Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline Henry

Pikem seletus

Soovitatud postitused

VIP
Rapidloadi ajal kasutati imo õiget, iga aasta koguti veel raha(kuskil 1k krooni vist)

Ei usu. Arvatavasti on koguaeg piraat versiooni kasutatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hahah, suht ära pandi Teile siis ju :lohh2qw9:

Tegelt ma usun, et algusaegadel kasutati originaali, kuid hiljem mindi üle pira peale.

Kusjuures peaks isegi Donnariga nõustuma, kuid mitte, et ma ise teistmoodi teeks, ei, ma oleks täpselt sama moodi teinud, kuid siinkohal mina, kui foorumi külastaja näen preagusel juhul seda veidi teistmoodi.

 

Muidu jõudu ja jaksu uuesti foorumi püstitamisele, loodetavasti kunagi vBulletini peale tagasi, kuid kui Zone teid juba .... saatis siis ilmselgelt peate kuskilt litsensi välja võluma.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Foorum on hetke seisus väga kole ning harjumatu.

Henry, palju jõudu ja jaksu sulle ning loodan, et saad asjad paremaks siin! :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui raha koguti siis veel oli litsents olemas, lihtsalt ma ei soovinud hakata teilt raha koguma ja pigem tegin endal elu keerulisemaks.

 

Mulle jäävad paljud asjad endale ka ette praegu ning ma hakkan neid vaikselt parandama. Sain nüüd 7h magatud kah :king:


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma nüüd ei tea kas räägin õiget juttu, kuid minu meelest oleks võinud seda raha edasi maksta või mis iganes ... sest minna üle sellisele säästudisainile ... ei meeldi üldse, aga lootus sureb viimasena loodan, et läheb paremaks.


No brain no gain stop for a moment and think.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

vBulletin litsents maksab 200 USA :)

https://www.vbulletin.com/order/index.php


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Rapidloadi ajal kasutati imo õiget, iga aasta koguti veel raha(kuskil 1k krooni vist)

 

Kõigile: Kui vBulletini litsents välja ostetakse, siis on see jäädavalt sinu ja sa ei pea mingisugust maksu maksma selle eest iga kuu/iga aasta. :)

 

jep see jutt vale mis see amiche vms ajas et 3 aastat on see Eluaeg peaks olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõiks foorumi teema ära muuta . :)


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sul on sama versioon mis ostetud siis on update tasuta, meil oli VB3 litsents, mitte VB4.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Hetkel ei saa kaks embleemi korraga valida ja nagu ennem vahvlis oli see tagasi suunamine vms, selle võiks ka tagasi panna.

 

Edu


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rapidloadi ajal kasutati imo õiget, iga aasta koguti veel raha(kuskil 1k krooni vist)

 

Kõigile: Kui vBulletini litsents välja ostetakse, siis on see jäädavalt sinu ja sa ei pea mingisugust maksu maksma selle eest iga kuu/iga aasta. :)

 

jep see jutt vale mis see amiche vms ajas et 3 aastat on see Eluaeg peaks olema.

 

See litsents kestab täpselt nii kaua kuni tuleb uus vB versioon.

Ega siis uuele versioonile üleminek tasuta pole... Siis pead uue litsentsi ostma.

 

Lifetime my ass.

 

Uut foorumitarkvara nüüd ärge välimuse järgi küll hinnake. phpBB kodulehel on olemas sadu themesid, mida saab valida.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
too hetka ma mõtlesin mille jaoks aga hetke vaata pildi jaoks pole see sumams eda väärtgi

 

See ei huvita kedagi mida sa toll hetkel mõtlesid. Ole õnnelik selle üle mis sul on ja kui ei meeldi siis sa tead kus "X" Nupp on. Keegi ei vaja mingeid pirtsutajaid foorumisse. Pubekas!

 

Kordan veelkord, annetatud raha tagasi ei maksta.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.