Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas te olete kunagi kanepit suitsetanud?

Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?  

517 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?



Soovitatud postitused

VIP
Pole kunagi kanepit proovinud ega proovi ka. Minuarust täiesti mõttetu solk ning pole seda raha väärt, aga need kellele meeldib andku tuld.

 

kui sa pole proovinud , kuidas sa siis saad õelda , et see on solk ja pole seda raha väärt : )? just saying .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kui sa pole proovinud , kuidas sa siis saad õelda , et see on solk ja pole seda raha väärt : )? just saying .

 

Ning igaühel on oma arvamus!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui sa pole proovinud , kuidas sa siis saad õelda , et see on solk ja pole seda raha väärt : )? just saying .

 

Ei näe põhjust miks peaks narkootikume tarvitama, need ei anna mitte midagi. Ma ei kavatsegi kanepit tõmmata, et lahe olla.

 

Nagu Mcsannu ütles on igalühel oma arvamus elust.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See "igalühel oma arvamus" pole päris täpne, õigem oleks "igalühel oma mõistus".

Selles suhtes, et mis te arvate, et maailmas kehtivad põhjus-tagajärg seosed muutuvad vastavalt nagu keegi midagi arvab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No tegelikult kanep ikka ei ole narkootikum, ma ei hakka siin seletama kuidas suured meditsiini firmad selle selleks tembeldasid aga kokaiin, heroiin etc. need on narkootikumid ning puhas keemia. Kanep on puhas ja looduslik, suitsud mida kõik tõmbavad pakkide viisi on kahjulikumad kui kanep.

Ei propageeri selle kasutamist aga soovin, et seda ei nimetatakse narkootikumiks.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eks see kanep on rohkem sellepärast illegal , et ta on gateway drug ja sealt lähevad osad kangemate asjade peale üle.

aga minuarust on see täiesti pask jutt , et kõik algab kanepist , peab ikka väga nõrga psühhikaga olema.

ja ega keegi weedi sellepärast , ei tee , et lahe olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

"Tuleb ka arvestada, et kuna kaasaegnegi meditsiin inimese psüühikat ja selle toimemehhanisme suures osas lihtsalt ei tunne, võib olla kindel, et suurt osa kanepi kahjulikest omadustest me täna täpselt ei tea."

 

Kokkuvõttes siis , et kanep on psüühikale kahjulik , aga veel ei teata kuidas. Seda võib iga toote kohta õelda.

Kanepi dekriminaliseerimine oleks minumeelest tark otsus , kuna nn "hüppelaud" on ta just sellepärast , et kui leitakse , et kanep on kahjutu siis arvatakse sama teiste narkootiliste ainete kohta , mis aga kindlasti sellisel määral kahjutud pole. Keelatud vili on ikka kõige magusam.

Ja loomulikult peaks toetama tööstuslikku kanepit ! :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei aga tehke kui tahate! Egas see mind ega mu communitit kuidagi ei mõjuta. Selles suhtes, et "looduslik valik" peabki ju toimida saama st. kuidagi peavad ju rumalad hukkuma ja mitte saama väheke kehvemat mõistust / genotüüpe järglastega edasi anda?:)

Peaasi, et oma weediga teiste nina alla ei roni.

Muudetud liikme zxcv'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
~55% vahvlist, kus kasutaja keskmine vanus on ~14.a, on narkarid? vägev :)

Miks sa narkareiks kutsud? Kas sa üldse tead mis põhjustel see on illegaalne? Arvan, et ei. Ei ole vaja hakata siin ennetlike järeldusi tegema. Sul on vahvlis 200+ postitust, ehk oled sa arvutifriik, või mingi muu sõltlane?

Ma ei kutsu ega solva sind arvutifriigiks.

 

Ei aga tehke kui tahate! Egas see mind ega mu communitit kuidagi ei mõjuta. Selles suhtes, et "looduslik valik" peabki ju toimida saama st. kuidagi peavad ju rumalad hukkuma ja mitte saama väheke kehvemat mõistust / genotüüpe järglastega edasi anda?:)

Peaasi, et oma weediga teiste nina alla ei roni.

 

Sellist lolli juttu võid aint ise uksuda, sinu jutust selgub, et ka kanepi tarbijad on rumalad ja hukkuvad. Ja mis alustel sa seda ütled? Ilmselgelt kanepi tarvitajad ei hukku, ning inimesed kes seda ei suitseta (kasutavad alternatiive nt söövad) tekitab kanep väga minimaalseid kahjustusi, s.t et kopsudele pole mingit muret.

 

Kanep ei tee kuidagi lolliks nii nagu sinu jutust selgub, ilmselgelt mingi keemia õpetaja ajas jama. Asjadega tuleb piiri hoida, sama kehtib ka alkoholiga.

 

 

Miks te arvate, et inimesed teevad kanepit selle pärast et lahe olla?

Lahedad tahavad võibolla inimesed esimeses klassis olla, see laheduse teema on küll täielik bs.

Enamus tarbib ikka tahtest, mitte sellest et olla lahe või kuidagi reputatsiooni saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sa arvad , et ei teha sellepärast et "lahe" olla , siis pole sa wannabeede seltskonnas olnud.

Üldiselt siis keegi toob pool getsi , ja 10peale tõmbavad seda :D


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks sa narkareiks kutsud? Kas sa üldse tead mis põhjustel see on illegaalne? Arvan, et ei. Ei ole vaja hakata siin ennetlike järeldusi tegema. Sul on vahvlis 200+ postitust, ehk oled sa arvutifriik, või mingi muu sõltlane?

Ma ei kutsu ega solva sind arvutifriigiks.

 

 

 

Sellist lolli juttu võid aint ise uksuda, sinu jutust selgub, et ka kanepi tarbijad on rumalad ja hukkuvad. Ja mis alustel sa seda ütled? Ilmselgelt kanepi tarvitajad ei hukku, ning inimesed kes seda ei suitseta (kasutavad alternatiive nt söövad) tekitab kanep väga minimaalseid kahjustusi, s.t et kopsudele pole mingit muret.

 

Kanep ei tee kuidagi lolliks nii nagu sinu jutust selgub, ilmselgelt mingi keemia õpetaja ajas jama. Asjadega tuleb piiri hoida, sama kehtib ka alkoholiga.

 

 

Miks te arvate, et inimesed teevad kanepit selle pärast et lahe olla?

Lahedad tahavad võibolla inimesed esimeses klassis olla, see laheduse teema on küll täielik bs.

Enamus tarbib ikka tahtest, mitte sellest et olla lahe või kuidagi reputatsiooni saada.

 

Miks peaks üldse keegi kanepit tarbima? Mis eelise see elus annab? Tõenäoliselt on põhjus selles, et tahetakse igapäeva probleemidest põgeneda. See aga pole õige lahendus! Ja mõnutunde võib teisiti ka saada, paremini ja selleks ettenähtud moel.

 

Ja kanep ei tee lolliks(aga äkki teeb, igatahes see polnud mu argument). Vastupidi- lollus tingib kanepitarbimist:)

 

Narkomaania on psüühiline või füüsiline sõltuvus, mis on tekkinud narkootiliste või psühhotroopsete ainete tarvitamise tagajärjel ning narkomaan on isik, kellel narkootiliste või psühhotroopsete ainete tarvitamise tagajärjel esineb psüühiline või füüsiline sõltuvus nendest ainetest. Sõltuvust aga 99% sõltlastest ei tunnista.

 

Ja muidugi ei ole hukkumisega seos momente. Lihtsalt kanepi tarvitamine tõstab oluliselt tõenäosust surma saada. Näiteks kui korduvalt minnakse autorooli kanepiuimas, siis on korduvalt kõrgem tõenäosus õnnetuseks, mis juhtub palju tõenäolisemalt kui normaalseisundis inimesel. Seega statistiliselt praagitakse rumalad välja. Ja autojuhtimine pole siinkohal ainus näide (samuti ujumine jne).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esitaks küsimuse, et kas sa oled täiesti karsklane? Ei soovi isegi vahest, pärast rasket tööpäeva lõõgastuda?

 

 

Auto kohapealt on vastuväiteid, või õigupoolest on kanepit tarvitanud isikul siiski väiksem võimalus liiklusohtlikku olukorda sattuda kui alkojoobes isikul. Samuti kanepi tarbijad ei kihuta erinevalt eelmistest.

 

"Kas ma pean tarbima kanepit ? Ei pea. Kuid ma ei tea ka ühtegi põhjust miks ma ei peaks seda tegema " Elu on ainult üks, miks ma ei peaks võtma sellest parimat?

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bobi suitsetajad ei oska elust parimat võtta. Ilma bobita ei osata olla, selgene tundub elu mõttetu. Ma ei räägi kõigi eest, aga vähemalt enda eest ja kindlasti paljude igapäeva suitsetajate eest. Mina enam bobi nii väga ei poolda.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Esitaks küsimuse, et kas sa oled täiesti karsklane? Ei soovi isegi vahest, pärast rasket tööpäeva lõõgastuda?

 

 

Auto kohapealt on vastuväiteid, või õigupoolest on kanepit tarvitanud isikul siiski väiksem võimalus liiklusohtlikku olukorda sattuda kui alkojoobes isikul. Samuti kanepi tarbijad ei kihuta erinevalt eelmistest.

 

"Kas ma pean tarbima kanepit ? Ei pea. Kuid ma ei tea ka ühtegi põhjust miks ma ei peaks seda tegema " Elu on ainult üks, miks ma ei peaks võtma sellest parimat?

 

Joobes peaga rooli istumine on tänapäeval suht tabu teema, nagu naise löömine, - ja seepärast ega väga ei minda joogisena enam rooli. Samas pläru ees juhtimine ei huvita kedagi. Ja kui kanep on sinu jaoks elust parima võtmine, siis gl:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oma viga pigem, et piiri ei tajund pidada. Endal küll halli elu ei ole ilma bobita olles.

 

Oma viga, et sõltuvusse jäin? Da fuck. Nüüdseks olen aru saanud, kui mõttetu bob tegelikult on ja üritan sellest eemale hoida. Bob on mind nii palju aidanud, et ma ei tarbi alkohooli. Nüüd kui ma kumbagi ei tarvita, eks näis mis saama hakkab. See ei tähenda, et ma absoluutselt ei tarvita, mõlemat teen, aga nii harva, kui annab.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eile õhtul tegime 2tk, 1 alguses, siis sõime ja mingi poole tunni pärast tegime ühe veel. Alguses polnud väga hullu, aga kui hiljem peale tegin siis tõmbasin üle.

 

Lihased olid kõik raigelt tuimad, silmi liigutasin aga rääkida jne ei viitsinud üldse.

Mingi raigelt palav oli ka, nagu haigelt higistaks, ning samal ajal puhuks külm tuul peale.

 

Igastahes... Haige värk on :DD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eile õhtul tegime 2tk, 1 alguses, siis sõime ja mingi poole tunni pärast tegime ühe veel. Alguses polnud väga hullu, aga kui hiljem peale tegin siis tõmbasin üle.

 

Lihased olid kõik raigelt tuimad, silmi liigutasin aga rääkida jne ei viitsinud üldse.

Mingi raigelt palav oli ka, nagu haigelt higistaks, ning samal ajal puhuks külm tuul peale.

Igastahes... Haige värk on :DD

 

Täpselt üle tõmbamis tunnused. Söömine ja joomine aitab selle vastu. Saad mõne ajaga timmi, ühe koha peal olles läheb kiirelt üle. Kui liigud, siis nii hästi ei lähe. Aga oleneb inimesest.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.