Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas te olete kunagi kanepit suitsetanud?

Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?  

517 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?



Soovitatud postitused

VIP
Ma küll sõltuvuses ei ole.. See ei tekita sõltuvust.

Ikka teen, kui pakutakse.

 

Tekitab ikka sõltuvust mingil määral. Pole sama mis tavalise suitsuga ofc.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei ole proovinud ja ei kavatse ka. Kanepisse suhtutakse liiga kergekäeliselt, jah, enamasti selle ühekordne tarvitamine ei tee midagi halba, aga paraku olen näinud juhtumeid, kus tagajärjed on väga tõsised.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina arvan pigem, et kanepisse suhtutakse liiga raskekäeliselt, ning kui inimene siis ükskord proovib seda, ning ta ei suregi ära ega satu põrgusse, nagu meedia seda tihti kajastab, siis arvab ta, et ka teised narkootikumid on samasugused, kuid seda nad kindlasti ei ole.

 

Kanepi sõltuvuse kohapealt niipalju, et see tekitab ainult vaimset sõltuvust. Seda võib võrrelda sellega, et sa lähed poodi ja ostad endale krõpsu, kuigi läksid ainult saia ostma. Halvaks muutub ta siis, kui sa ostad endale ka saia asemel krõpsu.

Ütleksin, et sõltuvusse jäävad sellest ainult vaimselt nõrgad inimesed.

 

Olen ise samuti kanepit tarvitanud, ning pidevalt on mitme-mitmekuused vahed sees, ning kui rahakott ei luba seda, siis ma seda ka ei tee.

Muudetud liikme Makaveli'i poolt

CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen isegi teinud, arvatavasti teen veel. Siiani ei ole midagi hullu olnud ja ei näe suuri miinuseid. Samuti ootan väga arvatavasti tulevat amsterdami reisi suvel, et proovida "seda õiget".

 

Meeldib samuti küsitulse tulemus, mis tunudub ka väga reaalsusele vastav. Pooled on olekuga " ei ole proovinud ja ei proovi ka", teised on teinud ja enamasti teevad veel.

Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise olen päris palju teinud kanepit juba. Igapäev ei tõmba, sest rahakotile teeb valu, vahest ikka ostan polli või siis klapin kedo sõbraga jnejne.. Esimesed 4 korda ei mõjunud mulle, arvasin koheselt et mingit paska müüdi mulle, aga kui end asjaga kurssi viisin siis sain aru sellest THC mõjumisvärgist. Ja siis kui esimest korda pilve tõmbasin, see oligi üldiselt kõige parem, see feeling oli super lihtsalt. Aga muidu teen niimoodi kuus mõned korrad, siis kui saab kuskilt siis tõmban :)

 

Sõltuvust mul päris ei ole, aga siis kui tahan siis teen, oleneb kui palju raha on.

Muudetud liikme FRUZTENN'i poolt

tumblr_n2ii41E4dI1ru0d5wo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tehtud ikka rohkem, kui korra. Suht pikkade vahedega kuna ei näe igapäevaselt tegemisel mõttet. Eile sai enne kino tehtud g aga jh film oli ikka kesine. :D


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei, kahjuks.

Mina arvan pigem, et kanepisse suhtutakse liiga raskekäeliselt, ning kui inimene siis ükskord proovib seda, ning ta ei suregi ära ega satu põrgusse, nagu meedia seda tihti kajastab, siis arvab ta, et ka teised narkootikumid on samasugused, kuid seda nad kindlasti ei ole.

Ainuke ohtlik asi kanepi juures on vahele jäämine :)


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellel on psühholoogilised tagajärjed jah, isegi Netsky kirjutas siia foorumisse pikka postituse sellest, mida ma enam ei suuda leida või mida enam polegi, kuigi ta oli suur kanepi pooldaja. Huvid kaovad, keskendumisvõime kaob. Muutud pohhuistiks, vanadest hobidest on suva. Vana klassivend oli ka paar aastat nn stoner. Suht jube oli vaadata, kuidas inimene muutub. Ise ta sellest muidugi aru ei saa. Nüüd ajab reaalselt lolli juttu suust välja, kuigi ta on ammu juba maha rahunenud. Te peaksite ta facebooki postitusi nägema, kõik on hakitud ja tundub lihtsalt nii random.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kindlasti on psühholoogilised tagajärjed, aga samaoodi on tagajärjed ka alkoholil ning mingis mõttes ka tubakal.

Ning ei ole neist ükski nüüd nii halb, kui neid normaalselt, ja mitte liiga tihedalt tarbida.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

True it is. Psüholoogiline mõju on tal tõesti ja ei ole nii kahjutu, kui suured stonerid räägivad. Olen ka ise suitsetaja, kuid ei tee koguaeg, viimanekord oli 3päeva järjest ja andis kiilumine tükk aega tunda. Ei suuda mõelda enam jne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kanepis sisalduv THC on psühhotroopne aine ning mõjutab kesknärvisüsteemi ning selle funktsioneerimist (ka alkohol). Kui nüüd hakata võrdlema, siis alkoholi jääknähud kaovad verest paari päevaga olenevalt ainevahetusest. THC jäägid on veres nähtavad umbes kuus kuud.. Pole see inimesele nii väga hea ja ohutu midagi. Tõsi küll, olen ise ka teinud seda ja loomulikult on mõnus terve ülejäänud päeva rohelises vines veeta, aga selliste asjadega tasub ettevaatlik olla, võib liiga palju meeldima hakata. Mõistuse piires võib muidugi kõike elus teha ja proovida, aga kange tahtejõud peab olema et mitte lõksu langeda. Olen ise kõrvalt näinud, millised muutused toimuvad inimesega, kes kanepit kuritarvitab. Ütleme nii, et asjalikust 15-aastasest poisist on praeguseks saanud 17-aastane vend, kellega pole asjalikku juttu väga mõtet rääkida - täielik pehmo. Temaga sel teemal rääkides noogutab kaasa ja lubab mulle kui muretsevale sõbrale igasuguseid lugusid kokku, aga vajadus kanepi järele kaalub tema jaoks üle igasuguse vanemale sõbrale (ja tegelikult ka endale) antud lubaduse. Perses.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täpselt nii. Ütleme näiteks korra kuus suitseda oleks üsna normaalne. Tean samuti neid inimesi, kes on langenud sõltuvuse küüsi. 5aastat tagasi oli kutt väga tark ja sai asjaliku juttu ajada. Olen teda nüüd näinud mõned korrad, olen kuulnud, et on pidev stoner ja temaga tarka juttu ajada ei saa, samamoodi öeldes - täielik pehmo.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea, olen ka suitsetanud päev päeva järel.

Sõltuvust küll ei tekitanud, suitsetasin kuna tahtsin ja jätsin suitsetamata kuna tahtsin.

 

Praeguseks ei suitseta peaaegu üldse, hea kui iga kolme kuu tagant korra ja korralikult.

Ma ei tea mulle meeldis ka paska toota pilves peaga :D ehk on tal sama case.

 

Minumeelest on hullemaid narkootikume kui kanep mille pärast põdeda, seni kuni herole või an(m?)fetanüülile üle ei lähe on OK.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu paljudki teavad siis mida suurem THC % seda suurem laks. Tänapäeval ongi enamus kasvatajad hakanud THC % tõstma kuid sellega langes BHC tase..oli vist BHC. Igastahes paljud üritavad igasuguste keemiliste ainetega tõsta THC %, kuid see aine hävitab just kanepilt BHC taset(BHC- loovust arendav aine or smth). Ma võin küll eksida, aga fakt on see, et tänapäeval solgitakse korralikult kanepit suurema laksu saamiseks. Peamisi põhjuseid miks seda tehakse on see, et konkurente vähendada. Mida 'parem' kraam sul on seda rohkem kliente sinult vajavad kraami ostavad.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas Spice üldiselt nagu vabamüügis ei ole?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olen proovinud, vanas kodukohas on ennasthävitav kolmnurk väga popp, joomine, suitsetamine ja kanep. Nagu eelnevalt mainitud, suitsetajate jutt kuidas see on naturaalne ja tervist mingil moel ei kahjusta on puhas pask. Paljud klassikaaslased on käitumiselt tänu kanepile suurel viisil muutunud, eriti näost kui võrrelda eelmise ja selle aastaga.

 

Eks noored ikka tahavad uusi asju proovida, algas see energiajoogiga ja aina hullemaks läheb.

mõnda tõestust on pakkuda, et kanep on keemiline ja kahjulik su tervisele? kasvõi viide mõnele uuringule, mis seda tõestaks. või äkki on sul mõni sõber ette näidata, kes vaevleb kanepist tingitud raske füüsilise sõltuvuse käes? nii kaua, kuni sul pole kumbagi ette näidata, on su jutt kõigest arutu lahmimine, millel teaduslikku tõepõhja all ei ole.

ning see jutt, et on naturaalne ning tervist ei kahjusta, ei ole ainult suitsetajate jutt. ma ise teen suht harva kanepit ja stoneriks end ei pea, kuid siiski väidan, et kanep on naturaalne ning ei kahjusta tervist

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kanepit kasutatakse ravimina. Kui see oleks nii kahjulik, siis seda ei oleks võimalik legaalselt osta.

Muidugi legaalset kanepit kasvatatakse teistes tingimustes, aga põhimõte jääb samaks. Muidugi võivad asjad hoopis teised olla, aga nii tundub mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.