Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas te olete kunagi kanepit suitsetanud?

Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?  

517 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?



Soovitatud postitused

Mõned ei näe mõted osta, kui tehakse terve töö nende eest.

Mõtlen selle all, teevad kõik ilusti ära ja annavad seejärel oma diilerile edasi..

Päris palju oleneb inimesest ning lojaalsusest..Aga üldiselt kaalud on ikka vajalik asi.

/Too vend ise tuli, lootes näha kraami, kontrollida nö kas on kõik korras, oodata kuni ma vaatan korraks mujale ja selle ajaga mõned käbid tasku pista.

Ja diiler ei pea (minu arvates) kaale tassima, lihtsalt vaid selle jaoks, et mingi random vend oleks 100% kindel ma andsin talle õigesti..ostja enda mure kas võtab või ei võta, pole siis las võtab seda mida pakuti

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irw, ise ka usud et keegi tuleb sulle kohe kaaluga pakkuma? liiga palju pineapple expressi näinud vist. Reaalselt saadetakse vittu ning vaata et lõuga ei saa küsimise eest, kõik müüjad pole nõrgad nolgid.

WTF? kus te elate. tartus võetakse küll kaal välja, isegi 1g ostmisel. on juhtunud, et ei, siis on küsitud kaalumist ja pole midagi kobisenud. te räägite, et ma olen liiga palju filme näinud, ise ajate sellist teksti, et kui julged midagi öelda siis saad nuga enamvähem hahahahahaa.

 

 

aga ok, eks ta mingil määral olene sellest, kui hea tuttav sa inimesega oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
WTF? kus te elate. tartus võetakse küll kaal välja, isegi 1g ostmisel. on juhtunud, et ei, siis on küsitud kaalumist ja pole midagi kobisenud. te räägite, et ma olen liiga palju filme näinud, ise ajate sellist teksti, et kui julged midagi öelda siis saad nuga enamvähem hahahahahaa.

 

 

aga ok, eks ta mingil määral olene sellest, kui hea tuttav sa inimesega oled.

 

Tallinn.

Minu silmis ostja, kui ei usalda müüjat ehk diilerit siis võtku oma kaalud ja kontrolligu.

Kuna ostja ise on huvitatud kaubast, helistab, tahab kokku saada ja kui tal veel usaldusega probleeme siis ma ei näe muud varianti.

Oma vend jah vähe usutav laseb üle, kui ta juhuslikult rott pole.

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tallinn.

Minu silmis ostja, kui ei usalda müüjat ehk diilerit siis võtku oma kaalud ja kontrolligu.

Kuna ostja ise on huvitatud kaubast, helistab, tahab kokku saada ja kui tal veel usaldusega probleeme siis ma ei näe muud varianti.

Oma vend jah vähe usutav laseb üle, kui ta juhuslikult rott pole.

Ei pea olema 'oma vend', juhuslikud kontaktid täpselt sama moodi käitunud. Kui su käitumisest on näha, et sa tead mida sa teed ning mida sa tahad, ei hakata huiama. aga võibolla tõesti on tallinn ja rakvere nii erinevad..

 

Ja palun ära kutsu kedagi rotiks, ise räägid siin mingi 1-1.5g üle laskmistest 5g puhul ja kuigi sa seda otseselt ei öelnud, siis su postitusest tundus ikkagi, et sa kiidad seda heaks oma "loll peabki üle saama" loogikaga.

 

aga sõber rääkis, et rakvere pidi jah jube koht selle koha pealt olema :DD:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole kordagi üle lasknud seepärast 5g+ võin vabalt täishinnaga maha müüa.

Ma ise ei poolda ülelaskmist aga kui inimene on iseenenest m**n siis pole midagi parata (aga tavalised siuksed inimesed ei tule võtma mingi 5g täishinnaga, üritavad rohkem kaubelda=soodukat saada, võlgu=ülelasta.

Igalpool on erinev, siin on ka neid inimesi kes lasevad üle, ütleks isegi päris palju.Ja see oma venna jutt nõustun sinuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rocket, sa saad valesti aru. Kedagi ei huiata, lihtsalt rakveres on süsteem nii, et ühel vennal on sitaks manti, jagab ära gramm on kaalult 0.75 ning poolekas siis 0.35 või midagi. Need grammid jagatakse ~5 koertele laiali kes mööda linna müüvad ja osad veel näpistavad.. Kes 0.75 ei taha, võib lihtsalt minema minna, ostjatest neil puudust ei tule.

 

Peale nende on muidugi veel teisigi müüjaid, kuid kui peaks tekkima selline vend kes hakkaks seal kohe 1.0 müüma või oma hinda alla laskma, tähendaks seda, et tal oleks juba rohkem kliente haaratud ning sellel ollakse juba järgmine päev uksetaga ning paneb oma kotte kokku.

 

 

Samuti miks peaks keegi tegema 5g müües soodukat? Ta müüb selle 5g paari tunniga maha täishinnaga ning kasum kohe näha. IRW. rakvere thug life. kahju teist seal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rocket, sa saad valesti aru. Kedagi ei huiata, lihtsalt rakveres on süsteem nii, et ühel vennal on sitaks manti, jagab ära gramm on kaalult 0.75 ning poolekas siis 0.35 või midagi. Need grammid jagatakse ~5 koertele laiali kes mööda linna müüvad ja osad veel näpistavad.. Kes 0.75 ei taha, võib lihtsalt minema minna, ostjatest neil puudust ei tule ning rahajookseb nagu muda.

 

Peale nende on muidugi veel teisigi müüjaid, kuid kui peaks tekkima selline vend kes hakkaks seal kohe 1.0 müüma või oma hinda alla laskma, tähendaks seda, et tal oleks juba rohkem kliente haaratud ning sellel ollakse juba järgmine päev uksetaga ning paneb oma kotte kokku.

 

 

Samuti miks peaks keegi tegema 5g müües soodukat? Ta müüb selle 5g paari tunniga maha täishinnaga ning kasum kohe näha.

 

+1 normal bit'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rocket, sa saad valesti aru. Kedagi ei huiata, lihtsalt rakveres on süsteem nii, et ühel vennal on sitaks manti, jagab ära gramm on kaalult 0.75 ning poolekas siis 0.35 või midagi. Need grammid jagatakse ~5 koertele laiali kes mööda linna müüvad ja osad veel näpistavad.. Kes 0.75 ei taha, võib lihtsalt minema minna, ostjatest neil puudust ei tule ning rahajookseb nagu muda.

 

Peale nende on muidugi veel teisigi müüjaid, kuid kui peaks tekkima selline vend kes hakkaks seal kohe 1.0 müüma või oma hinda alla laskma, tähendaks seda, et tal oleks juba rohkem kliente haaratud ning sellel ollakse juba järgmine päev uksetaga ning paneb oma kotte kokku.

 

 

Samuti miks peaks keegi tegema 5g müües soodukat? Ta müüb selle 5g paari tunniga maha täishinnaga ning kasum kohe näha.

 

Suht thug life käimas siis seal :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2nite, mis nalja sa teed. Iga suurema koguse pealt saab alet. 3g - 50€, 5g - 75€, 10g - 110-140(oleneb savust). Ja ongi pasad tutvused, kui saad nii nirusi koguseid.

 

//E: 100G - 1000€ umbes.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Netsky, seda võid sa ainult oma sõbralt saada. Tule rakvere ja siis räägi sama juttu palun;) Enamus siit vennad ostavad muidugi pealinnast selliste hindadega ning müüvad edasi. Ise saan samuti sõbralt odavamalt, kuid mitte väikestelt kogustelt kuid mitte nii lilleliselt kui sina räägid. 5 on 80€, 10 saan küll 150 ja nii, olenebki savust. Kuid tänaval ei saa sa kelleltki lambist siukest allahindlust nagu sa räägid.

Elad järjelikult vales kohas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.