Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Play-On RolePlay

Soovitatud postitused

Kui vaadata server listi, siis PO on nüüd eRP nime all & domeen on kolinud estrp.com'i.

 

HostName: eRP » Estonian RolePlay » http://www.estrp.com

Address: 84.50.110.198:2011

Players: 13 / 499

Ping: 42

Mode: eRP R6

Map: Los Santos


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kus kohas sa nicklamemist siin näed ? Estonian Roleplay domeen osteti lihtsalt ära varem ja nüüd võeti kasutusele kui ma ei eksi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

JustJust :) Aga Riis on küll viimane inimene kellele seda serverit müüa :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

PlayOn on tõesti alla käinud. Koguaeg kui ma mõtlen, et võiks mängima minna on serveris 10 inimest. Pole enam see mis ennem.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Heast serverist on tehtud üks paras pask...

Väga kahju.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Just just ! :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ma nüüd õigesti tean, siis suurelt tänu just neile moderni vendadele playon niivõrd sitta seisu läkski.

Müüdi maha tonnaga ( eek ) ning anti vanem gm, kodulehte ei saanud jne. Ning hiljem suunati veel kodulehelt enda foorumisse üle, mis näitab ilmselgelt ära et eriti "Ausa" müügitehinguga siin tegu polnud.

Kui ikka inimene tonna eest müüb siis mina tõesti ei saa aru... Mis põhjusega siis näkku nu**ida nii? Raha on ju kätte saadud. UCP jne kõik on minuteada tänu sellele maas ning seetõttu ei saa ka uusi mängijaid ig roomata.

 

Kui olen asjale pihta saanud õigesti siis mina küll loodan modernile väga kiiret hävingut, ning mina küll sinna enda jalga ei tõsta, vähemalt mitte hea eesmärgiga, sest ei salli selliseid inimesi silmaotsastki. Vähemalt see on minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Modernis on kõvad tegijad tagasi, eesotsas 13th / Mihkel / Rivo /

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tore kuulda kui neile modern tiimile vastu astub aga ise valin arvatavasti A.R.M'i ikka :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täpselt nahhuj Siim pidi sellise vennale maha müüma :S Kuid samas ma igatsen EasyLife ja eRP - EL 'i taga :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.