Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Garrey & Dare-Devili vaidlusteema

Soovitatud postitused

Ega jah. endast pilti ikka ei teeks ju + veel laeb ennast siia üles lol

 

Sitt nali

aga mdu dare sa oled see vendi hero ka raudselt :D

 

---------- Post added 04-05-11 at 19:15 ----------

 

Nick: Dare-Devil

Haridus: 6klassi

Unistus/Eesmärk: NonSteam Hero

Vanus: wannabe 20(-8=12)

Pilt:

super-computer-nerd.jpg

 

Hästi panid ära glaza


Ikka ikka.

1212.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sitt nali

aga mdu dare sa oled see vendi hero ka raudselt :D

 

---------- Post added 04-05-11 at 19:15 ----------

 

 

Hästi panid ära glaza

 

See on väga väga vale arvamus minust. Aga noh savi mis teie arvate.

Tegelikult on mul ka oma elu, oma naine jns...

 

Tõesti mõnel siin puudub ültse selline asi nagu näine või veel vähem elu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on väga väga vale arvamus minust. Aga noh savi mis teie arvate.

Tegelikult on mul ka oma elu, oma naine jns...

 

Tõesti mõnel siin puudub ültse selline asi nagu näine või veel vähem elu.

 

Ega jah näine mul tõesti puudub :D

ja see on kusjuures päris kaval sinust et sa enda burgereid naisteks kutsud :D


Ikka ikka.

1212.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul selline küsimus, et kas mitte ajada seda värki MSNis ? :)

 

Point selles et pole siin mõtet poste koguda, MSNis oleks asi ammu juba lahenenud ma arvan, siis asja mis lõpus juhtub kirjutage oma teemasse;)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul selline küsimus, et kas mitte ajada seda värki MSNis ? :)

 

Point selles et pole siin mõtet poste koguda, MSNis oleks asi ammu juba lahenenud ma arvan, siis asja mis lõpus juhtub kirjutage oma teemasse;)

 

Ega jamh :D


Ikka ikka.

1212.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul selline küsimus, et kas mitte ajada seda värki MSNis ? :)

 

Point selles et pole siin mõtet poste koguda, MSNis oleks asi ammu juba lahenenud ma arvan, siis asja mis lõpus juhtub kirjutage oma teemasse;)

 

Mõtlesin midagi sellist pakkuda, aga kartsin siin sõja ohvriks langeda :D.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ega jah näine mul tõesti puudub :D

ja see on kusjuures päris kaval sinust et sa enda burgereid naisteks kutsud :D

 

Kui sa tõesti nendest toitud siis tea et mind ei huvita ültse mida sina teed.

Sa ei teagi tegelikult milline ma välja näen ja kas ma olen paks või mitte.

Ega ma ei hakkaks ennast nüüd siin palju kiitma aga ma pakkun et sina minu vanuselt jääd välimuse poolest küll minust alla.

 

Aga jamh mis ma ikka siin poolearuliste lastega vaidlen xD

Väiksed neti HERO-d olete jah ( teie 2 mitte need kes siin vaatamas käivad vms... )

 

Viimane kiri oli ka teile minu poolt kuna jah Hero-de peale see aeg nüüd kulub.

Olete tõesti siin maailmas kõige kõvemad tegijad ausalt ( enda meelest muidugi )

Sama ütlen ka garrey kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Puukuuris meisterdatud mänguasju ikka naisteks ei kutsuks ju :D

Üksi mõistuse juures inimiene 20+ naine olemas jms ei mängi cs :D:D aga jh sul kerge puue, mis teha tahad 12aastaste seas tegija vend olla :D


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelt kui sa oled 20+ ja cs mängid pole kohe puudega, liht väike vabaaja tegevus.

Dare-Devil pane siis endast mõni pilt? Reidis sul ju pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See on väga väga vale arvamus minust. Aga noh savi mis teie arvate.

Tegelikult on mul ka oma elu, oma naine jns...

 

Tõesti mõnel siin puudub ültse selline asi nagu näine või veel vähem elu.

 

Loe oma postitusi ja mõtle järele, kas Sa ikka oled 20aastane. Sinu kirjavigu arvestades ma oletaks, et Sa pole kooli lõpetanud - eriti veel keskkooli(hea kui põhikool lõpetatud). Kirjavigu on ühes postituses rohkem, kui mõnel 15aastasel terves referaadis.

 

Kumminaist ei nimetata naiseks.

 

BTW! Sa ikka veel vastad siia!

 

---------- Post added 04-05-11 at 19:36 ----------

 

Puukuuris meisterdatud mänguasju ikka naisteks ei kutsuks ju :D

Üksi mõistuse juures inimiene 20+ naine olemas jms ei mängi cs :D:D aga jh sul kerge puue, mis teha tahad 12aastaste seas tegija vend olla :D

 

Ta otsib fänne, neid ka vaja.

 

Tegelt kui sa oled 20+ ja cs mängid pole kohe puudega, liht väike vabaaja tegevus.

Dare-Devil pane siis endast mõni pilt? Reidis sul ju pole.

Ta liiga ilus selle jaoks :)


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No ja ainuke probleem on selles et see nii nimetatud "garrey" polegi elu näinud ta ei ole isegi arvutist eemale saanud.

siis kui me veel läbi käisime 24/7 arvuti / cs mida iganes.

Ja kui sa arvad et võid minu vanust kirjavigadega arvate , noh jah mida sina ka ära ei arva.

Sa ei teagi mis on tegelikult elu, ja sina lohh tuled mulle sellist sitta ajame irw tule teavas appi.

 

Sina oma ülbe käitumisega kaotad varsti oma lasteajast fän klubi kuna jah sa oled ju nii tähtis meil et isegi msnis ei jõua vastata.

Nja eks sa ise tead mis oma eluga teed või mis iganes sa teed pole ültse minu asi aga see küll käib närvidele et sa toppid oma nina minu tegemistesse.

 

Väga hale oled garrey. ( minu poolt igastähes. )

Mõned üritavad siin lihtsalt tarka panna need sinu 9/10 aastased tattikad.

Tõsi ka mul on nooremaid inimesi kellega ma läbi käin aga noh mida nemad siia kirjutavad on nende enda teema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ja ainuke probleem on selles et see nii nimetatud "garrey" polegi elu näinud ta ei ole isegi arvutist eemale saanud.

siis kui me veel läbi käisime 24/7 arvuti / cs mida iganes.

Ja kui sa arvad et võid minu vanust kirjavigadega arvate , noh jah mida sina ka ära ei arva.

Sa ei teagi mis on tegelikult elu, ja sina lohh tuled mulle sellist sitta ajame irw tule teavas appi.

 

Sina oma ülbe käitumisega kaotad varsti oma lasteajast fän klubi kuna jah sa oled ju nii tähtis meil et isegi msnis ei jõua vastata.

Nja eks sa ise tead mis oma eluga teed või mis iganes sa teed pole ültse minu asi aga see küll käib närvidele et sa toppid oma nina minu tegemistesse.

 

Väga hale oled garrey. ( minu poolt igastähes. )

Mõned üritavad siin lihtsalt tarka panna need sinu 9/10 aastased tattikad.

Tõsi ka mul on nooremaid inimesi kellega ma läbi käin aga noh mida nemad siia kirjutavad on nende enda teema.

 

 

Wtf?

Ühe t-ga.

Ma arvan ,et sa ikka 13?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuule kui ta kiiruga kirjutab või juhtuda kirjavigu!

 

Kohe ei pea positama omg, mõtle peaga!


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi võiks siia ka bumpida :)

http://www.vahvel.net/showthread.php?71479-Freetime-Pubi

 

Tänan!


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa aru, miks te kirjavigade pärast kisklete.

BTW:See teema pole nendele, kes ei ole seotud Dare-Deviliga või Garreyga, niiet tõmmake leebet.Laske "lastel" oma "kommide" pärast rahus kakelda ;D

 

---------- Post added 04-05-11 at 20:17 ----------

 

keegi võiks siia ka bumpida :)

http://www.vahvel.net/showthread.php?71479-Freetime-Pubi

 

Tänan!

kui teed nii, et, kas Dare-Devil või Garrey, sinu peale vihastavad, saad oma bumpi kohe Top1'te


Untitled-2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Wtf?

Ühe t-ga.

No sai rohkem savi. keegi võiks selle teema kinni panna vms...

ma ei viitsi enam, kui keegi midagi siia paneb siis nagu kiuste pean vastama.

Võiks ültse iga inimene rahulikult oma asjadega tegeleda pole mõttet siin kedagi laimata jns... sest see ei vii mitte kuhugi .

 

Mis me ainult siia hetkel teeme on spam , postcount ja teiste tunnete solvamine.

Vabandan siis oma käitumise , solvamiste pärast neile kellele ma siia siis kirjutasin et mina ei viitsi rohkem tahaks selle teemaga ühele poole saada.

 

Kui sa garrey oled tõesti nii vana peaksid ju ise ka sellest aru saama mida ma hetkel mõtlen .

 

Viskan siis nii öelda väikse valge lippu välja et noh need kes siin sõja pärast siis need on võitnud. ma ei tea siin paljud on maininud midagi sõjast nii et panin siis oma mõtte sellisel kujul kirja.

 

Minu poolt on kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no sai rohkem savi. Keegi võiks selle teema kinni panna vms...

Ma ei viitsi enam, kui keegi midagi siia paneb siis nagu kiuste pean vastama.

Võiks ültse iga inimene rahulikult oma asjadega tegeleda pole mõttet siin kedagi laimata jns... Sest see ei vii mitte kuhugi .

 

Mis me ainult siia hetkel teeme on spam , postcount ja teiste tunnete solvamine.

Vabandan siis oma käitumise , solvamiste pärast neile kellele ma siia siis kirjutasin et mina ei viitsi rohkem tahaks selle teemaga ühele poole saada.

 

Kui sa garrey oled tõesti nii vana peaksid ju ise ka sellest aru saama mida ma hetkel mõtlen .

 

Viskan siis nii öelda väikse valge lippu välja et noh need kes siin sõja pärast siis need on võitnud. Ma ei tea siin paljud on maininud midagi sõjast nii et panin siis oma mõtte sellisel kujul kirja.

 

Minu poolt on kõik.

 

wow!


Untitled-2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No ja ainuke probleem on selles et see nii nimetatud "garrey" polegi elu näinud ta ei ole isegi arvutist eemale saanud.

siis kui me veel läbi käisime 24/7 arvuti / cs mida iganes.

Ja kui sa arvad et võid minu vanust kirjavigadega arvate , noh jah mida sina ka ära ei arva.

Sa ei teagi mis on tegelikult elu, ja sina lohh tuled mulle sellist sitta ajame irw tule teavas appi.

 

Sina oma ülbe käitumisega kaotad varsti oma lasteajast fän klubi kuna jah sa oled ju nii tähtis meil et isegi msnis ei jõua vastata.

Nja eks sa ise tead mis oma eluga teed või mis iganes sa teed pole ültse minu asi aga see küll käib närvidele et sa toppid oma nina minu tegemistesse.

 

Väga hale oled garrey. ( minu poolt igastähes. )

Mõned üritavad siin lihtsalt tarka panna need sinu 9/10 aastased tattikad.

Tõsi ka mul on nooremaid inimesi kellega ma läbi käin aga noh mida nemad siia kirjutavad on nende enda teema.

 

Blablaba.. Kirjutasid moderaatorile ka seda, et roppusi loobid siin? Ning mul on jah CS ja MSN koguaeg sees, aga see ei tähenda et ma arvutis olen. Ning MSN'is vastan siis, kui ma olen arvutis - sama ka steamiga.

 

Räägi mis kuradi elu Sa näinud siis oled? Oled Sa elanud välismaal? Oled Sa kusagil töötanud? On Sul auto? On Sul load? On Sul sõpru kes ületavad 18+? Ela elu ja siis tule rääkima..

 

Mul on ülbe käitumine Sinu arust, teised kes mind teavad - teavad mind sellisena nagu ma olen. Ning enamus kes siin registreerunud on - on vähemalt 15+.

 

Vaata, et Sa enda 13aastaste korrahoidjatega ikka hästi läbi saad..

 

EDIT:

Mis me ainult siia hetkel teeme on spam , postcount ja teiste tunnete solvamine.

Vabandan siis oma käitumise , solvamiste pärast neile kellele ma siia siis kirjutasin et mina ei viitsi rohkem tahaks selle teemaga ühele poole saada.

Nii kahju Su tunnetest.. Läheb lausa nii korda? :(


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Blablaba.. Kirjutasid moderaatorile ka seda, et roppusi loobid siin? Ning mul on jah CS ja MSN koguaeg sees, aga see ei tähenda et ma arvutis olen. Ning MSN'is vastan siis, kui ma olen arvutis - sama ka steamiga.

 

Räägi mis kuradi elu Sa näinud siis oled? Oled Sa elanud välismaal? Oled Sa kusagil töötanud? On Sul auto? On Sul load? On Sul sõpru kes ületavad 18+? Ela elu ja siis tule rääkima..

 

Mul on ülbe käitumine Sinu arust, teised kes mind teavad - teavad mind sellisena nagu ma olen. Ning enamus kes siin registreerunud on - on vähemalt 15+.

 

Vaata, et Sa enda 13aastaste korrahoidjatega ikka hästi läbi saad..

 

Mean O.o


Untitled-2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Blablaba.. Kirjutasid moderaatorile ka seda, et roppusi loobid siin? Ning mul on jah CS ja MSN koguaeg sees, aga see ei tähenda et ma arvutis olen. Ning MSN'is vastan siis, kui ma olen arvutis - sama ka steamiga.

 

Räägi mis kuradi elu Sa näinud siis oled? Oled Sa elanud välismaal? Oled Sa kusagil töötanud? On Sul auto? On Sul load? On Sul sõpru kes ületavad 18+? Ela elu ja siis tule rääkima..

 

Mul on ülbe käitumine Sinu arust, teised kes mind teavad - teavad mind sellisena nagu ma olen. Ning enamus kes siin registreerunud on - on vähemalt 15+.

 

Vaata, et Sa enda 13aastaste korrahoidjatega ikka hästi läbi saad..

 

tee mida sa iganes heaks arvad. Ma ei viitsi enam garrey tõesti .

Kuhu see teema viib? Kui sa arvad et ma olen 13 või ma ei tea mingi neti hero siis no arva aga jah sain teada arvad nii mis edasi, Kuhu sa sellega jõuda tahad või mida sa tõestada üritad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tee mida sa iganes heaks arvad. Ma ei viitsi enam garrey tõesti .

Kuhu see teema viib? Kui sa arvad et ma olen 13 või ma ei tea mingi neti hero siis no arva aga jah sain teada arvad nii mis edasi, Kuhu sa sellega jõuda tahad või mida sa tõestada üritad?

 

Ongi pange teema kinni!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ongi pange teema kinni!

 

+1 :D:d

 

---------- Post added 04-05-11 at 20:26 ----------

 

Garrey, võib-olla tõesti aitab.Sai veidi ülbitsetud, vaieldud, aga sa näed ju, et see jutt ei jõua kuhugi.Ja ütle nüüd, et ma räägin valet juttu või sa pole nõus minuga?


Untitled-2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.