Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Külma närvi hoidmine tuleb kasuks kui low elos pelada. Kui tiimitöö puudub siis mängi lihtsalt enda eest ja anna endast parim, teistest ära välja tee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis oleks mõtekam võtta, kas Spirit Visage või randiums omen? Aatroxile, ülejäänud asjad oleskid kinni, armor puudub, aga mis oleks mõtekam?

Kui armorit pole siis ikka omen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uue seasoni algusega läks see teema ikka väga käest ära. Nüüd ainult mis siin näha on "nii halb team, kõik flamevad mind, ma olen kõige parem". Endale ei hakka paha sellest jonnimisest? Vahet ei ole kui halb su team on, kui sa ei suuda carrydaka kõige hullemaid jobusid, siis oled sa õiges divisionis. Lõpetage see lõputu ulgumine ära ja mängine enda mänguoskuse arendamise nimel, mitte divisionite.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

keegi soovitas siin mulle mõni aeg tagasi lol recorderit, kuid see mulle ei meeldi, kuna see oli nii imelik. Ma tahaks teha videosi ja samal ajal nagu rääkida, nt nagu fraps/dxtory vms.. aga nagu mul viga on siis lihtsalt lampi hakkas selline jama, et recordimise ajal on camera locked.

 

http://www.youtube.com/watch?v=CxUd8_PV93A&feature=youtu.be

Mida olen proovinud teha:

1) Unistall LOL

2) Uninstall FRAPS

 

Jama ikka sama, vb oleks pidanud LOLi kausta ka maha laskma, aga ma unistallisin ainul loli?


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irv mu tiimis lvl 30 600 võiduga kata lvl 20ste vastu 2/8/2. ja putsi kui vastastiimis on kata siis on ta fkn 100% mängudest 20/0. täiesti haiged teamid on mul umbes viimased 15 mängu olnud. 2 võitu ainult. viskan threshina twitchile lanterni ja vend flashib üle sellest ja jookseb edasi lihtsalt. no perse.

kõigest normalid küll, aga mänguisu võtab tõsiselt ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Junglerina mängides peavad küll ikka raudsed närvid olema, cuz väga tihti on nii, et dead=blame jungler. Ma ei kujuta ette, mis need tiimikaaslased mõtlevad, et junglerina mul on mingi unlimited teleports või siis 1200 movement speed??

 

Pmst oli ranked pela praegu, rengar oli topis no nii maruloll, kui annab olla. Kõigepealt kutsusin appi blue buffi võtma. Vend ootas täpselt seni, kuni buff spawnis ja siis ilma ühtegi hit-i tegemata tõmbab nihhi.. Okei see selleks, kuid see ajas ikka eriti närvi, et olin just lõpetanud bot ganki ja näen mapilt, et vastaste jungler asub gankima toppi. Ward oli kuskil Baroni juures vnii, et oli juba kaugelt näha, et jungler tulemas. Igaksjuhuks siiski pingisin ka korduvalt Rengarile, et fall back, aga eiiii, tema mõtleb, et hüppaks äkki bushist 2vs1.. Ja kes on süüdi? Seda kirjeldab rengari poolt tulnud lause "Report lee for no help -.-"

 

See flame on lihtsalt ulme, mis sealt tuleb. Ma tean, et võiks ju ära muteda, kuid samas ma ikka üritan alati aidata ja päästa, mis päästa annab ning seega on ikka vaja suhelda.. Aga mdea. viiest viis kaotust placement matchidel selliste teamide pärast niiet ma ei tea mida teha..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ye. Ma tean ja, et ma mängin enda jaoks. Lihtsalt see teadmine, et ma ilmselt satun Bronze liigasse nüüd ja enamus mängud hakkavadki sellised olema, see on tiba kurb.

 

Ega jah.. Pohh teen oma mängu edasi, las see tiim olla.

 

Ega ma see mäng ühtegi sõna ei kobisenudki nendega, olin lõpuni täiesti vait ja proovisin päästa, mis päästa annab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ye. Ma tean ja, et ma mängin enda jaoks. Lihtsalt see teadmine, et ma ilmselt satun Bronze liigasse nüüd ja enamus mängud hakkavadki sellised olema, see on tiba kurb.

 

Ega jah.. Pohh teen oma mängu edasi, las see tiim olla.

 

Ega ma see mäng ühtegi sõna ei kobisenudki nendega, olin lõpuni täiesti vait ja proovisin päästa, mis päästa annab

 

Ma olin EUNE bronze V kunagi, no ei saanud välja (kaks korda 99 LP -.-, siis lose). Andsin siis oma EUNE b5 westi level 25 vastu. Seal tegin promod ära, oleks vb isegi goldi saanud (kaks mängu oli afk teamis) aga sain silverisse (seda kasutajat ei oma juba kuid). Praegu arendan uut maini eastis lvl 22, mängitakse, et huvitav oleks mitte, et rageda iga debiilse teami peale olen nüüd aru saanud. Silver kasutaja andsin ära, sest ei olnud huvi pelada mingi periood.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ye. Ma tean ja, et ma mängin enda jaoks. Lihtsalt see teadmine, et ma ilmselt satun Bronze liigasse nüüd ja enamus mängud hakkavadki sellised olema, see on tiba kurb.

 

Ega jah.. Pohh teen oma mängu edasi, las see tiim olla.

 

Ega ma see mäng ühtegi sõna ei kobisenudki nendega, olin lõpuni täiesti vait ja proovisin päästa, mis päästa annab

Ma kukkusin bronze I ja see on nii jube, et ma ilmselt ei viitsi loli mängida varsti, kui ma bronze II peaksin kukkuma siis ma quitin, absoluutselt iga mäng on nii, et keegi leavib, teised flamevad ja trollivad. ( Ma ei liialda, tõsiselt, iga kuradima mäng )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma olin EUNE bronze V kunagi, no ei saanud välja (kaks korda 99 LP -.-, siis lose). Andsin siis oma EUNE b5 westi level 25 vastu. Seal tegin promod ära, oleks vb isegi goldi saanud (kaks mängu oli afk teamis) aga sain silverisse (seda kasutajat ei oma juba kuid). Praegu arendan uut maini eastis lvl 22, mängitakse, et huvitav oleks mitte, et rageda iga debiilse teami peale olen nüüd aru saanud. Silver kasutaja andsin ära, sest ei olnud huvi pelada mingi periood.

 

Muidugi kui sinu tase on SIlver ja sa mängid level 22 vendadega siis sul ei saagi põhjust olla vihastada...


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

low elos lihtsalt mute mängu alguses terve tiim ära, ning suhelge läbi pingide:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
they call leblanc balanced, väga on kah, Q peale, W-ga sisse ja 2 shoted, unreal lihtsalt, ja see hüpe tagasi on ka nii annoying, counter põhimõtteliselt talle puudub

 

gankida kah ei saa :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Muidu ta on suht pehmo siiski, väike CC ja burstid laksult maha või kui LB'ga combo ära teed siis enam ei saa midagi teha teamfightis, seni kuni CD'd läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
they call leblanc balanced, väga on kah, Q peale, W-ga sisse ja 2 shoted, unreal lihtsalt, ja see hüpe tagasi on ka nii annoying, counter põhimõtteliselt talle puudub

 

gankida kah ei saa :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Kassa samamoodi R+Q+E gg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

leblanci kerge maha nottida see et ta oma qga sind jukema hakkab see ei ole mingi näidata lükkad stuni samal ajal kui kutt tagasi teleb oma qga siis ta on nagu oi mis ma nüüd teen või lendad tryndaga peale paned w ja kiire turretdive ultiga ei nkäe midagi rasket aga rõve champ on küll jah

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma kukkusin bronze I ja see on nii jube, et ma ilmselt ei viitsi loli mängida varsti, kui ma bronze II peaksin kukkuma siis ma quitin, absoluutselt iga mäng on nii, et keegi leavib, teised flamevad ja trollivad. ( Ma ei liialda, tõsiselt, iga kuradima mäng )

 

Mängi normaleid seni kuni su mängu oskus on piisav, et bronzest välja end carryda. Õige champion tuleb leida. Ja kui sa lased quiti sellepärast, et sa mängida ei oska haha... plz uninstall.

 

Iga vähemalt kuld divisioni player võib end bronzest silmad kinni ka välja carryda. Vahet ei ole kui sodi ma ka ei oleks, bronze on ikka nagu lumme kusta.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mängi normaleid seni kuni su mängu oskus on piisav, et bronzest välja end carryda. Õige champion tuleb leida. Ja kui sa lased quiti sellepärast, et sa mängida ei oska haha... plz uninstall.

 

Iga vähemalt kuld divisioni player võib end bronzest silmad kinni ka välja carryda. Vahet ei ole kui sodi ma ka ei oleks, bronze on ikka nagu lumme kusta.

 

Tule seleta mulle veel pls, man pls seleta... Sa pole minuga mänginud ja sa tuled rääkima, et ma ei oska mängida. 4v5 mänge on keeruline võita kuid võimalik aga kui teised ka ragevad ja sõimavad üksteist siis kahjuks sa ei võida üksi mängu ära. Kahjuks ei saa ka mängu võita siis kui teised panevad surrender, mis enamusajast juhtub, kuigi ma palun neil mitte surrendida, sest ma carryks ära aga kui nendearust on mäng lost, sest neil sitt skoor siis tuleb lihsalt ff. Tolkar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tule seleta mulle veel pls, man pls seleta... Sa pole minuga mänginud ja sa tuled rääkima, et ma ei oska mängida. 4v5 mänge on keeruline võita kuid võimalik aga kui teised ka ragevad ja sõimavad üksteist siis kahjuks sa ei võida üksi mängu ära. Kahjuks ei saa ka mängu võita siis kui teised panevad surrender, mis enamusajast juhtub, kuigi ma palun neil mitte surrendida, sest ma carryks ära aga kui nendearust on mäng lost, sest neil sitt skoor siis tuleb lihsalt ff. Tolkar

 

See jutt minu arvates tõsi, kuid ei saa vastu vaielda ka Hendriku väidetele.

 

LeBlanc eriti annoying siis, kui ta lendab adc-le otse backline sisse oma kahe hüppega, Q ja tagasi hüpe ning LATER BITCHES. Riot võiks natukene lahtiste silmadega kah eksisteerida. Ta võib squishy olla, aga see-eest on tal kiire snowball. Mitte ükski stun, snare teda ei peata seljuhul.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See jutt minu arvates tõsi, kuid ei saa vastu vaielda ka Hendriku väidetele.

 

LeBlanc eriti annoying siis, kui ta lendab adc-le otse backline sisse oma kahe hüppega, Q ja tagasi hüpe ning LATER BITCHES. Riot võiks natukene lahtiste silmadega kah eksisteerida. Ta võib squishy olla, aga see-eest on tal kiire snowball. Mitte ükski stun, snare teda ei peata seljuhul.

 

No kui keegi arvab, et peale surrenderit saab veel mängu võita siis ta on päris osav vend.

 

Osavad LeBlanci on tõesti keerulisem maha saada aga siiski on võimalik, tuleb ta enne lihtsalt kätte saada, tanke ta ei combo maha. Kui banshees osta siis peaks ka ta combo üle elama, kui tõesti väga fed pole. Backlinesse hüppamine ap carry'ga pole ka väga hea idee, vähemalt kui ta esimesena sinna saada üritab, siis saad ikka maha ta. Ise ka tegelt hiljuti proovisin teda jälle, üpriski hea pelada temaga, early game meeldis kõigerohkem kui sai lihtsalt luxi lanes igakord ära tapetud kui ta sinna tuli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sa ära carryks siis peaks see juba 20ndal minutil äkki välja paistma..


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui sa ära carryks siis peaks see juba 20ndal minutil äkki välja paistma..

Vabandust, 20 minutiga olen enemy nexuse juures juba kui üksi mängin. Mängides 4v5 kus näiteks kaks venda sõimavad üksteist ja feedivad siis pean ma üksi jõudma enemy nexuseni juba välja muidu nad surrendivad, jätan meelde, thank you for the tip.

Vabandused ka sellepärast, et ma bronze I kukkusin placementidega, sest 10st mängust 10 olid mul leaverid/afkerid/trollid. Trollide all ma ei pea silmas vendi kes lihtsalt surevad, sest ei oska mängida vaid ma mõtlen selliseid kes kellegiga vaidlesid ja läksid mad ning hakkasid enemy juurde jooksma ja enekat tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.