Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bot-Busting

Soovitatud postitused

VIP

Teeb defi 70 ära laseb dungi niikaua, kui võimalik veel.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma kardan, et sina ei saa poindile pihta.

Kes ostavad hetkel asju kokku? Legaalsed mängijad.

Kes hakkab pärast neid asju ostma(ored, raw fish,potionid jne)? Sellele küsimusele ei oska ma vastata. Või on sul plaanis sadu tuhandeid iron ore sulatama hakata?

 

Mõtle natuke rohkem.

 

Suht 95% kindel, et botid ei kao kuhugi ja toimub massiline dumpimine, mis viib hinnad alla. Kasumit teenivad need, kes dumpivad enne 25ndat. Seda teeks vähemalt mina.

Teeninud juba kerge 150m wannabe mercherite pealt ning jõuab veel sama palju teenida pakun :D

 

Tundub, et sina ikka ei saa poindile pihta. Koguaeg on oresid ja fishe ostnud legaalsed mängijad, selle pealt teenitaksegi. Legit mängijad ei tee ise fishingut nii palju, et hind püsiks madal. Ei jõua nõudlusele järgi ja hind hakkab tõusma metsikult.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Loodan, et jagex failib täiega.

Failiks nii kõvasti, hakatakse just rohkem bottima jne.

 

Hinnad võiksid langeda 0.1€/1M peale, siis oleks super ;)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siis oleks GF Runescape ka. Kujutan ette, et whipid värgid oleks 40k ea jne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma kardan, et sina ei saa poindile pihta.

Kes ostavad hetkel asju kokku? Legaalsed mängijad.

Kes hakkab pärast neid asju ostma(ored, raw fish,potionid jne)? Sellele küsimusele ei oska ma vastata. Või on sul plaanis sadu tuhandeid iron ore sulatama hakata?

 

 

Kas massiliselt bote kasutab siis fishe/potioneid? 100x rohkem bote töödab neid kui kasutab.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hetkel natse juba 2 kuud kogunud, et jhm...loodame, et hind tõuseb natukenegi :D

 

Aga botid on nagu rsis nagu viirused internetis, need ei kao, keegi ütles seda ka ennem.

Tehakse uued mootod( vale sõna vist, ma ei näe mida ma kirjutan lol) ja botid tulevad tagasi.

 

aga keegi ütles ennem ,et botte rohekem...mis mõttes?

kes hetkel botivad, botivad edasi, ega neid juurde ei tule, see on nagu looduse tasakaal, mõnevad lahkuvad, ja tulevad uued asemele...rohkem juurde v2ga ei tule.

Milli hinnad ei tõuse, ega lange, kui rs just mingit tõesti seda asja ei teee, et " Free trade olny p2p or midagi oli veel " siis milli hinna TÕUSEKSID mitte ei langeks.

Langeda pole neil enam kuskule, vb 1-10 senti aga mitte rohkem.

 

Nad võivad teha uusi randomeid, ja bottide scriperteritel võib minna 2-3 päeva AGA ME EI KAO KUSKILE !

Mina igatahes botin rahulikusüdamiega enda rc edasi, lootes, et natside hind tõuseb ja ei midagi muud ;)

Hoian meile igatahes pöialt!

 

( vabandust kirjavigade pärast, nagu tõsiselt, ei peaks kirjutama, aga see teema asjas kirjutama )


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hetkel natse juba 2 kuud kogunud, et jhm...loodame, et hind tõuseb natukenegi :D

 

Aga botid on nagu rsis nagu viirused internetis, need ei kao, keegi ütles seda ka ennem.

Tehakse uued mootod( vale sõna vist, ma ei näe mida ma kirjutan lol) ja botid tulevad tagasi.

 

aga keegi ütles ennem ,et botte rohekem...mis mõttes?

kes hetkel botivad, botivad edasi, ega neid juurde ei tule, see on nagu looduse tasakaal, mõnevad lahkuvad, ja tulevad uued asemele...rohkem juurde v2ga ei tule.

Milli hinnad ei tõuse, ega lange, kui rs just mingit tõesti seda asja ei teee, et " Free trade olny p2p or midagi oli veel " siis milli hinna TÕUSEKSID mitte ei langeks.

Langeda pole neil enam kuskule, vb 1-10 senti aga mitte rohkem.

 

Nad võivad teha uusi randomeid, ja bottide scriperteritel võib minna 2-3 päeva AGA ME EI KAO KUSKILE !

Mina igatahes botin rahulikusüdamiega enda rc edasi, lootes, et natside hind tõuseb ja ei midagi muud ;)

Hoian meile igatahes pöialt!

 

( vabandust kirjavigade pärast, nagu tõsiselt, ei peaks kirjutama, aga see teema asjas kirjutama )

tõsiselt, mis klassis sa käid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kindlasti on rsbots.net või ükskõik milline boti service tegelane legaalsel teel müüv kaupmees..

Tegemist on musta turuga ja mingit vastutust kaupmehel ei ole, kui ta just ise hea südamega on.

 

Aga, mis, siis saab, kui massiliselt inimesed, kes authi on ostnud hakkavad kaebama? See "nn" firma võib ju pankrotti ka minna, kui nad ei suuda teha asju korda. Kuid nojah, igalühel asjast erinev arvamus, ma ei väidagi, et minu oma on õige. Loodame parimat!


[align=center]

Eesti_Eliit.png

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ootan juba update :D

Siis saaks teada kas 95% supper main saab banned :D


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga' date=' mis, siis saab, kui massiliselt inimesed, kes authi on ostnud hakkavad kaebama? See "nn" firma võib ju pankrotti ka minna, kui nad ei suuda teha asju korda. Kuid nojah, igalühel asjast erinev arvamus, ma ei väidagi, et minu oma on õige. Loodame parimat![/quote']

 

Oletame, et suurfirma Microsoft läheb pankroti, nad ei hakka ju pea 2'le miljardile kasutajale raha tagasi andma. Inimesed peavad leppima sellega lihtsalt, polnud RSBuddy süü, et fagex sellise update'i teeb.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga' date=' mis, siis saab, kui massiliselt inimesed, kes authi on ostnud hakkavad kaebama? See "nn" firma võib ju pankrotti ka minna, kui nad ei suuda teha asju korda. Kuid nojah, igalühel asjast erinev arvamus, ma ei väidagi, et minu oma on õige. Loodame parimat![/quote']

See on sama hea kui sa ostad sisepõlemismootoriga auto ja riik keelab need ära ning lubab ainult elektriautod. Hakkad autopoelt raha tagasi nõudma?

See on teada juba, et boti tegija ei vastuta selle eest, kui MÄNGUGA peaks midagi juhtuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bot's will get nuked. Ühesõnaga bottidel gg awp ning ootame siis uut väljamõeldist! :)


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mai ka sa sisse enam :(


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Timed out connection mul kõikide accidega .. ei saa


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Krt ma juba ~5h ootan millal slayda saaks :P Sai max gear ostetud ja puha :)

Ja tahaks juba teada mis anti bot süsteemi kasutavad :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.