Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Best dive EU

 

//keegi selgitage mulle zedi ultit, pole kordagi zedi mänginud, paneb mingi deathmarki peale ning peale seda saab veel korra shadowida eemale?!

 

ty zed tundub tugev pick.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

geegee kassa OP

 

//keegi selgitage mulle zedi ultit, pole kordagi zedi mänginud, paneb mingi deathmarki peale ning peale seda saab veel korra shadowida eemale?!

 

ty zed tundub tugev pick

 

6 mängu veel lol

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Long night gonna be.

Anyways, zediga selline case,et ta paneb ulti ära, jääb shadow maha ning targetile jääb peale märk mis mingi ajapärast teeb veel damaget, ehk siis sa paned ulti peale, lased ta lowks ja kui ta pääseb ütleme 100 eluga, siis natukese ajapärast läheb marki dmg.Loodan, et said aru.

Loodan, et ATN pääseb edasi, minu arvates ei vääri SK edasipääsu, sest ta pole lihtsalt samal tasemel mis ATN

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Long night gonna be.

Anyways, zediga selline case,et ta paneb ulti ära, jääb shadow maha ning targetile jääb peale märk mis mingi ajapärast teeb veel damaget, ehk siis sa paned ulti peale, lased ta lowks ja kui ta pääseb ütleme 100 eluga, siis natukese ajapärast läheb marki dmg.Loodan, et said aru.

Loodan, et ATN pääseb edasi, minu arvates ei vääri SK edasipääsu, sest ta pole lihtsalt samal tasemel mis ATN

ATNist kahju kui välja kukub sest neil nii palju sube olnud ja creaton oli ka mingi 5? nädalat eemal. Aga SK on minu arust samuti hea. Loodan,.et vähemalt jäävad mõlemad LCSi


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

xPeke feed gg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Yep fnatic võitis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.