Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Vabandust, 20 minutiga olen enemy nexuse juures juba kui üksi mängin. Mängides 4v5 kus näiteks kaks venda sõimavad üksteist ja feedivad siis pean ma üksi jõudma enemy nexuseni juba välja muidu nad surrendivad, jätan meelde, thank you for the tip.

Vabandused ka sellepärast, et ma bronze I kukkusin placementidega, sest 10st mängust 10 olid mul leaverid/afkerid/trollid. Trollide all ma ei pea silmas vendi kes lihtsalt surevad, sest ei oska mängida vaid ma mõtlen selliseid kes kellegiga vaidlesid ja läksid mad ning hakkasid enemy juurde jooksma ja enekat tegema.

 

Tõesti kui sa nii hea oled siis ei tohiks sealt välja saamine olla mitte mingi probleem, jah aega võib minna, aga kindlasti mitte rohkem kui kuu.Hetkel tundub, et sa oled tavaline soloq whiner.

Reaalsus on karm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõesti kui sa nii hea oled siis ei tohiks sealt välja saamine olla mitte mingi probleem, jah aega võib minna, aga kindlasti mitte rohkem kui kuu.Hetkel tundub, et sa oled tavaline soloq whiner.

Reaalsus on karm.

Kui hea ma siis olen, kas ma ütlesin seda? Sa oled päris ignorantne kui sa arvad, et on võimalik võita mänge mida surrenditakse nii, et ma ei saa isegi midagi teha, võin no panna aga see ei muuda midagi. Kui ma mängin sellise süsteemiga, et ühe võidan ja ühe kaotan, sest team lihtsalt ei ürita ja panevad surrenderit siis ei ole mul seal midagi teha. Ainuke võimalus on duoda aga keegi ei soovi duoda bronze I elos, sest need kellega ma varem mängisin on gold-plat mängijad. Hetkel mul on kuskil 60lp'd aga hetkese seisuga lähebki kuu aega, et promod ära teha ja see pole minu teha kahjuks kui ma pean sellistega mängima nagu ma mängin. Ma pole soloq whiner kahjuks, kuna mängu ajal ma ei whine, ma üritan selgeks teha neile, et mängigu rahulikult ja ärgu surrendigu vaid läheme late gamesse välja aga mina ei saa teisi kontrollida. Samuti ma ei rage mängude ajal ja praegu ma olen lihtsalt rääkinud nii nagu asjalood on seal bronze ühes ja kui ei kõlba siis ei pea lugema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Fnatic 5-0 LCS GGWP.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Fnatic 5-0 LCS GGWP.

Ma olen iga Fnaticu mängu maha maganud :D Unustan alati, et LCS käib.

 

Sain lõpuks oma lemmik picki, Kha. Iga mäng on banned olnud kui mul on võimalus midi mängida. Lõpptulemus 10/0/3 ja enemy 21min surrender. E.Z

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuna dragonblade rivenit osta saab? Mul näitab, et unavailable...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui hea ma siis olen, kas ma ütlesin seda? Sa oled päris ignorantne kui sa arvad, et on võimalik võita mänge mida surrenditakse nii, et ma ei saa isegi midagi teha, võin no panna aga see ei muuda midagi. Kui ma mängin sellise süsteemiga, et ühe võidan ja ühe kaotan, sest team lihtsalt ei ürita ja panevad surrenderit siis ei ole mul seal midagi teha. Ainuke võimalus on duoda aga keegi ei soovi duoda bronze I elos, sest need kellega ma varem mängisin on gold-plat mängijad. Hetkel mul on kuskil 60lp'd aga hetkese seisuga lähebki kuu aega, et promod ära teha ja see pole minu teha kahjuks kui ma pean sellistega mängima nagu ma mängin. Ma pole soloq whiner kahjuks, kuna mängu ajal ma ei whine, ma üritan selgeks teha neile, et mängigu rahulikult ja ärgu surrendigu vaid läheme late gamesse välja aga mina ei saa teisi kontrollida. Samuti ma ei rage mängude ajal ja praegu ma olen lihtsalt rääkinud nii nagu asjalood on seal bronze ühes ja kui ei kõlba siis ei pea lugema.

 

Kukkusin placementidega silverist bronze kolme ja 4 päeva pärast olin silver 4 promodes, b1 välja saada pole mitte mingi kunst.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitan proovida tanky Renkut. Lihtsalt farmid all game ja splitpushid topis. Kui 5man mid enemyl siis jooksed ka sinna. Sa pmslt selleks ajaks sitaks tanky ja tankid ära+ teed tons of dmg.

2win/0lose rankis, Rengariga pelatud.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Wow... räme pela oli sain 3 diamond smurfi endale vastaseks... elise jungle oli nii hea, et ei saanud botlanes Vaynega midagi tehtud. Samas mul oli ka retarded katarina "smurf" kes lausa meelega mult farmi eest võttis. Minu teami jungleri esimine gank boti toimus 25. minutil :) 2/5 lõpuskoor. Normalis 111W/90L tulebki raske enemy :(.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kukkusin placementidega silverist bronze kolme ja 4 päeva pärast olin silver 4 promodes, b1 välja saada pole mitte mingi kunst.

Kas mõistus ei hakka külge sellele, et ma ei saa võita mänge kui mul igamäng on leaverid mängus ja siis ff'itakse nii ära, et kõik peale minu panevad yes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas mõistus ei hakka külge sellele, et ma ei saa võita mänge kui mul igamäng on leaverid mängus ja siis ff'itakse nii ära, et kõik peale minu panevad yes.

 

Paar soovitust sulle:

1. Keegi ütleb kasvõi korra sinu vale liigutuse peale "wtf?" - instant mute.

2. Maini junglit kuni oled bronzest välja saanud. Enne vaata aga nightblue3 streami kust ta gankib, enamus ka platinum-diamond junglereid ei oska vapsee gankida. Jungle on sellepärast hea mainida, et sul on võimalus enda team ära feedida + vastaste jungler ära tappa ning kasutuks teha.

3. Ära mitte kunagi kaota lootust, mitte kunagi! Olgu teamide skoor 5-25 või mis iganes, seni kuni sul on nexus alles, ei ole sa mängu kaotanud. Üks vale play vastaste poolt, saate ace + baroni, teevad veel ühe lolli sammu ja mäng ongi juba teie kasuks.

4. Mängi ainult tier 1 champione.

 

Ja nagu ma varem ütlesin, hakka mängima enda mänguoskuse parandamiseks, mitte divisionite. Võta igat mängu õpetavalt. Mida oleksid võinud paremini teha, mis jäi tegemata jne.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Paar soovitust sulle:

1. Keegi ütleb kasvõi korra sinu vale liigutuse peale "wtf?" - instant mute.

2. Maini junglit kuni oled bronzest välja saanud. Enne vaata aga nightblue3 streami kust ta gankib, enamus ka platinum-diamond junglereid ei oska vapsee gankida. Jungle on sellepärast hea mainida, et sul on võimalus enda team ära feedida + vastaste jungler ära tappa ning kasutuks teha.

3. Ära mitte kunagi kaota lootust, mitte kunagi! Olgu teamide skoor 5-25 või mis iganes, seni kuni sul on nexus alles, ei ole sa mängu kaotanud. Üks vale play vastaste poolt, saate ace + baroni, teevad veel ühe lolli sammu ja mäng ongi juba teie kasuks.

4. Mängi ainult tier 1 champione.

 

Ja nagu ma varem ütlesin, hakka mängima enda mänguoskuse parandamiseks, mitte divisionite. Võta igat mängu õpetavalt. Mida oleksid võinud paremini teha, mis jäi tegemata jne.

 

Ma mainingi junglit ja ma olen osav selles. Ma olen proovinud juba seda taktikat, et feedin oma teami üles aga nad hakkavad throwima ja siis ei saa ma midagi teha kui tank junglit mängin. Hetkel kogun cashi Vi jaoks, temaga ma suudan kenasti carryda. Ma hetkel duosin sõbraga, meil team üritas 2 mängu ff'ida jällegist aga me panime no ja võitsime koos ära. Hetkel ma promodes, 1 win vaja veel ja siis olen silveris. Varasem mure oligi lihtsalt see, et polnud kellegiga duoda ja siis ff'iti mänge. Ma ei ole kordagi ff'ind ise ühtegi mängu rankis, niiet see mureks pole, et mis tiimide skoor on jne. :)

Ma saan aru, et sa üritad aidata mind, enne ajasid tilti lihtsalt oma jutuga, sest sa hakkasid siin endaarust mõnitama, et ma ei oska mängida. Kõik on OK.

 

Täna õhtu ilmselt teeb team ranki edasi, üritame 10/0 saada. Hetkel 5/0

 

Muidu solos ma väga junglisse ei roni, viimaselajal tahan midi mängida.

Muudetud liikme Rizla'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
91.png

Skoorid isenesest jamad, aga kõik mängud tehtud tuttavaga läbi skype, arvatavasti kui oleks suvakatega pelanud, poleks tulemus see.

 

Sa farmid liiga vähe, kuna oled low level lasthittida ka ilmselt ei oska. Guide selle kohta http://www.youtube.com/watch?v=MtUtjwAHoRw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa farmid liiga vähe, kuna oled low level lasthittida ka ilmselt ei oska. Guide selle kohta http://www.youtube.com/watch?v=MtUtjwAHoRw.

 

Vaatasin huvipärast seda videot natuke, see vend küll lasthittida ei oska eriti, ise õpetab. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vaatasin huvipärast seda videot natuke, see vend küll lasthittida ei oska eriti, ise õpetab. :D

 

Ei tegelt pole mina seda videot vaadanudki :D Lihtsalt võtsin mingi video lasthittimise kohta.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Renekton on kõigi jutujärgi kõige hirmsam asi topis hetkel. Ise tahtsin jaxiga junglisse minna aga riven kartis renet, niiet ta läks junglisse ja ma topi. Rene jäi lanesse hiljaks ja ma sain temast varem level 2 ning hakkasin kohe igakord talle sisse lahmima kui vähegi sain. Sain first bloodi teda lvl 4na divedes ja võitsin lane easylt ära peale seda. Championselecti järgi olevat rene hard counter ka jaxile.

Ei uhkusta siin, et ärategin mingile suvakale scrubile vaid lihtsalt mainin, et kui sama olukord siis leveliga ette jõuad siis hakka kohe rammima.

 

Samuti olen ma nüüd silver V.

 

Hakkasin silveris mängu tegema ja meil boti pickiti teemo ja cassiopeia, leavisin ära sealt ja tänaseks aitab :D Kell niipalju juba, et igasugused tolkarid kogunevad sinna. :D

Muudetud liikme Rizla'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Renekton on kõigi jutujärgi kõige hirmsam asi topis hetkel. Ise tahtsin jaxiga junglisse minna aga riven kartis renet, niiet ta läks junglisse ja ma topi. Rene jäi lanesse hiljaks ja ma sain temast varem level 2 ning hakkasin kohe igakord talle sisse lahmima kui vähegi sain. Sain first bloodi teda lvl 4na divedes ja võitsin lane easylt ära peale seda. Championselecti järgi olevat rene hard counter ka jaxile.

Ei uhkusta siin, et ärategin mingile suvakale scrubile vaid lihtsalt mainin, et kui sama olukord siis leveliga ette jõuad siis hakka kohe rammima.

 

Samuti olen ma nüüd silver V.

 

Hakkasin silveris mängu tegema ja meil boti pickiti teemo ja cassiopeia, leavisin ära sealt ja tänaseks aitab :D Kell niipalju juba, et igasugused tolkarid kogunevad sinna. :D

öösel 10x parem mängida kui päeval

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
- Mingi uus gamemode v?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
- Mingi uus gamemode v?

Vanadel vähemalt hea suhtumine, lasime sul hexakilli niisama võtta, WOOOOOOOO!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Obviously on tegu premadega ning hexakill nende eesmärk oligil

 

20070526081818_CaptainobviousChooseOption.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.