Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Play-On RolePlay

Soovitatud postitused

VIP

Igatahes uus server on tulekul Siim Kohva ja muude vanade tegijate poolt :)http://www.modern.ee ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nebulos sux...tõsiselt, mega mõtetu server- midagi erilist sealt küll midagi ei leia.

Nagu täna sõber ütles- alguses oli jah 70 inimest, reklaamid olid head jne, aga nüüd vaevalt kuskil 30 alles jäänud...ja eks vist kaob seegi rahvas kui ARM, siimu poolt "Uus PlayOn", ning paar servut veel avanevad...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nebulos sux...tõsiselt, mega mõtetu server- midagi erilist sealt küll midagi ei leia.

Nagu täna sõber ütles- alguses oli jah 70 inimest, reklaamid olid head jne, aga nüüd vaevalt kuskil 30 alles jäänud...ja eks vist kaob seegi rahvas kui ARM, siimu poolt "Uus PlayOn", ning paar servut veel avanevad...

 

Ütle mis seal mõttetu on?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõtetu ongi see et paljud inimesed reklaamivad seda kui mingit mega serverit, olen kuulnud samas sõpradelt vastukaja et rp pole seal kaugeltki nii hea.

Samas- Seal pole ka mitte midagi erilist funktsiooni või nagu midagi uut mida mujal servudes poleks eestis olnud. Ei räägi seda mingi jonni pärast et maitea, kade oleks vms...pole selline, lihtsalt ei näe sel servul mõtet. Algul reklaamimine oli korralik, rahvast oli palju aga mida aeg edasi seda vähem on ka seal rahvast...

 

Loodan et mõistad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis seal head oli? No siinkohal ma küll ei oska midagi üelda :D

Maksimaalselt suutsin ma playonis mingi paar tundi aint vastu pidada.

1. See UCP süsteem- mina igatahes pidin vägagi kaua ootama et kasutaja ära aktiveeritaks.

2. See rahvas mis seal käis ei olnud mulle üldse meeltmööda, kokkuvõtteks - väga igav tundus :P

 

Ja nüüd kui veel üks tüüp 1000-ga ära ostis, sai kodulehe üle ja sai veel ka vanema gm-i... siis see juba räägib vist enda eest et see omanik polnud seal kõige normim vend.

Ei meeldi eriti ülelaskjad...:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Silver-ott, mida sa paned omast arust tarka kui sa ei oska seda.

Ülidselt server, millel on UCP on vägagi hea server. Näiteks nebulos tegi UCP endale ja kohe on häkkereid vähem.

Läheb aktiveerimisega natuke kauem aega, so what, ei suuda ära oodata .

UCP ei pea olema mingi über süsteemidega, lihtsalt logimine/regamine/rptest-elulugu & andmed teevad UCP juba vägagi heaks.

Ma arvan, et sina ise, Silver, ei oskaks UCPd tehagi.

 

Anyways, PO on päris pepusse kukkunud küll.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Inimene küsis minult mida ma arvan playonist et mis seal head oli- Ma vastasin. Mismoodi see on mingi "Tarka" panemine? Võiksid nats rahuneda maha. Kui minult küsitakse midagi siis eelistan ausalt vastata ning Play-On oli mulle vägagi vastukarva.

UCP teeb paremaks ja hackereid on vähem? Selleks on leiutatud hackikaitsesüsteemid sampis, suht nõme kui pead foorumi kaudu regama jne- miks mitte panna lihtsalt küsimused servu logides- ntx 10 küsimust randomina ning inimene vastab ära ja valma. Ei pea admine ootama kuni aktiveerivad vms ning saavad kohe pelama hakata.

 

Minuarust UCP on lihtsalt üks lisa mida mängu panna ning kui sul on tuju sampiga tegeleda- muuta oma auto värvi, vaadata oma andmeid jne siis oleks tark roomata ise servu sisse ja järgi vaadata. Sellised süsteemid on minuarust suht bullshit, aga tean et on inimesi kes arvavad teisiti ja ei mõista neid sellepärast hukka vms...pole minu asi.

 

Mine kasva nats, ajad mby targemat juttu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei , me mõlemad mõistame asja teisiti.

Siuke süsteem, et randomilt tuleb küsimusi ja pead vastama on Invision Roleplay UCPl juba tehtud, ja vägagi hea süsteem peaks mainima.

 

Mine kasva natuke ? Okei , : d Sa oled siis nii vana juba & ajad nii tarka juttu, et ei pea enam kasvama , selge. :)


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellessuhtes, et Kohva ajal oli see lihtsalt supper server. Kuid nüüd on server suht perses ja server vahetab omanikke nagu sokke.

Alguses oli Kohva, siis tuli VIST Raigo, siis Stenka jne, ning nüüd on Riis.

 

Raigo oli natukene aega. Ta ei saanud hakkama lihtsalt, või ma ei tea ka täpselt.

Stenka sai kenasti minu meelest hakkama, ning tema oleks võinud koos Sandri ja nendega omanikeks jäädagi.

Riis on 12 aastane paks poiss, kes keeras DLi perse, niiet imestada pole, kui PO läheb veelrohkem perse(kuigi PO on juba praegu parajalt perse kukkunud).

 

Okei, siis kui oli Raigo omanik, siis mind ei huvitanud, et kes on omanik, peaasi, et sai mängida.

Stenkaale soovisin edu, ning olin täitsa rahul.

Aga no bljaa, mingi kuradima Riis omanikuks? Kammoon, ta ei oska mitte muffigi teha ju.

 

Praeguseks olen ma PO'st suhtkoht quited(vahel käin IGs oma Feltzeriga rallimas), ning mängin atm Nebuloses.

Soovitan ka teistel tulla Nebulosesse mängima!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.