Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin

Hecarimiga 7 2 8 jungle.

Võitsime just 2 teamfighti, meeskonna skoor oli 22 vs 28 ja siis faking mingi poola ain mõtleb, et mis siis saab kui paneks /surrender.

A why not, tiimis 3 poolakat veel, pohh paneme ka surrender.

 

Järgmine hetk GG, 4 out of 5 agreed of surrender.

 

Mida vihtu?


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Juhtub ikka ju :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis nende välismaa lehtede nimed on kuhu kasutajaid müüa saab?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hecarimiga 7 2 8 jungle.

Võitsime just 2 teamfighti, meeskonna skoor oli 22 vs 28 ja siis faking mingi poola ain mõtleb, et mis siis saab kui paneks /surrender.

A why not, tiimis 3 poolakat veel, pohh paneme ka surrender.

 

Järgmine hetk GG, 4 out of 5 agreed of surrender.

 

Mida vihtu?

 

Haha Genius, mul oli kunagi nii, et olime vastaste nexus turretiteni pushind ja siis panid kõik lihtsalt lampi surr... ggwp report all :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa pole üldse asjadega kursis vist, sk-gaming.com kodukal rääkis cph-wolvside mid laner, et kui puszu fnaticust lahkub siis nemad tahavad teda kindlasti endale(cph wolves rekklessi endine tiim)

 

No see Copenhagen Wolves on ju semi-pro team, vanasti kui Bjorgsen and co olid seal siis jah, kuid mitte enam. No ma ei tea, Rekkles on lihtsalt kordades parem kui puszu ja see oleks ikka väga suur viga puszu jätmine. Kuid õnneks ei pea selle pärast muretsema, Fnatic ei võida kindlalt world champe. Nii et jah, puszu new semi-pro player, gratz! : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No see Copenhagen Wolves on ju semi-pro team, vanasti kui Bjorgsen and co olid seal siis jah, kuid mitte enam. No ma ei tea, Rekkles on lihtsalt kordades parem kui puszu ja see oleks ikka väga suur viga puszu jätmine. Kuid õnneks ei pea selle pärast muretsema, Fnatic ei võida kindlalt world champe. Nii et jah, puszu new semi-pro player, gratz! : )

 

Stahp it pls. Rekkles valdab võibolla Vaynei paremini, aga enam jaolt ikkagi samal tasemel.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No see Copenhagen Wolves on ju semi-pro team, vanasti kui Bjorgsen and co olid seal siis jah, kuid mitte enam. No ma ei tea, Rekkles on lihtsalt kordades parem kui puszu ja see oleks ikka väga suur viga puszu jätmine. Kuid õnneks ei pea selle pärast muretsema, Fnatic ei võida kindlalt world champe. Nii et jah, puszu new semi-pro player, gratz! : )

 

Sa oled kõike pessimistlikum ja põikpäisem inimene terves siin foorumis. Tahad väita, et kui puszu asemel oleks hetkel rekkles, siis fnatic stombiks kõik ära? Ilmselgelt mitte, mõlemal on omad plussid ja miinused, aga mõlemad on maailmatasemel mängijad. Puszu on ju ilmselgelt hea, kui fnatic otsustas, tema üle Rekklessi. Ja arvan, et puszul tuleb palju pakkumisi nii semi-pro kui ka pro teamidelt, mitte küll nendelt tiimidelt kes hetkel worldsis, aga arvan ,et isegi mõni NA team võib teha talle pakkumisi või siis NIP näiteks?

Ei ole puszu fanboy ega midagi, aga sinu jutt on debiilne !


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled kõike pessimistlikum ja põikpäisem inimene terves siin foorumis. Tahad väita, et kui puszu asemel oleks hetkel rekkles, siis fnatic stombiks kõik ära? Ilmselgelt mitte, mõlemal on omad plussid ja miinused, aga mõlemad on maailmatasemel mängijad. Puszu on ju ilmselgelt hea, kui fnatic otsustas, tema üle Rekklessi. Ja arvan, et puszul tuleb palju pakkumisi nii semi-pro kui ka pro teamidelt, mitte küll nendelt tiimidelt kes hetkel worldsis, aga arvan ,et isegi mõni NA team võib teha talle pakkumisi või siis NIP näiteks?

Ei ole puszu fanboy ega midagi, aga sinu jutt on debiilne !

Fnatic võttis Puszu Rekklesi asemel? Seda ikka tead, et Puszu võeti sellepärast, et Rekkles ei saa pelada lihtsalt LCSil, kuna vanust pole piisavalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fnatic võttis Puszu Rekklesi asemel? Seda ikka tead, et Puszu võeti sellepärast, et Rekkles ei saa pelada lihtsalt LCSil, kuna vanust pole piisavalt.

ta poleks saanud esimesel paaril päeval mängida, 21 sept saab vist 17. Finaali oleks ta põhimõtteliselt saanud mängida.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ta poleks saanud esimesel paaril päeval mängida, 21 sept saab vist 17. Finaali oleks ta põhimõtteliselt saanud mängida.

Pole eriti pointi lineupi vahetada turniiri jaoks, eriti veel keset turniiri. Teeb synergy ainult hullemaks. OZone pealt näha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole eriti pointi lineupi vahetada turniiri jaoks, eriti veel keset turniiri. Teeb synergy ainult hullemaks. OZone pealt näha.

 

See oligi põhjus miks nad puszu valisid. Mõned mehed(ei hakka nimesid nimetama) selleat päris hästi aru ei saa...atm fnaticu syngeri on minu meelest väga hea. Rekklesiga oleks asjad halvemini läinud ma oletan.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See oligi põhjus miks nad puszu valisid. Mõned mehed(ei hakka nimesid nimetama) selleat päris hästi aru ei saa...atm fnaticu syngeri on minu meelest väga hea. Rekklesiga oleks asjad halvemini läinud ma oletan.

Ma siiski arvan, et Rekkles parem adc kui Puszu. Parem mechanics ja kõvasti suurem champpool.

Aga jah, nagu tavaliselt, support ei saa erilist respecti, siis ma pigem tooks nende duos välja Yellowstari, kuna enamasti tema ikkagi mängib suurepärased situatsioonid ette. Ma annaks enamus plussid temale selles bot lane synergys, kuna ta on ikka uskumatult hästi supporti peale üle läinud. Puszu siis lihtsalt lõpetagu ära, siiamaani on hakkama saanud, pole midagi perse keeranud. Aga sellist "WOW" playd pole puszult siiski tulnud ja ta pole selline adc, kes single handedly ära carryks nagu ntx doublelift v imp. Ta on nagu selline lihtne, et tuleb nö "tööle" ja teeb oma töö ära.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma siiski arvan, et Rekkles parem adc kui Puszu. Parem mechanics ja kõvasti suurem champpool.

Aga jah, nagu tavaliselt, support ei saa erilist respecti, siis ma pigem tooks nende duos välja Yellowstari, kuna enamasti tema ikkagi mängib suurepärased situatsioonid ette. Ma annaks enamus plussid temale selles bot lane synergys, kuna ta on ikka uskumatult hästi supporti peale üle läinud. Puszu siis lihtsalt lõpetagu ära, siiamaani on hakkama saanud, pole midagi perse keeranud. Aga sellist "WOW" playd pole puszult siiski tulnud ja ta pole selline adc, kes single handedly ära carryks nagu ntx doublelift v imp. Ta on nagu selline lihtne, et tuleb nö "tööle" ja teeb oma töö ära.

 

Sa ei saa seda asja võtta nii, et Yellowstar teeb üksinda kõik ära ja ta ei saa reppi vms. Support ongi ADC-ga koos sellejaoks, et teda aidata. Yellowstar võib neid olukordi ette mängida aga kui koostööd ei ole siis ei tuleks sealt kille ka. Mina isiklikult Rekklese mängudega tuttav ei ole kuid niipalju kui mina olen aru saanud pidi ta ainult Caitlyni ja Tristanaga eriline käpp olema ja teistega lihtsalt hea. Rekklese toomine tiimi worldsi jaoks oleks natukene imelik ka olnud, kuna Puszu on siiski tiimiga lõpumängude ajal koos olnud ja head tööd teinud. Ja arvestades seda, et ta tuli pmst soloQ-st suurtele lavadele on ta väga hästi kõigega toime tulnud.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma siiski arvan, et Rekkles parem adc kui Puszu. Parem mechanics ja kõvasti suurem champpool.

Aga jah, nagu tavaliselt, support ei saa erilist respecti, siis ma pigem tooks nende duos välja Yellowstari, kuna enamasti tema ikkagi mängib suurepärased situatsioonid ette. Ma annaks enamus plussid temale selles bot lane synergys, kuna ta on ikka uskumatult hästi supporti peale üle läinud. Puszu siis lihtsalt lõpetagu ära, siiamaani on hakkama saanud, pole midagi perse keeranud. Aga sellist "WOW" playd pole puszult siiski tulnud ja ta pole selline adc, kes single handedly ära carryks nagu ntx doublelift v imp. Ta on nagu selline lihtne, et tuleb nö "tööle" ja teeb oma töö ära.

 

Arvan, et hetkel on puszu parem, sest puszu on mänginud siin mitu kuud ( ei tea kaua ) mänginud pro tasemel, kui rekkles on semi-prona mänginud. See mõjutab väga palju. Ja arvad, et maailma parimate mängijate vastu on lihtne töö ära teha ? :D


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks järgmine season näete kui Puszu minema aetakse ja ta kuhugi mujale tiimi saab. Support asju ette ei mängi või tiim taga on, siis ei tee ta midagi. Aga saan aru, et Eesti poiss, siis peab teda kindlasti fännama ja pooli asju enam objektiivselt ei nähta.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks järgmine season näete kui Puszu minema aetakse ja ta kuhugi mujale tiimi saab. Support asju ette ei mängi või tiim taga on, siis ei tee ta midagi. Aga saan aru, et Eesti poiss, siis peab teda kindlasti fännama ja pooli asju enam objektiivselt ei nähta.

Asi pole üldse selles, ta teab, et ta läheb sealt tiimist minema ja see on paika pandud. Aga sinu jutt tundub sellisena, et iga diamond 1 / challenger mängija saaks minna fnaticusse ja siis võita Regionals ja minna Worldsile, ei usu ikka küll.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Asi pole üldse selles, ta teab, et ta läheb sealt tiimist minema ja see on paika pandud. Aga sinu jutt tundub sellisena, et iga diamond 1 / challenger mängija saaks minna fnaticusse ja siis võita Regionals ja minna Worldsile, ei usu ikka küll.

Ma võin julgelt väita, et näiteks Sperr saaks ka vabalt hakkama seal. Iseasi kuidas ta nö tiimisiseselt erinevate mängijatega hakkama saab, aga mechanics on tal parem kui puszul. Ja neid on veel. Talle mängitakse enamus asjad lihtsalt ette ja tema on see, kes pmst ukse lahti tegema peab ja asjad sisse tõstma. Ja ma pakun, et sinna sai ta lihtsalt sellepärast, et suhtles teiste mängijatega rohkem. Praccima saaksid päris mitmed, kes challengerist läbi astunud, aga lihtsalt enamus ei tee piisavalt lobitööd ega suhtle teistega nii palju. Puszu tegi seda ja sai proovimisele.

 

Aga jah, tema kohta ma siia enam ei postita. Point on selles, et ta on täiesti tavaline adc sel tasemel, ei midagi erilist.

 

/////

Paistab, et A grupi võtavad asiaadid ära. Lemondogsil ei taha nagu kuidagi eriti miski toimida ning täna oli TSMil Dyrus suht liimist lahti. Loodame, et LemonDogs teeb veel asja põnevaks seal. Pakkusin ka, et OMG ja SKT1 ronivad edasi A-grupist. Kuigi mänge on veel kõvasti jäänud, siis ma ei usu, et seal miskit muutub. B-grupp on põnevam sealjuures.

 

Mineski seis tundub ka parem olevat kui A-Grupis olevav GGEUl. Mineski praeguses joones jätkab, siis nad võivad isegi esimese võidu võtta tulevastes mängudes, aga GGEUl ei paista asi tõusvav joones minevat.

 

Dyrus siis otsib ka vabandusi juba: http://www.youtube.com/watch?v=8IKh2QqZXHg

 

Järgmised mängud reede hommikul kell 0500!

 

Teatati ka, et Season4 jaoks läksid SKst minema hyrqbot ja kev1n, mõlemad liikusid NiPi. Mängima hakkavad TOPi ja Junglet NiPis.

http://www.sk-gaming.com/content/511425-SK_releases_Kev1n_and_hyrqbot__join_NiP

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Ma võin julgelt väita, et näiteks Sperr saaks ka vabalt hakkama seal. Iseasi kuidas ta nö tiimisiseselt erinevate mängijatega hakkama saab, aga mechanics on tal parem kui puszul. Ja neid on veel. Talle mängitakse enamus asjad lihtsalt ette ja tema on see, kes pmst ukse lahti tegema peab ja asjad sisse tõstma. Ja ma pakun, et sinna sai ta lihtsalt sellepärast, et suhtles teiste mängijatega rohkem. Praccima saaksid päris mitmed, kes challengerist läbi astunud, aga lihtsalt enamus ei tee piisavalt lobitööd ega suhtle teistega nii palju. Puszu tegi seda ja sai proovimisele.

 

Aga jah, tema kohta ma siia enam ei postita. Point on selles, et ta on täiesti tavaline adc sel tasemel, ei midagi erilist.

 

/////

Paistab, et A grupi võtavad asiaadid ära. Lemondogsil ei taha nagu kuidagi eriti miski toimida ning täna oli TSMil Dyrus suht liimist lahti. Loodame, et LemonDogs teeb veel asja põnevaks seal. Pakkusin ka, et OMG ja SKT1 ronivad edasi A-grupist. Kuigi mänge on veel kõvasti jäänud, siis ma ei usu, et seal miskit muutub. B-grupp on põnevam sealjuures.

 

Mineski seis tundub ka parem olevat kui A-Grupis olevav GGEUl. Mineski praeguses joones jätkab, siis nad võivad isegi esimese võidu võtta tulevastes mängudes, aga GGEUl ei paista asi tõusvav joones minevat.

 

Dyrus siis otsib ka vabandusi juba: http://www.youtube.com/watch?v=8IKh2QqZXHg

 

Järgmised mängud reede hommikul kell 0500!

 

Teatati ka, et Season4 jaoks läksid SKst minema hyrqbot ja kev1n, mõlemad liikusid NiPi. Mängima hakkavad TOPi ja Junglet NiPis.

http://www.sk-gaming.com/content/511425-SK_releases_Kev1n_and_hyrqbot__join_NiP

 

1v3 on suht raske laneida tbh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra kui loll sa oled, vortex

 

Kas siin teemas ei tohi arvamust avaldada?

 

Eks järgmine season näete kui Puszu minema aetakse ja ta kuhugi mujale tiimi saab. Support asju ette ei mängi või tiim taga on, siis ei tee ta midagi. Aga saan aru, et Eesti poiss, siis peab teda kindlasti fännama ja pooli asju enam objektiivselt ei nähta.

 

Ma ei ole ta fanboy, kuid ma siiski arvan, et sa oled tema suhtes veidi ülekohtune..

Kuid see selleks.

 

TSM vs SKT oli päris huvitav mäng täna. Dyrus sai kahjuks 3v1 rape alguses paar korda ja see keeras tal alguse tuksi.

Fakeri brohug Regile oli veits naljakas. :)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.