Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kulla inimene, saad sa sellest aru, et igat mängu ei saagi võita. Oleks me seda väitnud, peaksime ise 100% Win Rate olema, aga ei ole... Ma olen seda varem öelnud ja ütlen uuesti, 40% mängudest oled sa automaatselt kaotanud tänu kehvale teamile, 40% võitnud tänu heale teamile ning 20% loeb sinu enda skill. Aja skill protsent suuremaks ja ronid kiiremini. Lõppude lõpuks kasvab siiski su division.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

God I love you Riot. Kaks korda järjest otsustas Riot mind stunnida 15 sekundiks. Ei saanud end liigutada ega midagi teha, samal ajal nägin teisi ilusti no lagg. Mu support sai surma, siis võeti mind maha, ma lihtsalt seisin seal... Ja oligi fed vayne olemas. Ülejäänud team ka laggas, lulu dc's, meie top lane dc's ja saime mängu pähe. -22 LP, got to love Riot. Kokku sain Rioti poolt stunni mingi 4 korda. Esimesed kaks olid keset lane 15-20 sekundit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lag jälle eunes aga võit tuli, gold V nüüd :D


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme teen enda west account 30 ära, üritan rankis vähemalt kulda jõuda :D / sain gravesiga quadra ka täna normalis :D

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Siukesed LAGi puhangud oli vahepeal et paha hakkas...

Super tiim oli, taricuga stunnisime vaheldumisi nende ADC ära ja oligi victory olemas.

 

Päris tore oli lapata SIONi ultiga 3 pauguga sona maha ja siis healida enda tiimi ja siis veel stunndida kedagi ja veel veidi peksta :D

 

2938116c47.jpg


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi westis pelada tahab? level pole oluline, saatkse PM, mängiksime normal drafti

 

sa lvl 30? add karvanekonn

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Huvitav kas Luciani see season ka mängida saab. :)

 

//E: Tegelt ka Riot? Viskas mängu kinni loading screenis ja nüüd ei lase sisse logida, ütleb "This server is currently busy. Try again later." Saan palju armastust Rioti poolt täna.

Muudetud liikme Jay Rock'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Iga paari minuti tagant dc


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
keegi westis pelada tahab? level pole oluline, saatkse PM, mängiksime normal drafti

 

Homme, siis ma westis ka 30, lisa esturbanstyle, eelistan mängida adc :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nimed kiirelt 3 veel:D

 

too late

 

mis su nimi?

 

GGWP!! Tahtsin midagi uut proovida, võtsin zedi, pole normalis kunagi peland. Seisuks jäi 10-1 ja tuli pentakill

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Westi account 30 yeahh :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaks 10 placementi võita, oleks ka gold :D, varsti lähen esimest tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.