Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas te olete kunagi kanepit suitsetanud?

Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?  

517 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?



Soovitatud postitused

Ütleme nii, et stonerid promovad kanepit nagu silmade avajana, nad hakkavad igas asjas nägema Government cospiracyt. Mul on näide, sõber, ulme stoner, iga nv lasi. Promob koguaeg kõigile et kanep on hea asi ja et vees on mikrokiibid, mis mõjutavad meie tegemist.

Ise ma ei pea kanepit kahjulikuks, i came, i tried, i moved on. Mõned korrad olen teinud, eks ta natuke ikka on silmi avanud. Sest kanep ei olnud nii ''jube'' asi, kui räägitakse/räägiti. Mistõttu olen tegelikult mõtlema hakanud, miks seda siiski illegaalseks peetakse. Kuigi vastus on minumeelest ilmselge. Ma võin tunduda nagu kanepi pooldaja, aga ma olen neutraalsel seisukohal selles. Valitsus lasku teha nendel, kes tahavad. Eesti on ju siiski demokraatlik (küsitav) riik, ja enamus ju pooldavad kanepi legaliseerimist.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütleme nii, et stonerid promovad kanepit nagu silmade avajana, nad hakkavad igas asjas nägema Government cospiracyt. Mul on näide, sõber, ulme stoner, iga nv lasi. Promob koguaeg kõigile et kanep on hea asi ja et vees on mikrokiibid, mis mõjutavad meie tegemist.

Ise ma ei pea kanepit kahjulikuks, i came, i tried, i moved on. Mõned korrad olen teinud, eks ta natuke ikka on silmi avanud. Sest kanep ei olnud nii ''jube'' asi, kui räägitakse/räägiti. Mistõttu olen tegelikult mõtlema hakanud, miks seda siiski illegaalseks peetakse. Kuigi vastus on minumeelest ilmselge. Ma võin tunduda nagu kanepi pooldaja, aga ma olen neutraalsel seisukohal selles. Valitsus lasku teha nendel, kes tahavad. Eesti on ju siiski demokraatlik (küsitav) riik, ja enamus ju pooldavad kanepi legaliseerimist.

 

Demokraatlik? mis ajast...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sest kanep ei olnud nii ''jube'' asi, kui räägitakse/räägiti. Mistõttu olen tegelikult mõtlema hakanud, miks seda siiski illegaalseks peetakse.

 

Võtke välja, aga sellele lausele vastust on nüüd küll raske leida!


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1186868_443706989071311_913656619_n.jpg

keelatud


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
suitsetajad räägivad, et keelatakse selleks, et inimesed enda nn. kolmandat silma ei avaks, ja ei näeks mis bsi government toodab.

kanep üks ei ava sul mingit kolmandat silma, seda teeb common sense ja väheke uurimist netist. keelatud on kanep pigem oma raviomaduste poolest. enamus ravimifirmasid läheksid põhja, kui inimesed enam tervenemise eesmärgil nende ravimeid ei ostaks, vaid teeksid kanepit.

 

Kanepil on uimastav/joovastav toime, sp. ta arvatavasti keelatud ongi, ärge hakkake oma vandenõu teooriaid igale poole pilduma :D

alkoholil on ka uimastav ja joovatav toime, ning organismile palju ohtlikum kui kanep...ometi on see legaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tarvitasin ka kanepit seni kaua kui lõpuks mind vahele tõmmati ja see pole sugugi naljakas , raha trahv oli väga massiivne jne

 

ühesmõttes ei soovita tegeleda sõber suitsetas ennast haiglasse .

 

Kahtlen, et kanepi suitsetamine ta haiglasse viis. Kui sa seda väidad, siis on sinu teadmised kanepist küllaltki puudulikud. Pakun, et seal olid muud tegurid ka peale kanepi.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahtlen, et kanepi suitsetamine ta haiglasse viis. Kui sa seda väidad, siis on sinu teadmised kanepist küllaltki puudulikud. Pakun, et seal olid muud tegurid ka peale kanepi.

 

Mõtlesin ise ka küsida, et kuidas see võimalik on.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahtlen, et kanepi suitsetamine ta haiglasse viis. Kui sa seda väidad, siis on sinu teadmised kanepist küllaltki puudulikud. Pakun, et seal olid muud tegurid ka peale kanepi.

Tean inimest, kes on kanepi suitsetamise tagajärjel sattunud vaimuhaiglasse. Psühhoos. Muidugi kanep ei pruugi olla ainuke tegur, kuid see tõi selle psüühikahäire esile. Ja kui tahad väita, et see on võimatu, siis peaksid hoopis enese silmad avama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tean inimest, kes on kanepi suitsetamise tagajärjel sattunud vaimuhaiglasse. Psühhoos. Muidugi kanep ei pruugi olla ainuke tegur, kuid see tõi selle psüühikahäire esile.

 

See on samasse kanti, et liigne vee joomine võib lõppeda surmaga.

Asju tuleb võtta mõõdukalt. Eks nende mõnuainetega ole ikka nii, et mida noorem oled seda halvemini mõjuvad, kuid kanepi kohta ei saa kindlalt midagi head ega halba öelda, kuna seda ei lubata uurida. Tekib küsimus, et miks?

 

Vb on tõesti kanep väga halb ning peakski olema keelatud, kuid seni, kuni pole kindlaid tõendeid, et kanep on rohkem kahjulik kui kasulik, ma pigem ei puutuks seda teemat.

 

See väide, et kanep on uimastava/joovastava toimega on kah selline kaheldav põhjus, miks see keelatud peaks olema. Kummiliim ja bensiin ka on uimastava/joovatava toimega, kuid neid me ju ära keelama ei hakka.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on samasse kanti, et liigne vee joomine võib lõppeda surmaga.

Asju tuleb võtta mõõdukalt. Eks nende mõnuainetega ole ikka nii, et mida noorem oled seda halvemini mõjuvad, kuid kanepi kohta ei saa kindlalt midagi head ega halba öelda, kuna seda ei lubata uurida. Tekib küsimus, et miks?

 

Vb on tõesti kanep väga halb ning peakski olema keelatud, kuid seni, kuni pole kindlaid tõendeid, et kanep on rohkem kahjulik kui kasulik, ma pigem ei puutuks seda teemat.

 

See väide, et kanep on uimastava/joovastava toimega on kah selline kaheldav põhjus, miks see keelatud peaks olema. Kummiliim ja bensiin ka on uimastava/joovatava toimega, kuid neid me ju ära keelama ei hakka.

 

No see näide on nüüd küll äärmuslik. Kanepi ning vaimuhaiguste vahel on kindlasti tugevam seos. Selles osas tuleb muidugi nõustuda, et mõõduka kasutamise korral ei pruugi midagi olulist juhtuda, kuid inimestel tekivad sõltuvused ning paljud ei suuda lihtsalt lõpuks "ei" öelda. Antud isik, keda mainisin on üle 30'ne ning ta tegi kanepit umbaudselt pool aastat ning aktiivsematel perioodidel tegi seda mõni kord nädalas (mitte just reeglina). Eks see oleneb inimesest endast. Kõik on erinevad, kuid on inimesi, kes on vaimselt nõrgemad. Ning need peaksid seda kindlasti vältima. Üks isik kirjutas kunagi siin foorumis oma kogemusest kanepiga - Not as safe as it looks.

 

[spoiler=infokilluke]"Olen kanepit suitsetanud juba üle kolme aasta, ei ole täpselt aega lugenud, varsti peaks igatahes neli aastat täis saama. Neist peaagu kaks viimast aastat olen suitsetanud igapäevaselt, maksimaalne paus on olnud 3-4 päeva."

 

"Ma olen jäänud meeletult laisaks, ma ei viitsi absoluutselt mitte midagi teha ja ma ärritun."

 

"...see on kanepi üks tagajärg, seda nimetatakse "tahetuse sündroomiks"."

- Paanikahood.

- Depressioon.

- Tahtetuse sündroom.

- Mingil määral ka hormonaal tasakaalutus.

http://www.narko.ee/et/Mis-on-mis/Kanepist-lahemalt/Kanepist-ja-vaimsetest-hairetest

 

 

 

Ausalt öeldes ma ei puutu selle teemaga kokku. Ning mind ei huvitagi. Aga kuna minu lähedase inimese elu keeras see teema perse, siis hoian ka ennast sellest eemal. Mõningad üksikud korrad olen siiski teinud - mitte midagi erilist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No see näide on nüüd küll äärmuslik. Kanepi ning vaimuhaiguste vahel on kindlasti tugevam seos. Selles osas tuleb muidugi nõustuda, et mõõduka kasutamise korral ei pruugi midagi olulist juhtuda, kuid inimestel tekivad sõltuvused ning paljud ei suuda lihtsalt lõpuks "ei" öelda. Antud isik, keda mainisin on üle 30'ne ning ta tegi kanepit umbaudselt pool aastat ning aktiivsematel perioodidel tegi seda mõni kord nädalas (mitte just reeglina). Eks see oleneb inimesest endast. Kõik on erinevad, kuid on inimesi, kes on vaimselt nõrgemad. Ning need peaksid seda kindlasti vältima. Üks isik kirjutas kunagi siin foorumis oma kogemusest kanepiga - Not as safe as it looks.

 

[spoiler=infokilluke]"Olen kanepit suitsetanud juba üle kolme aasta, ei ole täpselt aega lugenud, varsti peaks igatahes neli aastat täis saama. Neist peaagu kaks viimast aastat olen suitsetanud igapäevaselt, maksimaalne paus on olnud 3-4 päeva."

 

"Ma olen jäänud meeletult laisaks, ma ei viitsi absoluutselt mitte midagi teha ja ma ärritun."

 

"...see on kanepi üks tagajärg, seda nimetatakse "tahetuse sündroomiks"."

- Paanikahood.

- Depressioon.

- Tahtetuse sündroom.

- Mingil määral ka hormonaal tasakaalutus.

http://www.narko.ee/et/Mis-on-mis/Kanepist-lahemalt/Kanepist-ja-vaimsetest-hairetest

 

 

 

Ausalt öeldes ma ei puutu selle teemaga kokku. Ning mind ei huvitagi. Aga kuna minu lähedase inimese elu keeras see teema perse, siis hoian ka ennast sellest eemal. Mõningad üksikud korrad olen siiski teinud - mitte midagi erilist.

 

Tolle isiku postitus on hea näide liigsest tarvitamisest. Oleks ta sedasi 4 aastat alkoholi joonud, siis ma arvan, et ta poleks olnud võimeline seda postitust tegema. Seega ma ei näe jällegi, et kanep oleks näiteks hullem kui alkohol, kuid ometi on alkohol alatest teatud vanuses legaalne kõikjal (vb on kuskil keelatud, aga kahtlen).

 

Mis mind isiklikult häirib paljude olemasolevate uurimustööde juures on see, et keskendutakse just sellele, et

"Nii sul oli paanikahoog. Kanepit suitsetad?"

"Jah."

"Selge värk, -ticked-"

ja siis nende põhjal tehakse järeldusi. Üldistusi ei tehta teaduslike katsete põhjal, kuna oleme seisus, kus piisab sellest, et sa ütled, et kanep on paha ning paljud noogutavad pead ilma, et keegi tegelikult midagi teaks.

 

Lisaks pole suudetud uuringutes, kus on loomade peal katsetamine lubatud, leida mingit otsest viidet sellele, et kanep põhjustaks ajukahjustusi. Küll on aga tähendatud vastupidiseid leide. Vaatame kasvõi statistikat. Kuigi kanepikasutus on suurel määral kasvanud, et ole näiteks skisofreenikute arv samamoodi kasvanud. Miski nagu ei pea paika.

 

Kui aega on siis soovitaks lugeda http://robertlindsay.wordpress.com/2009/09/16/does-marijuana-cause-schizophrenia/ ning lisaks neid viiteid ka mis seal on. Huvitav lugemine igal juhul.

 

Muidu huvitav teema, kuid jah ei tea, keda peaks tõsiselt võtma. Kohati on pooldajad liiga ühekülgsed, kuid need kas vastu on ajavad enamasti sellist juttu, et hakka või raamatuga vastu pead taguma.

 

Kanep on pandud hetkel samale pulgale nagu sünteetilised narkootikumid ning see tuleks ära muuta. Ma ei väidagi, et kanep tuleks kohe legaalseks muuta, aga vähemalt saaks teostada põhjalikke uuringuid s.h ka inimeste peal. Hetkel ei ole see lihtsalt lubatud, kuna I astme narkootikumidega on taolised katsed keelatud. Rattad juba vaikselt pöörlevad selles suunas, seega elame ja näeme, mis saab.

 

Kui kellelgi on mingeid huvitavaid viiteid headele uuringutele, siis võib neid ka kindlasti jagada.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kahtlen, et kanepi suitsetamine ta haiglasse viis. Kui sa seda väidad, siis on sinu teadmised kanepist küllaltki puudulikud. Pakun, et seal olid muud tegurid ka peale kanepi.

 

Üks lihtne tegur võib olla alkohol. Ise pealt näinud kuidas peol üks tuttav sai kanepit tehes ja isegi mitte väga palju alkoholi juues 'bad tripi'. Asi polnud kaugel sellest, et oleks kiirabi pidanud kutsuma, kuna ta absoluutselt ei tajunud ära kus pool taevas ja kus pool maapind on.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks lihtne tegur võib olla alkohol. Ise pealt näinud kuidas peol üks tuttav sai kanepit tehes ja isegi mitte väga palju alkoholi juues 'bad tripi'. Asi polnud kaugel sellest, et oleks kiirabi pidanud kutsuma, kuna ta absoluutselt ei tajunud ära kus pool taevas ja kus pool maapind on.

 

Olen ise ka korra alkoholi ja rohelist segamini teinud, eine tuli ylesse ja pea käis kohutavalt ringi, kohati lykkus ka nelikveole yle.

Midagi jubedat ei olnud, tassiti magama ja gg, hommikul jälle möllu edasi,

 

Kanepi ja alkoholi kooslus pole hea aga pole midagi sellist mis kooma peksab v6i ära tapab, seega kiirabi kutsumine sellise keissiga oleks lihtsalt loll tegu, v6etakse ju vereproovid siis on gg.

Pigem magama panna kyljele(et ei oksendaks k6rri omale ja 2ra lämbuks) ja hommikul pilt sirge jälle kui ärkab.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen ise ka korra alkoholi ja rohelist segamini teinud, eine tuli ylesse ja pea käis kohutavalt ringi, kohati lykkus ka nelikveole yle.

Midagi jubedat ei olnud, tassiti magama ja gg, hommikul jälle möllu edasi,

 

Kanepi ja alkoholi kooslus pole hea aga pole midagi sellist mis kooma peksab v6i ära tapab, seega kiirabi kutsumine sellise keissiga oleks lihtsalt loll tegu, v6etakse ju vereproovid siis on gg.

Pigem magama panna kyljele(et ei oksendaks k6rri omale ja 2ra lämbuks) ja hommikul pilt sirge jälle kui ärkab.

 

Tehakse kohe narkotest?

Aga jep eks saime ise ka aru et pole tark tegu kiirabi kutsuda :D kutsusime takso ja saatsime koju


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui niisama õlut vaikselt kõrvale vaikselt lakud kanepile, siis ei ole midagi. Kui aga aktiivselt jood ja kanepit teed, siis on see puhas kanepi raiskamine, kuna enamus ajast ei hakka see mõjumagi. Kui hakkab, siis juba sellisel hetkel kus oled liiga suure paugu saanud. Sellepärast tehaksegi enne kanep ära ja siis hiljem lähed jooma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Üks lihtne tegur võib olla alkohol. Ise pealt näinud kuidas peol üks tuttav sai kanepit tehes ja isegi mitte väga palju alkoholi juues 'bad tripi'. Asi polnud kaugel sellest, et oleks kiirabi pidanud kutsuma, kuna ta absoluutselt ei tajunud ära kus pool taevas ja kus pool maapind on.

 

Alkohol on hullem meelemürk kui kanep ning kui sa need kaks kokku segad, siis ei saagi tulemus hea olla :D

Keegi isegi ei eita seda, et kanep on vähem kahjulikum kui alkohol, aga jätkuvalt taotakse sama kella, et kanep on nö gateway narkootikum.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen samuti kanepit proovinud, nii jointi sees kui ka purgiga, ega see tõesti nalja asi pole, ostad oma 1 g ära, teed selle üksi ära ka siis tahad uuesti kohe ja nii sa sõltuvusse jäädki..

 

See mis sa väidad on naeruväärne just sayin, kanep pole heroiin mis sind "haigeks" teeb, et sa seda kohe juurde pead saama.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen samuti kanepit proovinud, nii jointi sees kui ka purgiga, ega see tõesti nalja asi pole, ostad oma 1 g ära, teed selle üksi ära ka siis tahad uuesti kohe ja nii sa sõltuvusse jäädki..

 

Ma võin kihla vedada, et sa oled ~13 aastane ja pole kunagi kanepi haisu ka tundnud. Kui sa peaks 1g üksi ära tegema, siis vaevalt, et sa kohe uuesti teha tahaksid, kui just vannitoas lõpetada ei taha.

 

//Kids trying to be cool...


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.