Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Oleme ausad, Xpecial tegi super töö.

 

TSM Theoddone MVP. Kõik kolm nädalat TSM MVP olnud. Way to go!

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hea pela oli, aga saime pähe. Kõik tiim sai surma ja ma jäin üksi ellu, proovisin baasi kaitsta, aga noh 5 venda lendas peale GG + meil oli 1 vend afk.

Väike pilt ka sellest mängust .D

 

E:/ Lõpus jäi skoor 22/1

ParimPela.png


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väike küsimus rank kohta, kuna ise ka varsti lv 30 ja lähen ranki. Ma pole veel sellest aru saanud vms, aga lugesin kuskilt, kui ma võidan ntx mingi 7 mängu, aga skoorid on mul si*ad, nagu 2/4 , 7/20 vms.. siis see mõjutab ka minu rank kohta, näiteks 4/2 ja 20/7 saaksin parema ranki, kui vastupidi. Või on ikka nii et skoor ei loe, vaid loevad võidud..

 

Loodan et saite aru :D?


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://gyazo.com/05820d94175ec82b7b15c02962485a18

 

Tundub et rank oli jällegist mulle sõbralik :) 6-0 juba placement matchides.

Decisionmaking tundub mul päris hea olevat.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://gyazo.com/05820d94175ec82b7b15c02962485a18

 

Tundub et rank oli jällegist mulle sõbralik :) 6-0 juba placement matchides.

Decisionmaking tundub mul päris hea olevat.

 

Gratz, 10/0 oleks vägev.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Damn kui hea pela oli. Vastased olid alguses selgelt üle, nii skooriliselt kui farmiga. Olin topis jaxiga akali ja pantheoni vastu, eriti midagi teha ei suutnud. Turrent langes ka minu lanes varsti, jungler elise passis enamus aeg lihtsalt , lõpuks ikka liigutas ka vähe. Vaatasime, et suht lootusetu olukord ja hakkasime käima terve tiimiga korda m66da kolmes lanes ja see tõi edu :) Sivir oli ilgelt op, poole rohkem dmg tegi kui teised 2 tüüpi kokku. Pushisime siis midis , akali tegi küll quadra kuid kolmanda korraga tegid nad ilge vea, tahtsid topist mängu ära lõpetada, samal ajal kui endal vaid nexus püsti, seega akali eemal meil pidu ja win. Huh that was coool

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see season on suhteliselt hästi alanud, kukkusin silverist Bronze 2. eelmine season keskendusin suhteliselt sellele, et ADC mängida, kuid sain vaikselt aru, et sellega on ikka väga raske carryda. Seega otsustasin Jungle kasuks, alustasin rahulikult shyvana jungle. mis on hektel 16 võitu 9 kaotust, peale mida sain piisavalt IP, et osta sejuani, mis on ikka korralik loom ja olen 10 mänguga kaotanud vaid 1 mängu mis on mind korralikult carrynud. + kui jungle ei saa siis lähen endiselt ADC jinx ja olen ka seal suhteliselt edukalt mänginud hetkel 5 võitu ja 1 kaotus. Hetkel olen jõudnud siis omadega silver 4 90LP. viimasest 10 mängust 8 võitu ja asi tundub suhteliselt hästi sujuvat. Tank jungle on hetkel ikka väga korralik carry ja Sejuani ult lihtsalt carryb iga mängu ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis selle sejuani ulti on, ise lasen warwickiga


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis selle sejuani ulti on, ise lasen warwickiga

 

Sejuani throws her True Ice bola in a line. If the bola hits an enemy champion, it shatters, stunning the target and nearby enemies. If the bola reaches its maximum range, it shatters and slows nearby enemies.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis selle sejuani ulti on, ise lasen warwickiga

 

WW on ju suht useless, olgem nüüd ausad, Pre6 oled täiesti mõttetu ja peale 6 on sul ainult 1 ult millega sa heal juhul saad 1 killi. Peale mida oled jälle suhteliselt useless.

samalaadse ultiga VI on näiteks 3x rohkem kasu, pre6 ja peale seda ka kohe kindlasti etem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
WW on ju suht useless, olgem nüüd ausad, Pre6 oled täiesti mõttetu ja peale 6 on sul ainult 1 ult millega sa heal juhul saad 1 killi. Peale mida oled jälle suhteliselt useless.

samalaadse ultiga VI on näiteks 3x rohkem kasu, pre6 ja peale seda ka kohe kindlasti etem.

 

Warwick on üks kõige tugevamaid junglereid praegu. Enne level 6te saab ka ilusti gankida, kui lanes on cc'd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Warwick on üks kõige tugevamaid junglereid praegu. Enne level 6te saab ka ilusti gankida, kui lanes on cc'd.

 

 

Ei ütleks, Warwick on Tier 2, või isegi Tier 3. Minu isiklik arvamus on, et WW on täiesti uselss jungler. Puhtalt sellepärast, et Warwickust on nii nii palju kordades tugevamaid junglereid. Aga eks kellele meeldib, selle ka toidab.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.