Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin
mis promo mängus sul on? silverisse?

 

jep, ma pole ammu juba ranki mänginud, sugulane aint mängib neid, seepärast ka nii kehv.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti jube.. Mängin ADC, kõik jumala ok.. tiim saab pähe aga endal läheb hästi.. ütlen neile, et nad farmiks, siis saavad ka tugevamaks aga kutid ainult flamevad, midagi aru ei saa.. Ainukesena teen dmg..

 

Olen oma MMRi Silver 5 nii perse keeranud kui keerata annab


KJBPU5B.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti jube.. Mängin ADC, kõik jumala ok.. tiim saab pähe aga endal läheb hästi.. ütlen neile, et nad farmiks, siis saavad ka tugevamaks aga kutid ainult flamevad, midagi aru ei saa.. Ainukesena teen dmg..

 

Olen oma MMRi Silver 5 nii perse keeranud kui keerata annab

Soovitatavalt ära süüdista enda teami vaid vaata enda mängustiili. SoloQ platform on tehtud selleks, et seal harjutada. (minuteada)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oot kui ma nüüd aru saan siis Silver 5'st ma alla ei kuku? :D

 

mkm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitatavalt ära süüdista enda teami vaid vaata enda mängustiili. SoloQ platform on tehtud selleks, et seal harjutada. (minuteada)

 

Jälle see sama jutt? Kuidas sa saad süüdistada tema mängustiili kui ta üritab teha võitmiseks kõike, aga meeskonnas on lihtsalt sellised flamingod, kes näpunäidete peale hakkavad kohe tuld purskama?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälle see sama jutt? Kuidas sa saad süüdistada tema mängustiili kui ta üritab teha võitmiseks kõike, aga meeskonnas on lihtsalt sellised flamingod, kes näpunäidete peale hakkavad kohe tuld purskama?

 

 

Alati oled ise süüdi. Mul viimased paar mängu sellised olnud, et enda lanes olen 10/1 ADC'ina. Team score oli 14 - 20. Oleks ma ennast paremini positsioonerind oleks teamfighti võitnud vabalt, mul oli ainsana kille, ma oleks vastased ükshaaval puruks kiskunud, aga olin rumal olles liiga kättesaadav vastas teami jaoks ning kaotasime tänu sellele. Ma ei süüdista teami selles, et nende lane vastane on parem, kui nemad, miks ma peaksin seda tegema? Kaks mängu oli järjest nii. Mõtlesin ise sellele kohe, et parem positsioonerimine oleks võitnud tolle olukorra, lõpp kokkuvõttes kaotasin ma ikkagi puhtalt enda süü tõttu, aga kui oleks võitnud, siis ka seda puhtalt tänu endale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alati oled ise süüdi. Mul viimased paar mängu sellised olnud, et enda lanes olen 10/1 ADC'ina. Team score oli 14 - 20. Oleks ma ennast paremini positsioonerind oleks teamfighti võitnud vabalt, mul oli ainsana kille, ma oleks vastased ükshaaval puruks kiskunud, aga olin rumal olles liiga kättesaadav vastas teami jaoks ning kaotasime tänu sellele. Ma ei süüdista teami selles, et nende lane vastane on parem, kui nemad, miks ma peaksin seda tegema? Kaks mängu oli järjest nii. Mõtlesin ise sellele kohe, et parem positsioonerimine oleks võitnud tolle olukorra, lõpp kokkuvõttes kaotasin ma ikkagi puhtalt enda süü tõttu, aga kui oleks võitnud, siis ka seda puhtalt tänu endale.

sellepärat ongi alati hea replaysi vaadata, kui võiamlus on. Sa näed nii palju, mida sa valesti teed. Olen ise nii päris palju õppinud.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sellepärat ongi alati hea replaysi vaadata, kui võiamlus on. Sa näed nii palju, mida sa valesti teed. Olen ise nii päris palju õppinud.

 

Yep. Mul lolreplay ei tööta kunagi tho. Ei viitsi end lolliks ka otsida, et korda saada. Mõtlen ise peale igat surma läbi, mis valesti tegin.

 

Promo mängud tulid, üks mäng lasin 1/11 amatööri, ikka juhtub braindead mänge. :D Teine kord tundus, et sain perfect teami omale champ pickis, aga siis läks internet ära ja leavisin champ selectist. Nii kergelt need promo pelad läksidki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis free week tuleb?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi mängin ad carryt, kõik juimala ok, outfarmin enemy adc aga siis tuleb jälle jungler, rikub kõik ära.. Teamfightis keegi mitte midagi ei tee, ainuke kes dmg teeb olen mina ja neil on tummised tankid kõik ja saan haiget focusit, kui saangi 2 tükki maha siis teised on useless ja ei suuda mitte midagi teha, ajuvaba..


KJBPU5B.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.