Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

A mis valemiga riot graves jälle mõõki tuli?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

ma ei saa aru, ma teen korraliku jungle 4 0 5, gankin ilusti ja siis lambist hakkab tiim jõhkralt kotti saama :D

 

da fuck...


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei tea, rohkem kasutatakse lag switchi sõjamängudes, et tekitad vastastele lagi ja jooksed ringi tapad ära, lihtsalt oletasin sest loogilist lahendust sellele ei ole et meie full tiim oli dc ja vastased said mängida.

Viimasel ajal pidevalt laagib ju, eile oli sama, ise sain ka dc mingi 8 korda ja viimane kord kui sisse sain siis oli meie tiim samuti pushinud nende nexuseni, 2kesi vist. Kõik teised olid lvl 1


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui kaua see riot graves müügis on? / sain teada juba

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
e08761bdf53ff5e5993605bfdb1d5dab.png

 

Lutsiani vastu.

 

Mis on kõige tugevamad ja annoying championid, kes tuleks ära bannida rankedis (ei mõtle Amumut, Malphite jne). V.a Elise, Yi.

 

 

vayne, kassa, fizz, zac, zed, lee sin, jarvan, sejuani(perma slow) neid on veel.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui kaua see riot graves müügis on? / sain teada juba

kui kaua siis :D?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Samamoodi mul, igamäng läheb endal hästi aga teised laned kas saavad pähe või babysititakse ära..

 

Nagu just preagugi oli gravesiga jumala hea mäng bot värk võidetud aga meie Topi nasus ei saanud brandi vastu ja kui zac gankima läks said mõlemad surma, ja nii mitmeid kordi, ei suutnud ära carryda ka, sest neil oli üli tugev burst tiim annie,brand lasid TF'is 1 hit mulle ja lõpuskooriks jäi 10-4-10 mul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.