Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ega jah, see lv 30 värk raske ikka, kui vastas lv 30 siis annab tunda.. Päris tihti saame pähe, kuna lihtsalt vastane feedi saab ss GL. Ma sobiks lv5-10 mängima, seal carryks, nüüd kui 30 siis tunnen ikka kui raske, mingi 10 mängust 3W, auts.. (vb asi selles kah et premaded koos, kuna mu sõbrad suht Silver-Gold) ja vastased liiga tugevad. Kuna kaotame tavaliselt sp, kuna ma feedin vastase ära ja ss GG, muidu pelasin 80% pelasi topis & 300 mängust mul vähemalt 230 aatroxiga, see natuke halb et ei taju teisi .)

 

Kuid nüüd hakkan junglet õppima vaatan videosi jne

 

Muidu kes ei tea, siis Garen 2 skini free, mingi twitteri follow värk, uurige ja saate :)

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega jah, see lv 30 värk raske ikka, kui vastas lv 30 siis annab tunda.. Päris tihti saame pähe, kuna lihtsalt vastane feedi saab ss GL. Ma sobiks lv5-10 mängima, seal carryks, nüüd kui 30 siis tunnen ikka kui raske, mingi 10 mängust 3W, auts.. (vb asi selles kah et premaded koos, kuna mu sõbrad suht Silver-Gold) ja vastased liiga tugevad. Kuna kaotame tavaliselt sp, kuna ma feedin vastase ära ja ss GG, muidu pelasin 80% pelasi topis & 300 mängust mul vähemalt 230 aatroxiga, see natuke halb et ei taju teisi .)

 

Kuid nüüd hakkan junglet õppima vaatan videosi jne

 

Muidu kes ei tea, siis Garen 2 skini free, mingi twitteri follow värk, uurige ja saate :)

vaata nightblue3 steami, vääga hea jungler:D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et nightblue3 palju parem kui oddone, ta vääriks seal jungleri kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht limited championpool tal imo


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
suht limited championpool tal imo

 

enamus tugevad championid hetkel tal poolis (wuk, vi, panth, lee sin, amumu, rammus, kha, elise, evelynn). ega midagi muud eriti mängida ei olegi kah tbh.

 

Ma arvan, et nightblue3 palju parem kui oddone, ta vääriks seal jungleri kohta.

 

üks asi on soloq, teine asi on lcs team

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
enamus tugevad championid hetkel tal poolis (wuk, vi, panth, lee sin, amumu, rammus, kha, elise, evelynn). ega midagi muud eriti mängida ei olegi kah tbh.

 

 

 

üks asi on soloq, teine asi on lcs team

 

Oddone on dia 1, nightblue3 challenger 700+ lp, ning oddone annab tihti firstbloodi enemile, sest saab lihtsalt baited.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oddone on dia 1, nightblue3 challenger 700+ lp, ning oddone annab tihti firstbloodi enemile, sest saab lihtsalt baited.

 

Nb3 on SoloQ player, Oddone on team player. Solo Q's mängib see suurt erinevust.

 

Endale Nb3 üldse ei meeldi. Kui ta veel vähem kuulus oli, siis mängis ta hästi ja rahulikult. Nüüd kui vaadanud olen, siis aegajalt flameb ja enamasti failib. Aga noh ma ei vaata ta streami enam väga.

 

??????????????????????????????????????????????????????????????????

 

"üks asi on soloq, TEINE ASI ON TEAMIS MÄNGIMINE"

 

^^

Muudetud liikme hendrik'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Naljakas on lugeda "low elo" kuttide arvamusi - LP MEANS EVERYTHING!

 

Esiteks pead sa arusaama, et OddOne ei saa päevad läbi soloq mängida. Neil on 6-10 tunnised sessioonid, kus nad harjutavad teamiga. NB3 mängib 6-12 tundi soloq'd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma näen küll enamus ajast teda aind kha'd mängimas


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Quiting this shit, pole 2 päeva ühtegi võitu saanud, ebareaalsed vennad teamis olnud lihtsalt, enamus prantslased. Sain demote ka :3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

21c6vdi.png

Kui sellised vennad tiimi satuvad siis ei ole eriti meeldiv mängida, support ja top oli lahti, tüüp küsib "kes minuga top tuleb" ja valib MFi..


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal ka normalitest poh aga see oli ranked, oli 14lp promodest, lahkusin too mäng ja nüüd 19, ei tea kas tuleb ära ka


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

5 zephyri Yi'le? Täispeaga mängid? Googleda builde või mida iganes, sellise buildiga võid bottide vastu mängida.

 

http://www.probuilds.net/champions/MasterYi


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
5 zephyri Yi'le? Täispeaga mängid? Googleda builde või mida iganes, sellise buildiga võid bottide vastu mängida.

 

http://www.probuilds.net/champions/MasterYi

 

"Kui sellised vennad tiimi satuvad siis ei ole eriti meeldiv mängida"


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.