Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

2x promod perses, 1 mäng adc puhas idioot ja teine mäng support "talon" kes lobbys veel ütles "I will carry u guys" lõpetas 4/15


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tegin eastis pela, ei suuda imestada, et sellised vennad on ikka olemas :D

Draven müüb zeali, et osta mobility homeguard bootsid.

 

Tegin algaja sõbraga pela (siit foorumist mindslicer) ja 24/9 defeat vaynega :D Ta oli topis 0/11... juhtub :D .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

järgmine kord, kui premade bot tuleb siis ma lihtsalt lahkun mängust. Pole seni näinud, et need retardid poleks failinud ja ilmselt minu silmad seda ka ei näe.

viimane mäng olid ikka korralikud retardid. Mäng algas istusid oma turrenti all ja lihtsalt vahtisid, kui ütlesin, et pls def my red. Sain vastuseks stfu and play. Millepeale mul oli botlanest jumala pohhuj, võtsin asja rahulikult gankisin ainult mid ja toplane. Selle ajaga suutsid nad 2 peale korralikult 2:7 lane perse keerata ja siis hakkas sealt tulema, kui sitt jungler ma ikka olen ja 15 minutiga pole neile ühtegi ganki suutnud teha. Mispeale vastasin neile samaga, millega nemad mängu alguses, stfu and play. Vastus oli kiire tulema, 9x report Sejuani.

õnneks mängisin ise hästi ja selgitasin ka vastastele, milles asi oli ja said ise mõlemad reporti. Well played me...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
How the fk am I supposed to carry this:

http://gyazo.com/b0bf0674319bb848c95a1d9c4eea1a6e

pead talonit õppima lihtsalt veel :D


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
How the fk am I supposed to carry this:

http://gyazo.com/b0bf0674319bb848c95a1d9c4eea1a6e

 

Äkki ei ole nii ahne ja annad teistele ka kille..?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Äkki ei ole nii ahne ja annad teistele ka kille..?

Ei ütleks, et teistel rämedalt assiste oleks, et seda väita saaks talle:D Farminine ka 0 neil. Vahepeal lihtsalt saad halvad meeskonnakaaslased ja midagi teha ei ole. Loli võlud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vayne penta, yeah!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
järgmine kord, kui premade bot tuleb siis ma lihtsalt lahkun mängust. Pole seni näinud, et need retardid poleks failinud ja ilmselt minu silmad seda ka ei näe.

viimane mäng olid ikka korralikud retardid. Mäng algas istusid oma turrenti all ja lihtsalt vahtisid, kui ütlesin, et pls def my red. Sain vastuseks stfu and play. Millepeale mul oli botlanest jumala pohhuj, võtsin asja rahulikult gankisin ainult mid ja toplane. Selle ajaga suutsid nad 2 peale korralikult 2:7 lane perse keerata ja siis hakkas sealt tulema, kui sitt jungler ma ikka olen ja 15 minutiga pole neile ühtegi ganki suutnud teha. Mispeale vastasin neile samaga, millega nemad mängu alguses, stfu and play. Vastus oli kiire tulema, 9x report Sejuani.

õnneks mängisin ise hästi ja selgitasin ka vastastele, milles asi oli ja said ise mõlemad reporti. Well played me...

 

Kahjuks sa ise throwisid seda mängu samamoodi nagu nemad. Kui sa oled jungler ja nad failivad pead sa gankima mitte nendepeale solvuma nagu väike laps ja mitte abistama. Sa ei saa pärast imestada, et oi kuidas teil juba 5 surma on. Kui nad saavad pähe siis lähed appi, söödad paar killi ette ja küll nad hakkama saavad. #Jungler101

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Diamond V. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Idk ei mõista neid inimesi kes ei saa bronzest välja ja vinguvad, et noobid tiimid. Võtsin endale sõbra kasutaja mis oli bronze v, mängisin gragast ja lee sini koguaeg ning nüüd on ta silver iv seega kui te olete bronzes siis te olete ise selles süüdi, et te nii lollid olete. Sry kuid see on true.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Idk ei mõista neid inimesi kes ei saa bronzest välja ja vinguvad, et noobid tiimid. Võtsin endale sõbra kasutaja mis oli bronze v, mängisin gragast ja lee sini koguaeg ning nüüd on ta silver iv seega kui te olete bronzes siis te olete ise selles süüdi, et te nii lollid olete. Sry kuid see on true.

u dont say ?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Idk ei mõista neid inimesi kes ei saa bronzest välja ja vinguvad, et noobid tiimid. Võtsin endale sõbra kasutaja mis oli bronze v, mängisin gragast ja lee sini koguaeg ning nüüd on ta silver iv seega kui te olete bronzes siis te olete ise selles süüdi, et te nii lollid olete. Sry kuid see on true.

 

dno sain sõbra acci bronze 2st silver 3me 2 päevaga(hard nolife), skippisin silver iv, jungle score lolkingi järgi oli 27/5 vms, 1 kord pelasin midi, 2 korda toppi. Alustades oli mmr ikka väga pask aga nüüd väga hea. Pole halba tiimi, on halb mängja, kes flameb tiimi. low elos on võimalik üksi ka ära carrida, kui väga tahta.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Igas elos on võimalik üksi mängu carryda, aga iga mäng ei ole võidetav. Nightblue tõestas seda hästi, nädalaga Bronze to Diamond I.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Idk ei mõista neid inimesi kes ei saa bronzest välja ja vinguvad, et noobid tiimid. Võtsin endale sõbra kasutaja mis oli bronze v, mängisin gragast ja lee sini koguaeg ning nüüd on ta silver iv seega kui te olete bronzes siis te olete ise selles süüdi, et te nii lollid olete. Sry kuid see on true.

 

Kui adc on vaja võtta ja võetakse selleks teemo, siis mis meil üle jääb. Sain b3 ja siis 5 mängu kaotused kõik.... :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Igas elos on võimalik üksi mängu carryda, aga iga mäng ei ole võidetav. Nightblue tõestas seda hästi, nädalaga Bronze to Diamond I.

 

Kui jungle tajud siis ongi kerge carrida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris pirakas patch, üldiselt olen rahul nerfide ja buffidega.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.