Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Play-On RolePlay

Soovitatud postitused

VIP

Mida sa pärdik sokid siin ? Ta ei tõmmanud ''VEERAND FOORUMITKI '' maha , ainult .::Teadaanded::. on pool foorumit ? Sa väike loll laps oled sten , targemaks sa ka ei saa ! Kao oma Andrus99'ga kuskile nurgataha seemendama ja kui seemendatud tule tagasi siia ja ütle kas ikka sinu kirjutatud tekstid on õiged or not

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa pärdik sokid siin ? Ta ei tõmmanud ''VEERAND FOORUMITKI '' maha , ainult .::Teadaanded::. on pool foorumit ? Sa väike loll laps oled sten , targemaks sa ka ei saa ! Kao oma Andrus99'ga kuskile nurgataha seemendama ja kui seemendatud tule tagasi siia ja ütle kas ikka sinu kirjutatud tekstid on õiged or not

 

Ja seda Maha tõmbamist nimetatakse arvutisüsteemi toimimise takistamiseks, mis on seaduse järgi karistatav.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja seda Maha tõmbamist nimetatakse arvutisüsteemi toimimise takistamiseks, mis on seaduse järgi karistatav.

 

Yeah se on tõsi kuid ''EESTI POLITSEI'' ei viitsi mitte sittagi liigutada selliste asjade peale, eriti kui tegu on mingi mänguga, sowhat, et ta GM sai ? Se pole anyway neil 0ist tehtud vaid nad ostsid selle välismaalt ning editisid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Yeah se on tõsi kuid ''EESTI POLITSEI'' ei viitsi mitte sittagi liigutada selliste asjade peale, eriti kui tegu on mingi mänguga, sowhat, et ta GM sai ? Se pole anyway neil 0ist tehtud vaid nad ostsid selle välismaalt ning editisid

Juhul, kui GMi pole vahetatud ning jutt käib Marguse GMist siis sa tõmbasid endale hetkel rängalt vee peale. Esiteks on mmrk Margus ja teiseks julgen ma öelda, et Margus skriptis 99% selle GMi ise. Nii palju, kui ma tean siis oli see algselt mingi DM skript milles oli paartuhat rida. Seda kinnitab ka Margus lehekülg või 2 tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei viitsi vaielda, igatahes nad olid selle avalduse tagasi võtnud ja klaarivad ise asjad ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hahah, nagu ma näen siis probleemid Play-On'is pole ikka veel lõppenud.

Ise olen juba paar kuud banned, sest üks kohutavalt munn vend nimega Margus (kellel peaks arvutimängude periood ammu-ammu juba läbi olema) otsustas mind shoutboxi reeglite rikkumise eest hoopis tervest foorumist kõrvaldada. Ükskord enne olin kah 3 kuud lampi banned ja eriti munn vend Margus ei õelnud mitte kellegile bännimise põhjust, isegi mitte teistele administraatoritele/moderaatoritele.

Aga jah, soovin Play-On Roleplay üli coolile kollektiivile palju edu ja jaksu. Ehk muutuvad kunagi normaalseteks!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kui sa pole 18+ ja ei suuda omanikega kuskil metsas joomas käia, siis sind ei respectita seal serveris

 

Uue administratiiviga sellist asja kahjuks enam pole :/


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga muidu tõsi jutt se joomisega :D Kõik tutavad põhimõteliselt olid kohval moded vms, huj mõni uus sai

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See kui palju asju peab tegema, et serverisse saad - BULLSHIT! Juba kahetsesin, et üldse liitusin.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See kui palju asju peab tegema, et serverisse saad - BULLSHIT! Juba kahetsesin, et üldse liitusin.

 

 

Kui palju asju sa pead siis tegema, et serverisse saada Teed UCP's kasutaja - RP testi - admin kontrollib ära - saadki mängima.

 

to Maicel - Ka need said moderaatoriteks, kes polnud Kohva tuttavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rahvast käib, sest RPd ei oska keegi. Autoavarii puhul kas ei kirjutata midagi või tehakse 1 sekundiga raske avarii bind.

Võrreldes vanade aegadega Vooremäe serveris ei anna PR taset võrreldagi. Kui seal avarii puhul CMD ei kirjutanud, siis kohe ajailis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rahvast käib, sest RPd ei oska keegi. Autoavarii puhul kas ei kirjutata midagi või tehakse 1 sekundiga raske avarii bind.

Võrreldes vanade aegadega Vooremäe serveris ei anna PR taset võrreldagi. Kui seal avarii puhul CMD ei kirjutanud, siis kohe ajailis.

 

Kas sa tõesti tuled ELi vanasi aegu ja Vooremäe vanasi aegu võrlema? Debiil oled peast siis, EL oli 1000000 korda üle

 

//Aga jah, praegu täis debiilikud koos seal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga normaalne server, igal teisel on 100mil pangas.

Mulle kanti kah raha ja järgmine hetk olin juba banned:D


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Serverile kuluks üks korralik suvepuhkus ja 0RR ära :;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.