Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bot-Busting

Soovitatud postitused

SUPERVIP
banthebotters.png

 

Ei noh ma olen valmis igatahes. :)

 

Õige mees!!

Mul u. sama, sinu komplektile lisanduvad veel fire rune ja iron ore. Ma mäletan, kui enne free trade tagasitoomist oli fire rune mingi 15-20 ea, praegu ostsin neid foorumite kaudu mingi 20m kokku =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Loll oled? Ta rollib asju ainult, siis, kui statsid saavad rolled. Nah, mina sellese uuendusse ei usu. Küll nee rsbuddy, kui ka rsbotsi tarkpead sellest mööda saavad, sest mõelge ise millised summad peaksid nad, siis tagasi maksma boti ostjatele.


[align=center]

Eesti_Eliit.png

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jõutsin enda asjad vähemalt ära teha.

Laseb niikaua str up, kui uuendus ära tuleb.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homme kuni mingi kella 4ni saate bottida rahus veel, siis peaks update tulema

gogogo


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks nad boti ostjatele raha tagasi peaksid maksma? See on idiootne.

Ise võtad selle riski, kui boti ostad.

 

Miks mitte? Boti müües tuleb tegijal/müüjal arvestada, et millega ta riskib nende eest raha saades. Klient peab saama teenuse mida ta ju ostab... Ilmselgelt keegi ei osanud arvata, et asi tõesti nii hulluks läheb. Kuid see selleks, we'll see, mis juhtub.


[align=center]

Eesti_Eliit.png

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks mitte? Boti müües tuleb tegijal/müüjal arvestada' date=' et millega ta riskib nende eest raha saades. Klient peab saama teenuse mida ta ju ostab... Ilmselgelt keegi ei osanud arvata, et asi tõesti nii hulluks läheb. Kuid see selleks, we'll see, mis juhtub.[/quote']

 

Asi on selles agreementis mida mitte keegi kunagi ei loe, ma olen kindel, et seal võtab boti tegija õiguse teha ükskõikmida vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal ~300k pure esse ja 450k natureid kokku ostetud odava hinnaga :) Lets hope the best.

 

// 1500 postitust.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Imelik on see, et nad reklaamivad seda nii suurejooneliselt.

 

weird shit


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa aru, miks kõik arvavad, et hinnad hakkavad tõusma? Võin teile lubada, et mingi raw lobide ja muu taolise jama hind kas langeb või jääb samaks. 90% aktiivsetest mängijates varub endale hetkel mingi ulme varustust, et siis miljoneid teenida. GET REAL PEOPLE!

 

 

OT! Loodan, et botid jäävad alles, kuna muidu ei osta keegi enam rsgp :D

 

EDIT! Ma naeran, kui kõik oma paska hakkavad dumpima. Nagu tõesti LOL.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saa aru, miks kõik arvavad, et hinnad hakkavad tõusma? Võin teile lubada, et mingi raw lobide ja muu taolise jama hind kas langeb või jääb samaks. 90% aktiivsetest mängijates varub endale hetkel mingi ulme varustust, et siis miljoneid teenida. GET REAL PEOPLE!

OT! Loodan, et botid jäävad alles, kuna muidu ei osta keegi enam rsgp :D

 

EDIT! Ma naeran, kui kõik oma paska hakkavad dumpima. Nagu tõesti LOL.

 

Ma ei saa aru kuidas sa poindile pihta ei saa. Kui free tradet ei olnud olid asjade hinnad üleval, sest bote polnud nii palju. Botid toodavadki neid asju ainult pmst, kui need ära kaovad siis toodetakse ikka märgatavalt vähem.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks mitte? Boti müües tuleb tegijal/müüjal arvestada' date=' et millega ta riskib nende eest raha saades. Klient peab saama teenuse mida ta ju ostab... Ilmselgelt keegi ei osanud arvata, et asi tõesti nii hulluks läheb. Kuid see selleks, we'll see, mis juhtub.[/quote']

Kindlasti on rsbots.net või ükskõik milline boti service tegelane legaalsel teel müüv kaupmees..

Tegemist on musta turuga ja mingit vastutust kaupmehel ei ole, kui ta just ise hea südamega on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei saa aru kuidas sa poindile pihta ei saa. Kui free tradet ei olnud olid asjade hinnad üleval, sest bote polnud nii palju. Botid toodavadki neid asju ainult pmst, kui need ära kaovad siis toodetakse ikka märgatavalt vähem.

 

Ma kardan, et sina ei saa poindile pihta.

Kes ostavad hetkel asju kokku? Legaalsed mängijad.

Kes hakkab pärast neid asju ostma(ored, raw fish,potionid jne)? Sellele küsimusele ei oska ma vastata. Või on sul plaanis sadu tuhandeid iron ore sulatama hakata?

 

Mõtle natuke rohkem.

 

Suht 95% kindel, et botid ei kao kuhugi ja toimub massiline dumpimine, mis viib hinnad alla. Kasumit teenivad need, kes dumpivad enne 25ndat. Seda teeks vähemalt mina.

Teeninud juba kerge 150m wannabe mercherite pealt ning jõuab veel sama palju teenida pakun :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks näeme. 25.ndal täpselt saab p2p läbi. Reedeks botid töökorras pole, ei hakka p2p uuesti tegema. Kui botid töötavad selleks ajaks, teen p2p ja go sw.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.