Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
GankPlank FTW

 

Selle mängija puhul nägin kui hea GP on,


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hea selline kolmapäeva õhtu gankplanki pela https://gyazo.com/627552b74a31926f2066c8beeb786ea4

 

523k dmg dealt

 

korralik !!!


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

viimased ma ei tea mitu mängu kaodanud sellepärast, et mid lane ja jungler reaalselt nii pasad, et imestan miks nad WOOD V ei ole ????

mis toimub??? vahepeal mõtlesin, et pean junglesse ise minema, sest sellist paska pole väga väga väga ammu näinud :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
viimased ma ei tea mitu mängu kaodanud sellepärast, et mid lane ja jungler reaalselt nii pasad, et imestan miks nad WOOD V ei ole ????

mis toimub??? vahepeal mõtlesin, et pean junglesse ise minema, sest sellist paska pole väga väga väga ammu näinud :D

 

Tavaliselt kui üksi või kahekesin mängin ranki, siis on jah midagi väga valesti tiimidega , et neil põhimõteliselt challanger ja omal ei tea mis aga 3 või enam on normaalne.

Ning mida rohkem võidad jutti, seda halvem tiim tuleb, aga vaenlastel tuleb parem. See on see 50% win rate mida Rito nii väga tahab, et kõigil oleks.

Muudetud liikme N/Eestlane'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Tavaliselt kui üksi või kahekesin mängin ranki, siis on jah midagi väga valesti tiimidega , et neil põhimõteliselt challanger ja omal ei tea mis aga 3 või enam on normaalne.

Ning mida rohkem võidad jutti, seda halvem tiim tuleb, aga vaenlastel tuleb parem. See on see 50% win rate mida Rito nii väga tahab, et kõigil oleks.

 

kui see 50% win rate tõesti tõsi värk, siis küll kahju, sest nii mul kui suht noobina on ikka kõrgemale tõusta nii raske :D

mul oli enne kaotusi pea 70% win rate ...


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui see 50% win rate tõesti tõsi värk, siis küll kahju, sest nii mul kui suht noobina on ikka kõrgemale tõusta nii raske :D

mul oli enne kaotusi pea 70% win rate ...

 

Võidad mõned, kaotad mõned. Aga selline 55%-60% win rate on võimalik, aga peab päris kõvasti tryhardima. Ise kah vahepeal 60% kandis kuid siis langenud tagasi 50% peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul aramis win rate suht viimaste peladela 80prossa.5st mängust kaotan 1 keskmiselt.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1La6dYJ.jpg

 

Tore tiim :D

Meie Warwick tuli alles 15ndal minutil mängu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wtf nüüd on kastide ja keyde teema lolis ka juba :D? Rito pls.


www.headmaitsed.ee

*Catering

*Konsultatsioonid

*Tööjõu rentimine

*Palka meid enda sündmusele

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sain ka yhe kontoga zombie ryze, ja main kontoga dynasty ahri, suht m6ttetu v2rk mu meelest.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hahah, don't mind me, keep going. XD

gtd6h.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.