Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida arvate Gaydest?

Kuidas suhtud gaydesse?  

136 liiget on hääletanud

  1. 1. Kuidas suhtud gaydesse?

    • Pole nende vastu midagi!
    • Ei salli neid vapsjee
    • Olen ise ka gay!Järelikult ei vihka neid.


Soovitatud postitused

VIP
Geid on täiesti tavalised inimesed, räägivad normaalset juttu ning elavad oma elu. Mis see teiste asi on, mida nad oma magamistoas teevad? Seni, kuni nad oma asja omaette teevad, ei ole mul nende vastu midagi. Igasugused gei-paraadid ja taolised üritused võiksid aga ära kaduda

 

Nõustun täpselt.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homod on puuetega pe*erastid , kes tuleks ühte kongi toppida , et nendest pe*ekaid edasi ei areneks , saage aru :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa öelda, et mul nende vastu midagi oleks, samuti ei ole ma ka nende poolt.

Aga sellest ma ei saa aru, miks nad peavad mingeid paraade korraldama, heterod ei korralda ju selliseid paraade. Ning miks on neil vaja mingit värvilist lippu?

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas sa teadsid, et lapsed juba sündivad homodena? Siiamaani usun teooriat, et selline puue tekib neil kel puudub või on vigane mingisugune kromosoom. Ma ei ole veel eriti usklik, aga samuti on teooria selle kohta, et hing sattus valesse kehasse.. Selliseid inimesi saab eristada selle poolest kui nad on keskkonnas tagasihoidlikumad, jälgivad oma välimust pidevalt, isikutena väga erinevad teistest ja mõned võivad naiselikud olla, nähes neid rohkem suhtlemas tüdrukutega ja tegelemas kunstialadega, näiteks tantsimine, muusika jne, ehk sport neid eriti ei huvita. Nad on hästi sõbralikud ja üks mu sõbranna ütles, et temaarust tüdruk armuks pigem geisse kui heterosse, sest isikutena on nad paremad, hoolivamad vms :D

Miks te lesbidest ei räägi? :D Sellel teemal oleks nats mugavam rääkida.

Ma ei poolda mingisuguseid gei-paraade, gei abiellumist, aga samas tuleks mõelda... Nendel on juba ajudes fikseeritud, kes neile meeldib, nad ei saa seda muuta... Ja inimene leiab kindlasti endale paarilise, kellega jääks elama elu lõpuni.. Aga kujutage ette, kui need inimesed peaksid lahku minema, kuid neil on vara mida nad on mõlemad ära teeninud, kuidas seda jagada, kui mingisugust abielu lepingut ei ole olemas? Sellepärast nad tahavadki seda, et kindlustada ennast.

 

Eelmisele postitajale :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vihkan neid.. Ma ei suuda nende läheduses olla, see ärritab mind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esimene.

Peaasi,et nad hoiavad omaette. :D


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

gayde ja homode vastu pole midagi , kui nad mind näppima ei tule . Gayparaad big deal 1 kord aastas elad ka üle . Homofoobid ehk gayvihkajad ka ei meeldi, need hullemad isegi . Las elavad oma elu ja teevad mis tahavad kuni nad seadusi järgivad .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline joonaster

pole nende vastu midagi , kõik kes pedesi vihkavad mõelge asjale umbes nii ,et mida rohkem pedesi , seda rohkem naisi teile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

täiesti tavalised on geid. nende halvustamine "haha vaata poisid hoiavad käest kinni" stiilis on lame ja näitab su enda madalat taset. see on nende orientatsioon, neid ei tõmba naised lihtsalt (naiste puhul vastupidi ofc) ja nad ei saa sinna midagi teha, neile meeldib see. geid on vähemuses. vähemustega ongi see värk, et kunagi ei sallita. endal geidega erilisi kokkupuuteid pole olnud, sõpru-tuttavaid geisid pole, aga nii palju kui suhelnud olen linnas, siis täiesti normaalsed, sõbralikud inimesed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas sa teadsid, et lapsed juba sündivad homodena? Siiamaani usun teooriat, et selline puue tekib neil kel puudub või on vigane mingisugune kromosoom. Ma ei ole veel eriti usklik, aga samuti on teooria selle kohta, et hing sattus valesse kehasse.. Selliseid inimesi saab eristada selle poolest kui nad on keskkonnas tagasihoidlikumad, jälgivad oma välimust pidevalt, isikutena väga erinevad teistest ja mõned võivad naiselikud olla, nähes neid rohkem suhtlemas tüdrukutega ja tegelemas kunstialadega, näiteks tantsimine, muusika jne, ehk sport neid eriti ei huvita. Nad on hästi sõbralikud ja üks mu sõbranna ütles, et temaarust tüdruk armuks pigem geisse kui heterosse, sest isikutena on nad paremad, hoolivamad vms :D

Miks te lesbidest ei räägi? :D Sellel teemal oleks nats mugavam rääkida.

Ma ei poolda mingisuguseid gei-paraade, gei abiellumist, aga samas tuleks mõelda... Nendel on juba ajudes fikseeritud, kes neile meeldib, nad ei saa seda muuta... Ja inimene leiab kindlasti endale paarilise, kellega jääks elama elu lõpuni.. Aga kujutage ette, kui need inimesed peaksid lahku minema, kuid neil on vara mida nad on mõlemad ära teeninud, kuidas seda jagada, kui mingisugust abielu lepingut ei ole olemas? Sellepärast nad tahavadki seda, et kindlustada ennast.

 

Janek see viimane osa on täis jama. Oma GEY elu jooksul on ühel GEY-l keskmiselt tuhat partnerit. Mis lepingust saab siin juttu olla?. Eks ole ka erandeid, aga kui uuring näitab, et keskmiselt 1000 partnerit siis vaevalt, et neid erandeid palju on.

 

Kas tõesti enam paremat ei ole teha kui mingi gey reklaami? Kui sitta torkida, hakkab sitt haisema. Jõuab kohale kellegile?

 

Isiklikult Pooldan seda vaimuhaiguse teooriat. Ei ole veel ükski teadlane leidnud gey geeni, kuigi seda on juba päris pikalt otsitud ning arvatavasti otsitakse edasi.

 

Mida tehakse hulludega? Visatakse kongi

Mida tehakse GEY-dega? Reklaamitakse nagu mingit ohustatud liiki. Minupoolest surgu välja. Meedias võiks ka see teema ükskord lõpu leida.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
rustonia, homo oled, et sellise teema tegid?

Äkki vaevuksid mu esimest posti lugema.

Tegin teema sellise, sest see on väga aktuaalne teema praegu.

Nagu te ise ka aru saite, ei vihka ka mina neid senikaua, kuni nad ei krääksu ja avalikult ei propageeri seda.

TO JANEK:

Seda vara saab ka teisiti ju jagada, ei pea abielluma.Teed lihtsalt ühiselu lepingu, milles sätestatakse ära kes kui palju ja mida saab!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei salli neid eriti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
We got olny 5 gay's ?

I'm gay, and im prod of it.

Kuidas sa saad uhke olla asja üle mida sa ise valinud ei ole?

Ukhe saab olla oma tegude ja saavutuste üle, mitte asjade mida sa ise kuidagi moodi valinud ei ole.(v.a vanemate ja sõprade)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas sa saad uhke olla asja üle mida sa ise valinud ei ole?

Ukhe saab olla oma tegude ja saavutuste üle, mitte asjade mida sa ise kuidagi moodi valinud ei ole.(v.a vanemate ja sõprade)

 

Rahvus ei ole enda valida, ometigi olen mina uhke, et olen eestlane :). Ei leia põhjust, miks keegi ei tohiks oma orientatsiooni üle uhke olla


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eino tglt ma ei ole :)

 

Aga miks kohe nii halb kommentaar kui oleks ?

Mõni gey ütleb sulle, et miks sulle naised meeldivad ? wuh, ärge öelge , et te pole kunagi öelnud , et naised on rõvedad, ala " lasteaed " : D

Mõni mees hoiab enda meest rohkem kui üks parimaid abielusi kus on naine ja mees.

Sexi suhtes on pauk ju pauk : d ja naistele teete samamoodi analli, et mis seal vahet? : d

Igatahes Siiamaani mis geysi ma näinud siis nad väga targad ja moodsad , ja enamus inimesi on nende üle lihtsalt kade : )


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.