18 min pela. Siis Leona võttis Gragasel 2 csi ära ja siis hakkas flame pihta. Minut hiljem tüübid istusid afk fountainil ja flamesid üksteist. Good game.

 

Nii kui Riot auhinnad ära teatas, siis on G5-4 impossibru. Teavad, et nkn ei tõuse, siis enamusel pohhui.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

praegu hea spree, 15 võitu ja 30 kaotust, not bad ...

 

esimest korda on kaotuseid rohkem kui võite :D

 

108 vs 109.

 

Mis toimub...

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.