Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Päeva esimene mäng ashega läks ülihästi. R tabas ikka igast nurgast ja team oli üüberrahul. 10/1/12


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti puccis, 5 mängu kaotatud järjest, neis 4-jas on olnud ALATI üks AFK..

1 korraliku mängu ainult saanud, lootsin juba silver 3 saada aga LP maha mängitud..

 

Mida fakki, kuidas on võimalik mind flameda kui Master Yi turret diveb lvl 3'na Zedi ning annab talle double buffi.. Kutid reportisid mind kuigui olin 5-5. Moved to Silver V =D

Muudetud liikme r0bert'i poolt

KJBPU5B.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Epic Nasus ning epic LOSE streak, vahepeal lihtsalt sakin täiega :D

 

 

34163d615d.jpg

 

2be2c90de0.jpg

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MA just sain mingid noobid vastased suht:D Olin solotop Katariinaga Nasuse ja Daruise vastu. Skoor jäi 8/0/2. Võtsin veel 2 turri ka maha neil. Ja tüübid said kahepeale sama farmi mis mina... Hakka või arvama, et oskan mänigida:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa arvad, et ma panin niisama sulle CEST timezone siia või toimubki selle ajatsooni järgi?

 

22:00 hakkab täna ju esimene mäng

 

countdown on siin olemas http://www.esportcalendar.com/index.php?page=countdown&id=o3hsokkkfvv2d0as4gnhrqogbk_20130915T190000Z


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

OIIIIIII KUI MAGUS VÕIT!!!!!

Sellised COMEBACKID mulle meeldivadki, eriti pikkades mängudes.

 

Seis oli koguag selline, et nad oli mingi 10 killiga meist ees.

Ühe korra nad isegi said meie nexuse turretite alla, aga ei saanud neid maha.

Ülejäänud mängust oli täielik OWNAGE, mingi 4 teamfighti millest meie kõik võitsime, aga alati jäi meil ainult 1 ellu ning super väheste eludega, ei saanud pushida üldse.

Läksime terve tiimiga võssi, ootasime kuni keegi tuleb ja siis oi tere, lampi blitzcrank chillib ringi ja wardib, võtsime tema maha ja siis kohe järgmisena tuli maokai, see ka plaks ja surnud.

 

Üle jäänud 3 tiimi liiget oli lebo maha võtta, fizz üritas triple killi teha aga ma lendasin pulverizega laivi ja kutu ta oligi :D

Selleks ajaks olid juba maokai ja blitzcrank elus, aga meie Jayce võttis juba turretid ning nexuse maha, kui mäng oleks umbes 3 sekki veel kestnud, oleks me arvatavasti pähe saanud...

 

 

c7a5c3b39b.jpg

 

proovisin Twitch TV'ga streamida, kasutades Xsplitti, aga kui mängu sisse lähen näitab ainult musta pilti ning hiirt.

Võib olla on asi selles, et pean ostma selle "Add Game" Xsplitiga...

 

Kas üldse saab tasuta streamida kuidagi twitch TV's?

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
OIIIIIII KUI MAGUS VÕIT!!!!!

Sellised COMEBACKID mulle meeldivadki, eriti pikkades mängudes.

 

Seis oli koguag selline, et nad oli mingi 10 killiga meist ees.

Ühe korra nad isegi said meie nexuse turretite alla, aga ei saanud neid maha.

Ülejäänud mängust oli täielik OWNAGE, mingi 4 teamfighti millest meie kõik võitsime, aga alati jäi meil ainult 1 ellu ning super väheste eludega, ei saanud pushida üldse.

Läksime terve tiimiga võssi, ootasime kuni keegi tuleb ja siis oi tere, lampi blitzcrank chillib ringi ja wardib, võtsime tema maha ja siis kohe järgmisena tuli maokai, see ka plaks ja surnud.

 

Üle jäänud 3 tiimi liiget oli lebo maha võtta, fizz üritas triple killi teha aga ma lendasin pulverizega laivi ja kutu ta oligi :D

Selleks ajaks olid juba maokai ja blitzcrank elus, aga meie Jayce võttis juba turretid ning nexuse maha, kui mäng oleks umbes 3 sekki veel kestnud, oleks me arvatavasti pähe saanud...

 

 

c7a5c3b39b.jpg

 

proovisin Twitch TV'ga streamida, kasutades Xsplitti, aga kui mängu sisse lähen näitab ainult musta pilti ning hiirt.

Võib olla on asi selles, et pean ostma selle "Add Game" Xsplitiga...

 

Kas üldse saab tasuta streamida kuidagi twitch TV's?

 

Muidugi saab, mu tutorial on siin http://vahvel.net/showthread.php?157487-%C3%95PETUS-Open-Broadcaster-Software%21-OBS


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

 

panin peale ja värki, aga ei saa enda striimi kuidagi twitchi, milles asi võib olla?


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.