Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas te olete kunagi kanepit suitsetanud?

Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?  

517 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?



Soovitatud postitused

Olen samuti kanepit proovinud, nii jointi sees kui ka purgiga, ega see tõesti nalja asi pole, ostad oma 1 g ära, teed selle üksi ära ka siis tahad uuesti kohe ja nii sa sõltuvusse jäädki..

õige jutt jap. su signatuur on ka su postitusele vastav

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin siis eelmine nädalavahetus AK 47't. Olen varemgi teinud, kuid mitte seda sorti. Väga palju nalja ja rõõmu tekitas. :D

Sõber istus kõrval, kes oli täiesti kivis.. nimelt, ta ei osanud rääkida paugu all olles, nuttis ka veel. Suht naljakas oli.

 

Tuttav rääkis, et peol nad tegid ka ja üks neiu ei osanud enam hinagata. Lõpuks kutsuti talle kiirabi. Ma ei tea, kas see on tõsi või mitte aga väga creepy jutt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hahah, miks sa seda arvad et ma 13 olen? Ma olen kanepit koos sõpradega teinud ja ma ei viitsi isegi sinuga vaidlema hakata, ise tead kui ei usu..

Selle jutu põhjal tundub mulle, et kanepi tõmbamine teeb inimest lahedamaks.

Ise ma ei ole kunagi kanepit teinud ning ei tee ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise ma ei ole kunagi kanepit teinud ning ei tee ka.

Ise olin kunagi samal arvamusel, kuid nüüd tahaks proovida.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen samuti kanepit proovinud, nii jointi sees kui ka purgiga, ega see tõesti nalja asi pole, ostad oma 1 g ära, teed selle üksi ära ka siis tahad uuesti kohe ja nii sa sõltuvusse jäädki..

 

Tahaks näha kõige pealt, kuidas sa 1g ära teed, muidu on see võimalik lihtsalt oleneb inimesest, sellest ei saa kuidagi sõltuvusse jääda. (Sa mõtlesid korraga 1g ära teha?)

Ise sai üleeile 1g võetud, hea unehiti sai. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen samuti kanepit proovinud, nii jointi sees kui ka purgiga, ega see tõesti nalja asi pole, ostad oma 1 g ära, teed selle üksi ära ka siis tahad uuesti kohe ja nii sa sõltuvusse jäädki..

 

Ega see, et sa nebulose samp serveris ostad mingi narkoärikalt 1g ja sa arvad, et oled IRL ka teinud siis mdea :D Plz . Olen ise ka siin vahepeal korralikult peale teinud mitte, et niihullusti vaid vaikselt siis kui tuju on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paaar korda sai tehtud... ja siis oli aasta otsa selline tunne et tahaks veel :D ja tegin veel ja veeeeel...

Lõpuks saime kusagilt suurema koguse ja olime täiest sassis ja me panime mingi pool grammi vesikasse, päris perses oli olla. Pole vist kunagi nii kaua sassis olnud, mingi kuu aega oli mõistus segi suht, pelasime rsi aga sittagi aru ei saanud mida tegime, mingi pool suve kasvatasime arbuusi ja tomateid. Põnev..


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paaar korda sai tehtud... ja siis oli aasta otsa selline tunne et tahaks veel :D ja tegin veel ja veeeeel...

Lõpuks saime kusagilt suurema koguse ja olime täiest sassis ja me panime mingi pool grammi vesikasse, päris perses oli olla. Pole vist kunagi nii kaua sassis olnud, mingi kuu aega oli mõistus segi suht, pelasime rsi aga sittagi aru ei saanud mida tegime, mingi pool suve kasvatasime arbuusi ja tomateid. Põnev..

 

Peaasi, et sulle endale su jutt usutav tundub.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sai tehtud ca. aasta, algul meeldis ning seltskonnaga oli alati lõbus, hiljem võlu vaikselt asendus rutiiniga. Hakkasin end piirama, sest end hakkas häirima kui oli õhtuti kellegagi kokkusaamine ja mõistus oli veits hägune, üldiselt oli kõigest suhteliselt savi - võtad asju nii nagu on. Nüüdseks kuu aega pole puutunudki, hetkel ei tiri sinnapoole. Aga eks kunagi tulevikus, kui maheda seltskonna kokku saab jämmimiseks, siis veel suitsetab.

 

Minu jaoks see rutiin tappis võlu. Kõike tuleks mõõdukalt teha. Ja kõik need müüdid mis need sinuga teha võivad käigu pikalt. Ole täisealine, proovi ja tee seda kui soovid ning tee enda järeldused. Igasugune eelarvamus ilma objektiivse teadmisteta on inimestele, kes ei suuda oma ninaesisest kaugemale näha.

 

Piis?


Best time I had in the interwebz: D2jsp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täpselt sama keiss mis snoopiel. Pidevalt samasugune rutiin ja selle tarbimine läheb pikapeale nii mõttetuks ära. Olen just selle ääre peal, et peaks natukene koomale tõmbama ja isegi suitsetamise maha jätma (pean silmas tubakat). Protsess kergelt kestab hetkel, aga selleks peab tahet olema :) Algul tundus kõik lill, aga lõppude lõpuks on see minu kliimale halb. Vähemalt sain aimu mis asi see selline on, aga pea 2a täitumas on juba liiga palju..

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Paned paugu ära ja avastad 7 aastat hiljem, et pool elu sõltlane olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõned korrad ikka, aga liiga kallis eestis. Teeks regulaarselt kui ei maksaks nii palju. Muidu suitsetaks raha ära pisarates.

Mängida päris mõnus mõju all.

 

Oleneb kellelt osta ja mis kogustes, saab kokkuvõttes palju odavamalt läbi tulla.

 

Ise sigarette ei tõmba ja alkoholi tarvitan ka väga harva, hetkel on isegi plaan täiesti joomine ära lõpetada. Kanepit tarvitan regulaarselt kuid vahest ka pikemad pausid kus näiteks pole kuuaega tossutanud. Tegelikult on nii ka, et joomine on sama kallis kui mitte kallim, vähemalt minul on nii, et ma pean 10-20 euri alla panema, et ennast korralikult täis juua aga kui näiteks osta 10 euri eest pool g'd mis on tavahind siis sellega tuleb ka täiesti normaalselt ühe õhtu välja. See jutt oli nende jaoks kelle arust on kanep nii kallis, et täiesti mõttetu osta aga juua kõlbab küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen kolm korda teinud. Kui raha on ja segi ei taha juua siis aegajalt täitsa hea asi. Esimene kord ei suutnud naermist jätta ja kõht oli valus. Pärast kodus olin reaalselt kivis. Peale seda kui voodisse pikali viskasin ei viitsinud külmkapi juurde isegi minna. :D Teine kord oli kahjuks kehvemini, olin enne juba kõvasti joonud ja siis oli küll jumala sitt olla. :/ Kolmas kord oli päris hea juba. Lõbus olla ja teistel kaa. :) Ootan juba legaliseerimist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen kolm korda teinud. Kui raha on ja segi ei taha juua siis aegajalt täitsa hea asi. Esimene kord ei suutnud naermist jätta ja kõht oli valus. Pärast kodus olin reaalselt kivis. Peale seda kui voodisse pikali viskasin ei viitsinud külmkapi juurde isegi minna. :D Teine kord oli kahjuks kehvemini, olin enne juba kõvasti joonud ja siis oli küll jumala sitt olla. :/ Kolmas kord oli päris hea juba. Lõbus olla ja teistel kaa. :) Ootan juba legaliseerimist.

 

Kui sa tahad juua ja peale teha samal ajal siis ma soovitan, et tee joomist peale, sest kui sa oled juba joonud ja siis teed siis võib tõesti halb hakata nagu sa aru said. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis siin salata, olen proovinud. Isiklikult jäin küll vägagi OD, noh nii OD kui kiviga jääda võib.

Peale seda enam ausaltöeldes ei taha teha. Isiklikult pole midagi pidanud maksma, aga jah.

Mulle üldse ei meeldi sellised asjad. NT alko ja kivi. Ma ei välista, et ma ei tee enam kunagi, kindlasti kunagi tuleb seike, kus teen, aga jah. Minimaalselt


logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.