Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

sain party pool leona, täitsa okei ja widow wardi


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht lamp asi see uus värk. Teen semudega pela, saame S ja nemad saavad chesti või key, ma siiamaani cleaned. Lamp!

 

See kes saab S ratingu, saab kasti. Tema tiimikaaslastel on võimalus saada kaste või võtme tükke. Ise olen 2 S ratingut saanud ning sai 2 kastu, Sõber sai S ratingu ja ma sain võtme tüki. RNG for life

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma saan pea iga pela S või keegi meie tiimist, aga nüüd Riot trollib mind.

 

Taob sellist teksti, ma ei saa sittagi.

 

"You are ineligible to earn loot due to previous behavioral restrictions." Ma kunagi tige olnud kellegi peale :D Ja see eluaegne bann vist sellest chesti värgist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma saan pea iga pela S või keegi meie tiimist, aga nüüd Riot trollib mind.

 

Taob sellist teksti, ma ei saa sittagi.

 

"You are ineligible to earn loot due to previous behavioral restrictions." Ma kunagi tige olnud kellegi peale :D Ja see eluaegne bann vist sellest chesti värgist.

 

3-9 kuud pead ootama et saada jälle paremale poolele, nii palju kui ma kuulnud olen kui on olnud natukene halvem käitumine kui norm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paar lolli küssi, pole vääga ammu Lol-i pelanud. Kuulsin ka sellest skinnide saamisest aga mis tähendab S teie tekstides. Et S peab saama keegi siis tuleb drop? Ja skinne saab ainult nendele champidele mis endal olemas või võib saada skinni ja kasutada saad alles siis kui ostad champi ka ?? Tean et teie jaoks need teadmised elementaarsed aga ma uurin alles asja :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paar lolli küssi, pole vääga ammu Lol-i pelanud. Kuulsin ka sellest skinnide saamisest aga mis tähendab S teie tekstides. Et S peab saama keegi siis tuleb drop? Ja skinne saab ainult nendele champidele mis endal olemas või võib saada skinni ja kasutada saad alles siis kui ostad champi ka ?? Tean et teie jaoks need teadmised elementaarsed aga ma uurin alles asja :)

 

Peaks olema nii, et ainult sellele mis champion olemas on.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa võid saada ka skinne nendele, mis champe sul pole. Pluss sa pead maksma esse, et need nagu päriselt endale välja osta. Muidu kui aktiveerid, siis kehtivad 7 päeva. Ma sain legacy munderino sknni, aga mundot endast mul pole :) Veel võib saada juba lihtsalt champione, mis sul juba on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui mäng lõpeb, kuidas aru saab, kui S rank tuli? :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.