Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline Henry

Pikem seletus

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
too hetka ma mõtlesin mille jaoks aga hetke vaata pildi jaoks pole see sumams eda väärtgi

 

See ei huvita kedagi mida sa toll hetkel mõtlesid. Ole õnnelik selle üle mis sul on ja kui ei meeldi siis sa tead kus "X" Nupp on. Keegi ei vaja mingeid pirtsutajaid foorumisse. Pubekas!

 

Kordan veelkord, annetatud raha tagasi ei maksta.

kas sa tõesti aru veel pole saanud see teema ammu lõpetatud ja sina ikka veel jätkat, ise oled pubekas et keerutatud juba mineviku üles mis on korras

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pigem spam.

 

 

Miks mul nii, et kui palnen, et vasta tsitaadiga, siis vastamse boxis ei ole tsitaati? See on lihtsalt tühi. Sama jama ka teema ja postituse muutmisega. Panen edit, aga avaneb tübi vastamise box.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Paljud teemad on sõna otses mõttes peeses need bbcoded ei funka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1 asi veel õ,ä,ü jne ei tõõta :D vähemalt teema nimedes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tehingu lisamise võiks ära parandada.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu teada, peab Quick reply tööle saamiseks vaid admin paneelil lisama ühe linnukese ühte kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei tea kas õige koht on oma arvamuse avaldamiseks , aga ma tahaks, et kategoorijate ja alafoorumite ees need kahtlased sümbolid muutuksid V täheks, et saaks selgema pildi, kas on alafoorumis uusi postitusi, minu postitusi, lukus postitusi või midagi muud. Ehk keegi kuntsnik joonistab need kujutised. Ärge arvake, et ma peale käin, lihtsalt mainisin selle, et Henry kõrvataha paneks. Otseloomulikult ma saan aru, et iga asi omal ajal. Ma loodan , et mõistate mind. Jõudu ja jaksu Henry :unsure:


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Henry mis uuendused veel tulekul on ? :) :lohh2qw9:


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rapidloadi ajal kasutati imo õiget, iga aasta koguti veel raha(kuskil 1k krooni vist)

Ei usu. Arvatavasti on koguaeg piraat versiooni kasutatud.

Minu ajal veel kasutati originaal litsentsi. Algul vist oli pira aga keegi hakkas sellega ähvardama, et laseb foorumi kinni panna kuna pira peal jms, siis osteti litsents

 

Rapidloadi ajal kasutati imo õiget, iga aasta koguti veel raha(kuskil 1k krooni vist)

 

Kõigile: Kui vBulletini litsents välja ostetakse, siis on see jäädavalt sinu ja sa ei pea mingisugust maksu maksma selle eest iga kuu/iga aasta. :)

Ja siis oli vbulletinil aasta maks. Ma ei tea vb seda nüüd muudetud, aga siis oli aasta maks veel.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.