Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Öelge palun nüüd, mida teha nende vastu, kes harrastavad teist "mehaanikat"? Täpsemalt siis enemy tiimis oli 3 junglerit, kes pidevalt käisid kolmekesi gankimas n'shit. Me jõudsime late gamei, kus ma olin üüber stronk, aga lihtsalt ei saanud midagi teha, sest nad olid kogu aeg meist sammukese ees. Kogu aeg turret divisid kah.

 

4e6dc85af7d4c89c65a1611462a3d38d.png


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Öelge palun nüüd, mida teha nende vastu, kes harrastavad teist "mehaanikat"? Täpsemalt siis enemy tiimis oli 3 junglerit, kes pidevalt käisid kolmekesi gankimas n'shit. Me jõudsime late gamei, kus ma olin üüber stronk, aga lihtsalt ei saanud midagi teha, sest nad olid kogu aeg meist sammukese ees. Kogu aeg turret divisid kah.

 

4e6dc85af7d4c89c65a1611462a3d38d.png

 

Kohane nende mängu stiiliga, kui nad käisid kolmekesi gankimas näiteks botti, siis saaks sinu team topis turreti või tuleb 3 man gank toppi, saate botis turreti/dragoni. Late games peaks eelis olema, sest teil on summonerid, neil mitte ( va baron ja drake fightides)


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kordan küsimust, palju see tripp kokku maksma sul läheb?

 

Ryanairiga õigel ajal pileti kinni paned, saad 20 euri üks ots sinna + umbes 30 euri gamescom pilet + hotell või ööbid kuskil tuttava juures.

 

e/ Millal skinnid sales muutuvad? mis päeviti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.