Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

noh poisid, homme uus season siis, jutud käivad et ranked 5v5 kaob üldse ära ja nüüd saab mängida siis dynamic ranked game ehk 3,4 või 5 premade..

 

Baisiclly homme teen oma esimesed placementid ära, keegi tahab ühineda, äkki saab mingi premade vennad kokku :D :D

 

S2 olen hetkel.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen üsnagi veendunud, et ranked 5v5 ära ei kao.

 

Elu kõige haigem play. 2 vs 5 mina ja blitz, ainult nexus on üleval, vaadake vastaste team compi... Kitesin nii haigelt, et endal jäi suu lahti, tõmbasin penta ja rushisin baronisse. Tänu sellele ja baron buffile võitsime ka järgmise fighti, mina ja blitz jäime jälle ellu ning endisime ära. Seis oli enne seda pentat 49 - 69.

penta.png

 

MMR on mid-high plat.

Muudetud liikme Ben'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

See uus solo rank valimine on päris vägev. Kuigi ma sellest väga aru ei saa, et miks ma alguses pean champi ära valima, väga vahet ju pole, kas alguses või pärast. Aga eks sel ole mingi hea põhjendus.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul miskipärast kõik asjad läksid mouse 3 alla, ja ei lase mouse 1 ka bindida, suht võimatu mul mängida kui ei ole nii harjunud. Keegi oskab aidata?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tegin EUW ka oma esimese ranki ära. See mäng polnud nii hästi mängitud enda poolt, kuna tiim tajus asja ja mäng oli lihtne :D Ei saanud mingeid ime playsi teha XD

asd.png

 

 

1ses postituses varjad nime, teises nimi avalik, muidu hea nimi, respect, endal ka C9 ees nimel.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Õige :) Tekkis endal hetkeks huvi lihtsalt mis Bronzes toimub :D

 

14 win streak, can I go 20? :D

 

(Y)

ma olin eelmine season Gold I max, aga no eks ma siis hakkasin ronima :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul miskipärast kõik asjad läksid mouse 3 alla, ja ei lase mouse 1 ka bindida, suht võimatu mul mängida kui ei ole nii harjunud. Keegi oskab aidata?

Bump


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1 võit 5 kaotust promotionites so far :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õige :) Tekkis endal hetkeks huvi lihtsalt mis Bronzes toimub :D

 

14 win streak, can I go 20? :D

 

Season 3 Bronze, Season 4 Gold, Season 5 Silver ja hetkel Season 6 Bronze. Ütleks, et mitte mingit vahet ei ole Bronksist-Kullani, samasugused vennad või enamus smurfid.

Vahepeal tulevad sellised väga kahtlased vennad, seega enamus võivad siiski Smurfid olla.

Need kahtlased on nagu eilses mängus olid Trynda, Leona ja Varus kes tundusid legit uued playerid.

OwKH9HQ.png


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mu sõber vapsee Bronze V, pelatud mängud mingi 9W/175L , kahju lausa... eelmine season, rank

 

see uus draft mode rankis haigelt jama, mingi panen primary top v6i muu ja siis secondary SUPPORT, ja ma nyyd 6 m2ngu support. mv

Muudetud liikme Pablo Escobar'i poolt

“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mu sõber vapsee Bronze V, pelatud mängud mingi 9W/175L , kahju lausa... eelmine season, rank

 

see uus draft mode rankis haigelt jama, mingi panen primary top v6i muu ja siis secondary SUPPORT, ja ma nyyd 6 m2ngu support. mv

 

Mis topid sellest supportist siis, support prolly kõige vajatum roll :D

 

Ise seilan Bronze IVs.

HBuqk3B.png


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja tuli ära peale mitmeid chat ja ranked restrictioneid. aasta aega sain ilma bannita flame'da. kuu tagasi sain 2 nädalase banni, pärast seda tegin 3 mängu ja nüüd sain perm banni :(

 

kek.jpg

Hea on näha, et rito siiski tegeleb toxic kid-idega;)


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.