Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida arvate Gaydest?

Kuidas suhtud gaydesse?  

136 liiget on hääletanud

  1. 1. Kuidas suhtud gaydesse?

    • Pole nende vastu midagi!
    • Ei salli neid vapsjee
    • Olen ise ka gay!Järelikult ei vihka neid.


Soovitatud postitused

SUPERVIP
Janek see viimane osa on täis jama. Oma GEY elu jooksul on ühel GEY-l keskmiselt tuhat partnerit. Mis lepingust saab siin juttu olla?. Eks ole ka erandeid, aga kui uuring näitab, et keskmiselt 1000 partnerit siis vaevalt, et neid erandeid palju on.

 

Kas tõesti enam paremat ei ole teha kui mingi gey reklaami? Kui sitta torkida, hakkab sitt haisema. Jõuab kohale kellegile?

 

Isiklikult Pooldan seda vaimuhaiguse teooriat. Ei ole veel ükski teadlane leidnud gey geeni, kuigi seda on juba päris pikalt otsitud ning arvatavasti otsitakse edasi.

 

Mida tehakse hulludega? Visatakse kongi

Mida tehakse GEY-dega? Reklaamitakse nagu mingit ohustatud liiki. Minupoolest surgu välja. Meedias võiks ka see teema ükskord lõpu leida.

 

Tuhat parnerit on neil, kes on anonüümsed geid.. Need kes seda oma sõpradele ja vanematele avalikustanud, abielluvad ja elavad koos probleemideta.

Palun, aga räägime siis lesbidest.. Miks me neid ei laima, see on sama mis gei olla.. Olgu mõnele poisile meeldivad lesbid. Mina usun siiamaani teooriat, et hing sattus lihtsalt valesse kehasse ja nüüd kujutame ette, et tegelikult selle lesbi sees peaks mees olema. Suurim osa lesbidest mehelikud ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Eino tglt ma ei ole :)

 

Aga miks kohe nii halb kommentaar kui oleks ?

Mõni gey ütleb sulle, et miks sulle naised meeldivad ? wuh, ärge öelge , et te pole kunagi öelnud , et naised on rõvedad, ala " lasteaed " : D

Mõni mees hoiab enda meest rohkem kui üks parimaid abielusi kus on naine ja mees.

Sexi suhtes on pauk ju pauk : d ja naistele teete samamoodi analli, et mis seal vahet? : d

Igatahes Siiamaani mis geysi ma näinud siis nad väga targad ja moodsad , ja enamus inimesi on nende üle lihtsalt kade : )

Ma küll anaali naistele ei tee:S


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Niikaua ei jää geyd ette kuni nad tänaval paraade ei korralda või veel hullem panevad tatti kuskil vanalinnas.Sorry aga see on haigus, aga samas what ever.Las geyd puurivad üksteist, ongi hea jääb rohkem vabasid naisi ; )).


Vabamüürlus ja illuminaadid .. see ongi reaalsus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Niikaua ei jää geyd ette kuni nad tänaval paraade ei korralda või veel hullem panevad tatti kuskil vanalinnas.Sorry aga see on haigus, aga samas what ever.Las geyd puurivad üksteist, ongi hea jääb rohkem vabasid naisi ; )).

 

+1 arvan sama


ega õlised trullad ei meeldigi naistele :D

 

+1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milleks on olemas Geiparaadid ?

Milleks on vaja end reklaamida ?

See on üks asi mis ei ole mulle meeltmööda, kui tahavad olla, olgu omaette.

 

Heh, nüüd kui selle peale mõelda siis täiesti nõustun sinuga.

Nad on enda arust nii erilised, et peavad endale paraade tegema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Meeldiks kui homod kapis elaksid siis oleks kõik ok aga see mis viimastel aastatel toimunud ,et avalikult taotakse vastu rinda ,et faafafa ma olen homo kummardage heterod ja andke lapsenadmis õigus mulle.

Ma tunnen sellele lapsele kaasa kes pedede poolt lapsendataks ja koolis küsitakse mis su emme nimi on teiste poolt ja tema ütleb Mart.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Homosexuals-are-gay.jpg
Homosexuals are Gay

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis sind siis takistab ?:)

 

väga chill on vahest ju

Ma küll anaali naistele ei tee:S

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.