Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Yep, ma tean et kõik pro playerid maxivad teistpidi. Mul seda pidi väga hästi läinud, aga eks teistpidi on siiski parem. Küsisin bjergsenilt ka, et kas ma peaks ümber harjutama, ütles et soovitab jah nii, aga mõned pro playerid lähevad ka sama rada pidi, olenevalt olukorrast. Ära ütle, et lollus, solvad mind. :( Just kidding, got to love Zed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
millest see 1-5 lp oleneb!?

 

Minu teada oleneb sellest et kui su mmr on liiga madal järgmiseks divisioniks, siis saad 1-5 lp ja kui su mmr on normis saad 5-14 lp ja kui su mmr on kõrgem siis saad 15+lp . See kôik on minu oletud.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu teada oleneb sellest et kui su mmr on liiga madal järgmiseks divisioniks, siis saad 1-5 lp ja kui su mmr on normis saad 5-14 lp ja kui su mmr on kõrgem siis saad 15+lp . See kôik on minu oletud.

Esimeses divisjonis saad sa enamasti alati mingi 80-90p pealt kuni sajani mingi 1-5lp, kuna tahetakse kindlaks teha, et sa ikka kõlbad tier kõrgemale. Kui MMR üle keskmise on, siis saad rohkem. Aga järgmine hooaeg ehk tehakse selles muutusi, kuna siis saab ka V-st välja kukkuda madalamasse tieri. Ehk siis on võimalik kukkuda näiteks platist goldi jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma pole veel näinud, et keegi maxiks W teisena, see ei anna sulle reaalselt mitte kui midagi.

 

Oma eelmise postitusega tõmbasin ma otsa kokku. Pole vaja rohkem sinu arvamust, võiks nagu sellest ise arusaada. Ei ole mõtet ühte sama asja nina alla hõõruda. See et ma sinuga ei nõustu ei tähenda seda, et sul õigus oleks või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oma eelmise postitusega tõmbasin ma otsa kokku. Pole vaja rohkem sinu arvamust, võiks nagu sellest ise arusaada. Ei ole mõtet ühte sama asja nina alla hõõruda. See et ma sinuga ei nõustu ei tähenda seda, et sul õigus oleks või mitte.

Ära kujuta ette palun, eks. Nii tähtis inimene sa ka pole, et kõik sulle miskit nina alla hõõruda tahaks. See kui sul sitt päev on, ei tähenda, et sa siin suvaliselt kõrisse pead kellegile kargama. Aga näe, nüüd sinu rõõmuks ütlen seda veelkord. Never ever ei maxi ükski Zed player W teisena, kuna see ei anna sulle mitte kui midagi ja see on totaalne waste.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära kujuta ette palun, eks. Nii tähtis inimene sa ka pole, et kõik sulle miskit nina alla hõõruda tahaks. See kui sul sitt päev on, ei tähenda, et sa siin suvaliselt kõrisse pead kellegile kargama. Aga näe, nüüd sinu rõõmuks ütlen seda veelkord. Never ever ei maxi ükski Zed player W teisena, kuna see ei anna sulle mitte kui midagi ja see on totaalne waste.

 

Mis sul viga on? Mis ma sulle teinud olen, et sa rahu mulle ei anna? Mina arvan üht pidi, sina teistpidi, END OF STORY, aga ei sa tuled uuesti ja ütled ühte asja kolm korda. Mul on halb päev? Tundub vastupidi, et sa siin tüli otsid. Ja mis kõik, tegu on ühe konkreetse isikuga, SINUGA. Kutt sul on midagi väga paigast. Ma sügavalt kahtlen, et sa tead absoluutselt kõiki Zed playereid et nii kindlalt seda öelda saad. Äkki võtad kokku end nüüd ja lõpetad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis sul viga on? Mis ma sulle teinud olen, et sa rahu mulle ei anna? Mina arvan üht pidi, sina teistpidi, END OF STORY, aga ei sa tuled uuesti ja ütled ühte asja kolm korda. Mul on halb päev? Tundub vastupidi, et sa siin tüli otsid. Ja mis kõik, tegu on ühe konkreetse isikuga, SINUGA. Kutt sul on midagi väga paigast. Ma sügavalt kahtlen, et sa tead absoluutselt kõiki Zed playereid et nii kindlalt seda öelda saad. Äkki võtad kokku end nüüd ja lõpetad?

Vaadates su eelnevaid postitusi, siis ma ei imesta su imelikku käitumist, annan andeks sulle su idiootsuse. Raging pubekatele omane käitumine. Sa ise postitasid samamoodi siia teemasse Zedi kohta mitu korda. See tähendab siis seda, et sina võid seda teha, aga teised mitte? Sa eelnevalt ka mainisid, et oled toxic player ning su praegune suhtumine tõestab seda väga edukalt. Paistad lihtsalt tavaline player olevat, kes on butthurt kuna ta ego sa järjekordselt riivatud. Mis siis, et teised seda üldse selle nurga alt ei vaadanud, aga kuna sul on see haiguseks, siis sind haavas see kohe maksimaalselt. Ja kui sa ikka tahad selle Zedi teema üle vaielda, siis mine lükka ükskõik milline stream või guide lahti ja näed ise. Kui see ka veel ei sobi, siis loodame, et matemaatikat oskad ning saad tehetega ise hakkama ja arvutad ise skill usefuli välja. Siis ehk jõuab sulle endale ka kohale. Nii et pmst sa pole toxic shit lihtsalt mitte ainult ingame vaid ka mujal elus. Kuna su ego on suurem kui infohulk, mille Simm võõrriikidele ära kantis, siis sisimas raged sa praegu ning postitad järjekordselt midagi ägedat siia, kuna su ego ei suuda aksepteerida seda, et sulle ei jää viimane sõna. Ei vaevu su idiootsusele vastamagi. Ehk jõuab sulle endale ka su lollus kunagi kohale. Gl with that.

-------

Kui keegi veel ei teadnud, siis soft reset = current elo+1200/2. Arvatavasti rakendab seda Riot ka selle hooaja lõpus.

 

 

 

@Jay, poiss, palun, get laid. Saan aru, et su hormoonid möllavad, aga pole vaja siin sappi pritsida.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaadates su eelnevaid postitusi, siis ma ei imesta su imelikku käitumist, annan andeks sulle su idiootsuse. Raging pubekatele omane käitumine. Sa ise postitasid samamoodi siia teemasse Zedi kohta mitu korda. See tähendab siis seda, et sina võid seda teha, aga teised mitte? Sa eelnevalt ka mainisid, et oled toxic player ning su praegune suhtumine tõestab seda väga edukalt. Paistad lihtsalt tavaline player olevat, kes on butthurt kuna ta ego sa järjekordselt riivatud. Mis siis, et teised seda üldse selle nurga alt ei vaadanud, aga kuna sul on see haiguseks, siis sind haavas see kohe maksimaalselt. Ja kui sa ikka tahad selle Zedi teema üle vaielda, siis mine lükka ükskõik milline stream või guide lahti ja näed ise. Kui see ka veel ei sobi, siis loodame, et matemaatikat oskad ning saad tehetega ise hakkama ja arvutad ise skill usefuli välja. Siis ehk jõuab sulle endale ka kohale. Nii et pmst sa pole toxic shit lihtsalt mitte ainult ingame vaid ka mujal elus. Kuna su ego on suurem kui infohulk, mille Simm võõrriikidele ära kantis, siis sisimas raged sa praegu ning postitad järjekordselt midagi ägedat siia, kuna su ego ei suuda aksepteerida seda, et sulle ei jää viimane sõna. Ei vaevu su idiootsusele vastamagi. Ehk jõuab sulle endale ka su lollus kunagi kohale. Gl with that.

-------

Kui keegi veel ei teadnud, siis soft reset = current elo+1200/2. Arvatavasti rakendab seda Riot ka selle hooaja lõpus.

 

 

mis sa selle elo asja all mõtled? et pmst kui ma atm gold 4(lolkingi järgi 1640 elo) siis 1640+1200/2?


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lihtsalt wow. Üks asi on Zedi kohta mitu korda postitada, teine asi on kolm korda ühte ja sama lauset postitada. Ja mis mine vaata stream/guide, ma päris selgelt ütlesin, et ma tean, et kõik pro playerid maxivad teistpidi ja et peaksin ümber harjuma. Sinul on siin suur ego, et sa ei suuda oma arvamust mitte peale suruda. Mina olin nõus sellega, et ma ei vaidle vastu, et Zedile on mõttetu W maxida, sina aga ei ole sellega nõus, et mina ei taha sinuga vaielda. Kes meist siin pubekas on? Ja miks sa sellist rämpsu avalikult postitad? Tahad mulle midagi öelda? Saada PM, sa ei pea siin teiste ees tähelepanu otsima.

Muudetud liikme Jay Rock'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis sa selle elo asja all mõtled? et pmst kui ma atm gold 4(lolkingi järgi 1640 elo) siis 1640+1200/2?

Eelneva aasta soft reset oli jah selline. Ehk siis sinu praegune elo+1200/2. Riot pole küll midagi ametlikult kinnitatud, aga mingisugune elo reset kindlasti tuleb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

gold 3:)

 

http://www.reignofgaming.net/news/25701-unofficial-pbe-changes-for-9-13-championship

 

here it comes!!!!!

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis toimub praegu? Esimene kord ootasin 5 minti mängu ja siis 2 declinesid, nüüd juba 9 minti täis ja pole ikka mängu saanud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mhm.. Selles enne asi oligi :/. Ainult bottide vastu sai teha..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Edi Murfi, tõstsid ennast westi üle? Mis selle mõte oli?

Ma kogu aeg seal olnud:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Damn, ma vihkan premade..

1 mäng ei tajunud lihtsalt nad midagi.. üks oli 1-9 ja teine oli enamvähem

2 mäng andsin bot lanes ADCle fb eelise, kutt ainult whines lambist ja tõmbles.. Siis pani quiti ja ta premade hakks samamoodi whinema.. 2x kaotust järjest


KJBPU5B.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.