Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida arvate Gaydest?

Kuidas suhtud gaydesse?  

136 liiget on hääletanud

  1. 1. Kuidas suhtud gaydesse?

    • Pole nende vastu midagi!
    • Ei salli neid vapsjee
    • Olen ise ka gay!Järelikult ei vihka neid.


Soovitatud postitused

Ei ole vastu.

Tavalised inimesed, ja selline asi pole kontrollitav.

:)

Kuigi lesbi/gei võib sõbrana suht äge olla, niikaua kuni näppima, ega külge ei hakka ajama :D

 

---------- Post added 05-08-11 at 00:20 ----------

 

Jamh, ega mul nenda vastu midagi ei ole. Siiski võiksid nad tatti panna ja oma nilbusi teha nurga taga,m mitte avalikus kohas.

 

minuarust võiksid lesbid küll iga nurga peal tatti panna, ma vaataks hea meelega ;o

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul ei oleks nende vastu mitte midagi kui nad kuskil kapi taga asjataksid.

Aga nad nõuavad õigusi:

Abiellumine

LASTE ADOPTEERIMINE, sellega keeravad nad ju lapse elu ka tuksi, aga nad ei saa sellest kahjuks aru...

Koolis küsitakse lapse käest: "Mis su isa nimi on?"

Laps vastab: "Valdur"

"Aga ema nimi?"

"Jaanus"

Vihkan neid, hävitaksin nad kõik oma kätega hetkekski kõhklemata kui oleks mul see võimalus..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida rohkem neid tolereeritakse, seda rohkem neid tekib. Olen kindel, et esimese Eesti ajal oli neid väga vähe.

 

Osad homod võib-olla tõesti on sündinud homoks, ülejäänud üritavad niisama lahedad olla ja massist erineda. Selliseid nimetatakse ka glamuurigeideks.

 

Vaadake kui edukad ja "lahedad" paljud sündinud homod on - Reikop, Sander, Priimägi, Rebane jnejne. Eeskujud missugused...

Ja siis mõned naiivsed lapsemõistusega, samas juba 20+ aastased inimesed mõtlevad enam-vähem niimoodi, et "oh, kui ma ka nüüd m...i imema hakkan siis olen varsti sama lahe". Siis saab kuhugi kuuluda, paraadil käia ja võidelda pahade homovihkajate vastu.

 

Sama teema nagu skinheadidega või paljude teiste subkultuuridega - tahetakse lihtsalt kuhugi kuuluda.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida rohkem neid tolereeritakse, seda rohkem neid tekib. Olen kindel, et esimese Eesti ajal oli neid väga vähe.

 

Osad homod võib-olla tõesti on sündinud homoks, ülejäänud üritavad niisama lahedad olla ja massist erineda. Selliseid nimetatakse ka glamuurigeideks.

 

Vaadake kui edukad ja "lahedad" paljud sündinud homod on - Reikop, Sander, Priimägi, Rebane jnejne. Eeskujud missugused...

Ja siis mõned naiivsed lapsemõistusega, samas juba 20+ aastased inimesed mõtlevad enam-vähem niimoodi, et "oh, kui ma ka nüüd m...i imema hakkan siis olen varsti sama lahe". Siis saab kuhugi kuuluda, paraadil käia ja võidelda pahade homovihkajate vastu.

 

Sama teema nagu skinheadidega või paljude teiste subkultuuridega - tahetakse lihtsalt kuhugi kuuluda.

 

Sanderi kohta eksid 101%! Ära räägi kui sa ei tea. Glamuurgeisid pole olemas. Kuidas saab kedagi keppida kui tema peale kõvaks isegi ei lähe? Selleks peab ajus fikseeritud olema, keda sa tahad... :S Ma juba vist rääkisin siin oma Lesbi sõbrannast, tema rääkis, et temal on see värk küljes juba lapsest saati, ta ütles, et ta ei taha olla lesbi, aga ta ei saa, sest see on juba talle ajudesse sisse pandud... Just rääkisin taga msnis sinu versioonist ja ta hakkas naerma selle peale, et sellist asja pole lihtsalt olemas, võimatu... Sest ta võiks vabalt hakata Glamuur Heteroks, aga ta ei saa, ta on juba seda proovinud, tal ei teki tunded vastassooliste suhtes.

Lõpetage see teema üks kord ära, mida me oletame... Kas vähemalt üks julge gei on siin olemas, kes saaks ära seletada, mis asi see tegelikult on??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No mina usun küll, et neid glamuurigeisid ka leidub.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sama siin.

Väga palju on kuulasid juuksureid, disainereid(mehed), kes on gei ja töötavad väga heal tasemel.

Minul pole tegelikult midagi nende vastu.

 

Sa pole vist aru saand! Nad ei mõtle neid kellel glamuurne stiil, vaid glamuurgeism tähendab, kui inimene on gei sellepärast, et talle tundub see lahe. See ei ole nii, vaadake kui naiselik see Zenja Fokin on, pede oli ja pedeks jääb. Jana Kask on minu tuttav ja rääkis Ženjast päris palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nad ei jää mulle senikaua ette, kui nad mind sebima ei tule. Mind on oma pool tosinat mehe-armastajat küll tahtnud küll teisele peole viia ja numbreid jms. Ma ei teagi, kas ma peaksin meelitatud olema või oktoobrini duši all olema, et see dick-magnet maha kulutada.

 

Küsimus suurele ringile: milliseid mehed geidele meeldivad? Ma üritan vastupidiselt käituda.

 

Sotsiaalsel tasandil on nad aga palju julgemad ja avatumad, kuid heterod ja tüdrukud. Lihtsalt selline tähelepanek.. Võib-olla on taoline suur erinemine teistest orientatsioonidest viinudki gei-kultuuri välja kujunemiseni. Vähemalt ühe ajendina võiks see kindlasti rolli mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Janek,Zenja fokin ei ole homosekseksuaal,tal on perekond:D

 

Ei ole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
On küll,tal on pere troll,guugelda.

 

Ei ole midagi leidnud, anna link.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Fokinil ei ole peret. Huvitav miks ta siis Tallinnas ühes korteris ühe teise gay-ga elab?(I know this shit).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mind ka gayd ei häiri, las olla. Kui minu perset ei torgi, siis on kõik rahulik :)


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu teada elab Fokin ühe disaineriga koos , kes on kusjuures naissoost :)

 

Fokin elab ühe mehe ja naisega koos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Homod on puuetega pe*erastid , kes tuleks ühte kongi toppida , et nendest pe*ekaid edasi ei areneks , saage aru :D

Trollid või oled juhm? Olgugi, et homoseksualistidel järglasi pole võimalik saada, jätkavad nad eksisteerimist. Eeldusel et loogiline mõtlemine olemas on, võib järeldada, et heteropaarid toodavad homoseksualistidest järglasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fokinil ei ole peret. Huvitav miks ta siis Tallinnas ühes korteris ühe teise gay-ga elab?(I know this shit).

 

Fokinil on pere:D Pere elab Kundas. Ära levita valeinfot :D

 

 

Gaydesse suhtun hästi, sest kõik siin maailmas on võrdsed!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fokinil on pere:D Pere elab Kundas. Ära levita valeinfot :D

 

 

Gaydesse suhtun hästi, sest kõik siin maailmas on võrdsed!

 

ei puutu geydega kokku, on nad kes on , aga kui keegi t2nval mees mehega tatti paneb siis on kyll imelik vaadata >D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.