Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline Henry

Pikem seletus

Soovitatud postitused

Aga kui saadakse vajalik raha kokku?Kas Bulletin tuleb tagasi?

 

Ma küll ei näe probleemi miks ei peaks?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kas kuidagi nii saab phpbb'ga panna, et automaatselt muudab avatari suuruse ise ära, näiteks ma sisestan avatari 600x540, ja see muudab ise 150x150 või midagi sinna?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas kuidagi nii saab phpbb'ga panna, et automaatselt muudab avatari suuruse ise ära, näiteks ma sisestan avatari 600x540, ja see muudab ise 150x150 või midagi sinna?

Ikka saab, Henry pole mode lihtsalt lisanud veel.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hetkel seda tehingu süsteemi ei ole peal?


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uus mood ei tõmba enam üldse mind siia foorumisse, pole külastanud päris nagu tihedalt võiks öelda.

Muidu ikka piilusin korralikult siia foorumisse. Mingi pildid tulevad pool lõigatuna, kui hakkad seda X mängu tegema siis xid jooksevad ära kuskile peitu huh? külmavärinad tulevad peale kohe .... :down: :torch:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Uus mood ei tõmba enam üldse mind siia foorumisse, pole külastanud päris nagu tihedalt võiks öelda.

Muidu ikka piilusin korralikult siia foorumisse. Mingi pildid tulevad pool lõigatuna, kui hakkad seda X mängu tegema siis xid jooksevad ära kuskile peitu huh? külmavärinad tulevad peale kohe .... :down: :torch:

As said: "Ära vaata raamatukaane järgi, vaid ikka sisu järgi." vms.

Olgu välimus milline tahes, aga muhe seltskond tõmbab. ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
As said: "Ära vaata raamatukaane järgi, vaid ikka sisu järgi." vms.

Olgu välimus milline tahes, aga muhe seltskond tõmbab. ;)

 

Cmn välimusel pole nagu tegelikult midagi viga harjumise asi, kuid no neid vigu praegusega vaadata hirmutab küll kõik ära... oleks siis mingid valikud millist theme ise soovid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pange see ilus vahvli logo tagasi:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

maj tea ma ütlen kohe välja uus vahel ei meeldi üldse ja selle võrra jääb teil ka külastajaid vähemaks :)

 

aga jah käi nüüdsest palju harvemini siin jne .

 

aga respect. :torch:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
As said: "Ära vaata raamatukaane järgi, vaid ikka sisu järgi." vms.

Olgu välimus milline tahes, aga muhe seltskond tõmbab. ;)

 

Cmn välimusel pole nagu tegelikult midagi viga harjumise asi, kuid no neid vigu praegusega vaadata hirmutab küll kõik ära... oleks siis mingid valikud millist theme ise soovid?

Kõike ei saa korraga.. Henry ka ei jõua kohe paugust ära teha kõike, tal on ka oma eraelu. Küll saab korda see foorum.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui osta vbulletini foorumi tarkvara, siis tohib seda kasutada seni kuni hing ihaldab, litsentsi aegudes ei võimaldata lihtsalt uuendusi. See paneb nüüd vähe mõtlema, et kui foorumi tarkvara pole välja ostetud, siis kuhu on kulunud kõik need annetused jne? Pigem on kasutatud annetuste kogumist ettekäändena kasumi teenimiseks, ilma lubatut teostamata. Vähemalt mina näen olukorda sellisena.

 

Allikas: https://www.vbulletin.com/faq.php#faq-99

How should I understand the phrase "license expiration"?

"There is some confusion around this phrase. When you purchase a vBulletin license for the 4.0 software products, you purchase a license that allows you to run that software indefinitely- it does not expire... Again, your owned licensed does not expire. Customers who paid their annual license update fee within the 12 months prior October 13, 2009 (vana kuupäev) will continue to have access to updates, including security and maintenance releases. Access to these update services will expire 12 months from when the license update fee was paid."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma sain niimoodi aru, et nendel pole üldse sedalitsentsi. See maksab 200 USD.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina olen juba selle kujundusega ära harjunud, kujundusel pole väga vigagi, kuid siin esineb lihtsalt palju vigu ning foorumi kasutamine ei ole enam nii mugav.Igatahes ootame kuni pühad on läbi ja siis hakkame alles ettekäändeid ning ettepanekuid tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma sain niimoodi aru, et nendel pole üldse sedalitsentsi. See maksab 200 USD.

 

jah nagu kuskilt lugesin oli piraat vms olnud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No nagu mina aru saan oli neil vana versiooni seeria (3.0) litsents ning nende uuendusluba lõppes 12 kuu sees, jäädes pidurduma kuskil seal 3.0 pärusmaal. Kuid välja tuli lõpuks 4.0 ja nad polnud oma litsentsi uuendanud, seega võtsid nad vana versiooni peal püsimise asemel pähe liikuda üle piraattarkvarale.

 

Ma kaldun arvama, et nad ei saa aastas kokku seda 175$ + host (~120€) + domeen (10$), mis teeks kokku ligikaudu 220€, või on põhjused teised.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nad peavad otsima sponsoreid : )


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma sain niimoodi aru, et nendel pole üldse sedalitsentsi. See maksab 200 USD.

 

jah nagu kuskilt lugesin oli piraat vms olnud?

 

@K2ska

Nulled vBulletin :)

@Saitan

Ühekordse tasu maksad litsentsi eest mille maksumus on 100 USD

Tarkvara enda uuendamine maksab 50 USD - 1 kord

Ning kes ei sooviks, et tema foorum käib ajaga kaasas, ning peale saaks panna uuemaid scripte jms.

Kokku läheb vBulletini peal hoidmine maksma korraliku summa.

Litsents ise + tulevad uuendused (muidugi kui soovid uuendada)

 

Kui netis on alati nulled vBulletini näol tasuta uus versioon olemas. :)

 

Hostid ei toeta nulled vBulletin'e kuna sellega kaasneks palju muresid seaduse silmis.

 

Jõudu ja jaksu Vahvlile!

Et uus aasta tuleks ikka parem kui eelmine!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.