Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

LoLi pole pea kuu aega vist juba sattunud, pole aega väga põletada niimoodi enam. IMT vs TSM hype on siiski suurelt õhus ja ootan mänge. Panen panused TSM'i peale.

sama suht, peale korraliku loss streaki kadus isu täielikult ära (olin plat 3) nüüd aegajalt pelan sõbra acciga bronzes ja suht fun vaadata kuidas goldidelt saan rekki isegi ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Urf inc in 2 weeks. f yes

 

Siis tasub isegi LOL i sisselogida for URF.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellelgil veel see clubi värk jamab? ma mingis clubis " estonia " , 50 liiget. igatahes avan loli ja siis clubi peal "joining......" ja pm tund aega järjest jne jne jne, korra palusin end kickida ja uesti invida, jälle sama, ja sellel omanikul sama jama.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kellelgil veel see clubi värk jamab? ma mingis clubis " estonia " , 50 liiget. igatahes avan loli ja siis clubi peal "joining......" ja pm tund aega järjest jne jne jne, korra palusin end kickida ja uesti invida, jälle sama, ja sellel omanikul sama jama.

 

Imo ascention keeras perse chati. Pärast ascention mängu samamoodi ei klubi, ega champ select chatid ei töödanud. Ennem resa ei hakanud tööle ka.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Imo ascention keeras perse chati. Pärast ascention mängu samamoodi ei klubi, ega champ select chatid ei töödanud. Ennem resa ei hakanud tööle ka.

 

Mul imekombel nyyd chat töötab.

 

äkki keegi pole näinud, haigelt naljakas kui paar aastat tagasi nägin seda, siiamaani naeran.

 

see ka :D Muudetud liikme Pablo Escobar'i poolt

“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegin Zedi vastu midis hea pela :P Zed üldiselt kõige raskem vastane midis Katarinale

 

kata_vs_zed.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

a33.png

 

Trrrrrrra, kuidas A+ sain? S vähemalt peaks olema.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ennem hakkasin ranki tegema, mingi lol crashis, valisin suppordiks midagi uut enda jaoks, valisin mundo, first time:D 10minti olin afk alguses, prst oli mul 4k elusi ja suht võitsime, vastastel tanki polnd. Praegu tegin bot lane mina support malph ja adc ashe vs blitz ja cait, no cait ja blitz ei saanud midagi mu ja ashe vastu, mul OLI OLI OLI 0/0/6, ja siis kui mingid vennad lanesse läksid saime surma ofc, ehk mõte selles et bot carris ja muud laned kehvad :DTahaks Silver 3 saada , prg 60-90 lp peal kõigun


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

keegi teab kuna URF tuleb ve


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Reedel.

 

Tänks


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi teab kuidas gameplay replayd saab vaadata? Mis programmiga vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi teab kuidas gameplay replayd saab vaadata? Mis programmiga vms?

 

Overwolfil oli imo selline funktsioon. Streamerid kasutavad seda, et death replayd vaadata ja pärast mängu näitab highlighte.

 

// Meanwhile.. just realized how broken graves still is..

Muudetud liikme T3hPr0z'i poolt

no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Graves jah suht julm teema omaette...

 

Pelasin sõpradega normalit, 4 premade ja mingi teemo jungle, mul oli midis veigariga ap 1200 , vastase adc sain maha ja stunne panna, aga " some games are unwinnable" .


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

URF lahti, - shaco, blitz, teemo( terve mapi paned seeni täis) , lux ja veel häid chempe seal.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.